Mérkőzések - 2020. 11. 25.
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 16:00 77 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Dr. Oláh Márk (Bodrogváry Iván József)
2020. november 25. 18:00 98 - 67 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Forrai Sámuel)
2020. november 25. 18:30 69 - 86 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc, Rózsavölgyi Alexandra (Várhalmi Zsolt László)
2020. november 25. 18:30 90 - 57 Generali Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Fodor Attila, Balogh Gyula (Hartyáni Zsolt)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 20:00 80 - 91 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor, Benedek Zoltán (Nagy János)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 18:00 57 - 76 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 13:00 105 - 55 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Goda László, NAGY ISTVÁN (Bagi Károly Imre)
2020. november 25. 16:15 93 - 49 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Káré Gergő (Dr. Gencsev Plámen)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 15:00 81 - 78 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Antoni Márk Ágoston (Szoó László Márton)
2020. november 25. 17:00 56 - 53 Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Goldring Zsuzsanna (Faidt Mihály)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 14:00 71 - 83 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Lónáth László (Molnár Gábor)
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 17:30 81 - 40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Magyar Zoltán (Szabari János)
2020. november 25. 18:00 55 - 75 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Gergő (Kunvári József László)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 17:45 127 - 27
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kónya Levente (Budai Csaba)
2020. november 25. 18:30 45 - 92 Kaposvári Egyetem Művészeti kar tornaterme
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna
2020. november 25. 18:30 101 - 60 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 17:15 58 - 40 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter
2020. november 25. 18:45 63 - 65 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Herczeg Ágoston
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 16:30 63 - 87 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Oláh Gabriella
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 15:30 91 - 54 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Dr. Popgyákunik Balázs
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 19:15 94 - 47 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2020. november 25. 19:45 70 - 86 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 20:15 67 - 61 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Tatár Domonkos, Agócs Gábor Mihály
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 20:10 77 - 81 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Erős Florentina, Tóth Bence
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 20:15 97 - 63 Mohács Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 20:30 84 - 40 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Mile Gábor
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 25. 17:45 54 - 51 Kaposvári Egyetem Művészeti kar tornaterme
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Szántó Dénes

Megyei szövetségek