Mérkőzések - 2020. 02. 13.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 18:00 96 - 91 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Vadász Csaba, Borgula György (Faidt Mihály)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 16:00 72 - 68 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Gergely Csaba, Sörlei Attila (Farkas János)
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 18:30 66 - 75 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Gaál Norbert, Tóth Kitti
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 18:30 106 - 87 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 20:15 74 - 72 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Jurászik László
2020. február 13. 20:15 77 - 71 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy László
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 20:00 62 - 106 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gyurka Tamás
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 16:00 75 - 97 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 17:30 79 - 52
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter
2020. február 13. 17:45 95 - 38
Játékvezetők: Stickel Balázs, Gombos Márk Bálint
2020. február 13. 18:00 51 - 72 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Nagy Lili
2020. február 13. 18:00 49 - 76
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Kis Sándor
2020. február 13. 18:00 57 - 52
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla (Bernáth András)
2020. február 13. 18:00 102 - 46
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Molnár Bence Lajos
2020. február 13. 18:30 93 - 43
Játékvezetők: Lovas Péter, Lovas Dávid
2020. február 13. 18:45 79 - 62 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Frank Bianka
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 15:00 86 - 38 Tüskecsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László (Halmos Péter)
2020. február 13. 17:30 90 - 48 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás (Dernei Gábor)
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 16:00 57 - 63 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Tímea (Kunvári József László)
2020. február 13. 16:30 9 - 90 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Prieger Mihály, Lenger Levente
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 18:30 88 - 54 Nyár utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Pohánka Balázs
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 18:50 62 - 84 Kempelen Farkas Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Sancilio Alexis
2020. február 13. 19:10 73 - 68 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Csoma Viktor
2020. február 13. 20:30 64 - 51 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Dr. Oláh Márk
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 19:00 67 - 56 Bük Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: NAGY ZOLTÁN, Tóth Zalán Balázs
2020. február 13. 19:30 41 - 47 Répce Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Matucza Gyula
2020. február 13. 19:40 43 - 66 Sárvár Aréna
Játékvezetők: Németh András, Polyák Máté
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 18:45 97 - 46 Kosárlabda Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Mezei Tibor
2020. február 13. 19:30 61 - 86 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 18:20 71 - 49 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tahin András
2020. február 13. 20:50 58 - 65 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Matics Sándor, Jankovics Viktor Zsolt
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 20:15 61 - 58 Hajós Alfréd Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Bujtor Péter
JNSZ Serdülő Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 18:15 38 - 64 Verseghy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Mile Gábor, Rideg László
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 16:15 41 - 73 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina
JNSZ Mini (U10)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 13. 16:15 10 - 56 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Ócsai József
2020. február 13. 17:00 27 - 67 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kara Zsombor

Megyei szövetségek