Mérkőzések - 2019. 11. 09.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 18:00 107 - 72 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Goda László (Valovics István)
2019. november 9. 19:00 86 - 89 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Bogárdi János)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 17:00 84 - 87 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Vadász Csaba (Farkas Zoltán)
2019. november 9. 17:30 79 - 70 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Balog György Attila, Szilágyi Bálint, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 15:30 72 - 76 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Menyhárt Ferenc Tamás, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt)
2019. november 9. 17:00 79 - 70 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Horváth Csongor Béla, Dr. Szakáll István Zoltán (Bognár Tibor)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 13:00 97 - 47 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2019. november 9. 18:00 79 - 78 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Válé Flórián
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 13:00 83 - 35 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2019. november 9. 16:00 82 - 43 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence
2019. november 9. 18:00 69 - 68 TF E-terem
Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 16:30 64 - 83 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2019. november 9. 17:00 105 - 71 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 12:00 76 - 94 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fodor Sándor Balázs
2019. november 9. 18:00 64 - 60 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Földvári Tamás
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 18:00 50 - 121 Szentendrei Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 18:00 72 - 83 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Pohánka Balázs
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 15:00 106 - 52 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence
2019. november 9. 16:15 80 - 95 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 15:00 90 - 57 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kapros Roland, Paulus Bence Máté
2019. november 9. 19:00 74 - 100 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 18:00 49 - 77 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Mile Gábor
2019. november 9. 19:00 70 - 50 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Tahin András, Szőts Dávid István
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 11:00 103 - 23
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Nagy Bence László (Heiling Csaba)
2019. november 9. 11:00 64 - 52 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Pál Balázs (Őri László Mihály)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 10:00
2019. november 9. 10:00 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rudasits Ákos
2019. november 9. 10:00
Játékvezetők: Fülöp András, Kocsis Tamás
2019. november 9. 10:00 102 - 51 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Lövei László, Csoma Viktor
2019. november 9. 11:00 94 - 58 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szántó Dénes
2019. november 9. 12:00 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rudasits Ákos
2019. november 9. 15:00 55 - 94
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács Róbert Márió
2019. november 9. 17:30 30 - 103 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Gere Kálmán Richárd
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 09:00 34 - 125 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina
2019. november 9. 11:00 91 - 57 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tompa Gellért, Süveges Zalán
2019. november 9. 11:30 POTE csarnok
Játékvezetők: Lovász Balázs, Székely Bernadett
2019. november 9. 14:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
2019. november 9. 14:30 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Rab Domonkos
2019. november 9. 16:30 52 - 55 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Németh Fanni
2019. november 9. 17:00 74 - 39 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 13:30 53 - 86 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Matics Sándor, Gruber Nikolett Lilla (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2019. november 9. 15:00 97 - 90
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Szekeres Ferenc)
2019. november 9. 17:00 122 - 66
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal (Szabadvári János László)
2019. november 9. 17:00 40 - 111 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Marton Péter, Szobonya Erik (Mócsán András)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 09:00 130 - 22 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Török Béla
2019. november 9. 09:00 113 - 37 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente
2019. november 9. 11:00
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence
2019. november 9. 11:00 78 - 54 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Gere Kálmán Richárd
2019. november 9. 12:30 61 - 62 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Gereben Dorka
2019. november 9. 13:00 101 - 71
Játékvezetők: Novák Bence, Mátyus Zoé Grèta
2019. november 9. 15:00 48 - 74 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Kieffer Thomas
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 12:00 79 - 59 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Marton Péter, Szobonya Erik (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 9. 15:00 59 - 70
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Ács Dezső (Téczely Tamás)
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 10:30 27 - 99
Játékvezetők: Káré Gergő, Novák Bence
2019. november 9. 13:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
2019. november 9. 13:30 145 - 10 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Bognár Tamás
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 09:00 46 - 77
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Szabó István (Bagi Károly Imre)
2019. november 9. 10:45 62 - 59
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Szabó István (Bagi Károly Imre)
2019. november 9. 12:30 70 - 58
Játékvezetők: Matejovics Márk, Hőgerl Bence (Bagi Károly Imre)
2019. november 9. 14:15 82 - 66
Játékvezetők: Matejovics Márk, Hőgerl Bence (Bagi Károly Imre)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 10:30 79 - 64
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes (Faidt Mihály)
2019. november 9. 10:30 45 - 86
Játékvezetők: Jurászik László, Antoni Márk Ágoston (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 9. 10:30 40 - 79
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella (Torzsa Csaba Péter)
2019. november 9. 10:30 62 - 69
Játékvezetők: Németh Fanni , Szilágyi Tamás (Cseh Sándor Attila)
2019. november 9. 12:30 32 - 94
Játékvezetők: Földi László, Filep Áron Kálmán (Faidt Mihály)
2019. november 9. 12:30 44 - 89
Játékvezetők: Jurászik László, Horváth Emese Kata (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 9. 12:30 55 - 76
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter)
2019. november 9. 12:30 113 - 29
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Németh Fanni (Cseh Sándor Attila)
2019. november 9. 15:00 86 - 81
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Filep Áron Kálmán (Faidt Mihály)
2019. november 9. 15:00 71 - 52
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Horváth Emese Kata (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 9. 15:00 63 - 71
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter)
2019. november 9. 15:00 37 - 76
Játékvezetők: Horváth Kinga, Tompa Gellért (Cseh Sándor Attila)
2019. november 9. 17:00 60 - 90
Játékvezetők: Földi László, Filep Áron Kálmán (Faidt Mihály)
2019. november 9. 17:00 20 - 113
Játékvezetők: Jurászik László, Antoni Márk Ágoston (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 9. 17:00 45 - 68
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László (Torzsa Csaba Péter)
2019. november 9. 17:00 100 - 45
Játékvezetők: Horváth Kinga, Tompa Gellért (Cseh Sándor Attila)
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 08:00 21 - 81
Játékvezetők: Matejovics Márk, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 08:00 44 - 22
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Bozóki Domonkos Olivér (Kővári Gyula)
2019. november 9. 08:00 32 - 44
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig (Bogárdi János)
2019. november 9. 09:00 79 - 64
Játékvezetők: Domán István, Dr. Ormay Gábor (Tolnai János)
2019. november 9. 09:00 43 - 22
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Herczeg Ágoston)
2019. november 9. 09:00 54 - 19
Játékvezetők: Földesi Marcell, Gyöngyösi Eszter (CSEH Gergely)
2019. november 9. 09:00 58 - 48
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 9. 09:00 110 - 25
Játékvezetők: Frank Bianka, Boros Gyevi Ádám (Fülöp Zoltán)
2019. november 9. 09:00 69 - 45
Játékvezetők: Märcz Péter, Benke Krisztián (Éles Péter Emil)
2019. november 9. 09:00 78 - 26
Játékvezetők: Potz Gábor, Hergyó-Bencze Gábor (Sági Zoltán)
2019. november 9. 09:00 38 - 9
Játékvezetők: Szabó Péter, Konta Csanád János (Kincs Károly)
2019. november 9. 09:00 59 - 53
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. november 9. 09:00 2 - 100
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Dorka (Czéh Csaba Károly)
2019. november 9. 09:00 50 - 72
Játékvezetők: Bács Csaba, Rácz Bence (Szekeres Ferenc)
2019. november 9. 09:00 36 - 63
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán)
2019. november 9. 09:00 24 - 44
Játékvezetők: Boros Eszter, Csóka Nándor (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 09:20 54 - 29
Játékvezetők: Matejovics Márk, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 09:20 13 - 37
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Bozóki Domonkos Olivér (Kővári Gyula)
2019. november 9. 09:30 81 - 51
Játékvezetők: Kovács Máté, Schneider Bertold Antal (GRÁCZER ZSOLT)
2019. november 9. 09:30 42 - 33
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig (Bogárdi János)
2019. november 9. 09:30 39 - 32
Játékvezetők: Fekete Csilla, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós)
2019. november 9. 10:00 57 - 41
Játékvezetők: Lónáth László, Tóth Tamás (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. november 9. 10:00 32 - 65
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Sztrakovics István László)
2019. november 9. 10:00 47 - 56
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Gulyás Márton (Drahos László)
2019. november 9. 10:00 65 - 33
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 10:00 45 - 10
2019. november 9. 10:00 61 - 39
Játékvezetők: Sallai István József, Páll Vivien Zsanett (Csizmadia Levente)
2019. november 9. 10:00 60 - 40
Játékvezetők: Velkey István, Kovács István (Tóthné Király Enikő)
2019. november 9. 10:00 66 - 47
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály (Hegedűs Ferenc)
2019. november 9. 10:00 57 - 71
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Szappanos Máté (Balogh László György)
2019. november 9. 10:20 26 - 56
Játékvezetők: Szabó Péter, Konta Csanád János (Kincs Károly)
2019. november 9. 10:30 69 - 64
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán (Tolnai János)
2019. november 9. 10:30 8 - 74
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán (Herczeg Ágoston)
2019. november 9. 10:30 39 - 67
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Szakáll András)
2019. november 9. 10:30 9 - 74
Játékvezetők: Földesi Marcell, Gyöngyösi Eszter (CSEH Gergely)
2019. november 9. 10:30 103 - 27
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 9. 10:30 68 - 57
Játékvezetők: Frank Bianka, Fülöp Zsombor Ferenc (Fülöp Zoltán)
2019. november 9. 10:30 64 - 38
Játékvezetők: Potz Gábor, Borsos Balázs (Sági Zoltán)
2019. november 9. 10:30 38 - 41
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. november 9. 10:30 116 - 8
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Dorka (Czéh Csaba Károly)
2019. november 9. 10:30 39 - 51
Játékvezetők: Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge (Szekeres Ferenc)
2019. november 9. 10:30 55 - 67
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Gábor (Farkas Zoltán)
2019. november 9. 10:30 21 - 45
Játékvezetők: Boros Eszter, Csóka Nándor (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 10:40 70 - 35
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 10:40 25 - 33
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Benkő Glória (Kővári Gyula)
2019. november 9. 10:45 68 - 65
Játékvezetők: Märcz Péter, Benke Krisztián (Éles Péter Emil)
2019. november 9. 10:45 23 - 42
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós)
2019. november 9. 11:00 59 - 71
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Magyar Gyöngyi (GRÁCZER ZSOLT)
2019. november 9. 11:00 60 - 19
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Kasza Hunor (Bogárdi János)
2019. november 9. 11:30 43 - 44
Játékvezetők: Lónáth László, Tóth Tamás (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. november 9. 11:30 38 - 19
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Sztrakovics István László)
2019. november 9. 11:30 21 - 44
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Molnár Ákos (Drahos László)
2019. november 9. 11:30 60 - 46
Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 11:30 52 - 31
2019. november 9. 11:30 34 - 73
Játékvezetők: Gergely Csaba, Páll Vivien Zsanett (Csizmadia Levente)
2019. november 9. 11:30 45 - 60
Játékvezetők: Velkey István, Kovács István (Tóthné Király Enikő)
2019. november 9. 11:30 21 - 47
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály (Hegedűs Ferenc)
2019. november 9. 11:30 65 - 46
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté (Balogh László György)
2019. november 9. 11:40 18 - 23
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Mészáros Nándor Lajos (Kincs Károly)
2019. november 9. 12:00 48 - 55
Játékvezetők: Takács Zoltán, Dr. Ormay Gábor (Tolnai János)
2019. november 9. 12:00 75 - 34
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Czinder Adrienn (Herczeg Ágoston)
2019. november 9. 12:00 42 - 51
Játékvezetők: Novák Bence, Alina Lazar (Szakáll András)
2019. november 9. 12:00 48 - 38
Játékvezetők: Tamás Pálma, Tamás Anna (CSEH Gergely)
2019. november 9. 12:00 29 - 87
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 9. 12:00 41 - 85
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Fülöp Zsombor Ferenc (Fülöp Zoltán)
2019. november 9. 12:00 24 - 59
Játékvezetők: Hergyó-Bencze Gábor, Borsos Balázs (Sági Zoltán)
2019. november 9. 12:00 19 - 72
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 12:00 24 - 65
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. november 9. 12:00 49 - 29
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. november 9. 12:00 64 - 33
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Dorka (Czéh Csaba Károly)
2019. november 9. 12:00 8 - 52
Játékvezetők: Koller István, Fekete Csilla (Béndek Gábor Miklós)
2019. november 9. 12:00 79 - 41
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Utasi Gábor (Farkas Zoltán)
2019. november 9. 12:00 56 - 20
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 12:30 59 - 78
Játékvezetők: Kovács Máté, Magyar Gyöngyi (GRÁCZER ZSOLT)
2019. november 9. 12:30 31 - 87
Játékvezetők: Märcz Péter, Benke Krisztián (Éles Péter Emil)
2019. november 9. 12:30 58 - 18
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Kasza Hunor (Bogárdi János)
2019. november 9. 13:00 46 - 48
Játékvezetők: Lónáth László, Tóth Tamás (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. november 9. 13:00 63 - 20
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Sztrakovics István László)
2019. november 9. 13:00 58 - 32
Játékvezetők: Molnár Ákos, Gulyás Márton (Drahos László)
2019. november 9. 13:00 48 - 17
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 13:00 47 - 27
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 13:00 26 - 36
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Kovács Éva (Gecsei Ferenc)
2019. november 9. 13:00 44 - 35
2019. november 9. 13:00 51 - 35
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám (Kincs Károly)
2019. november 9. 13:00 70 - 49
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente)
2019. november 9. 13:00 34 - 66
Játékvezetők: Velkey István, Kovács István (Tóthné Király Enikő)
2019. november 9. 13:00 73 - 14
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Müller Martin (Szabó Bakos András László)
2019. november 9. 13:00 37 - 54
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály (Hegedűs Ferenc)
2019. november 9. 13:00 34 - 64
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
2019. november 9. 13:20 59 - 15
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Bertók Botond (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 13:20 61 - 8
Játékvezetők: Boros Krisztina, Benkő Glória (Kővári Gyula)
2019. november 9. 13:30
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Anna (CSEH Gergely)
2019. november 9. 13:30 88 - 35
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Alina Lazar (Szakáll András)
2019. november 9. 13:30 56 - 35
Játékvezetők: Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. november 9. 13:30 85 - 25
Játékvezetők: Dr. Kovács András (Czéh Csaba Károly)
2019. november 9. 13:30 58 - 57
Játékvezetők: Majkó Ádám , Oláh Gabriella (Prieger Mihály)
2019. november 9. 13:30 52 - 36
Játékvezetők: Kaszab Zsuzsa, Tóth Márk (Faltinné Széll Ágnes)
2019. november 9. 13:30 108 - 15
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 14:00 62 - 60
Játékvezetők: Nagy Bernát, Pesz Alexandra (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. november 9. 14:00 20 - 33
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila (Budai Csaba)
2019. november 9. 14:15 12 - 54
Játékvezetők: Szőcs Péter, Nagy-Pál Petra (Szabó Bakos András László)
2019. november 9. 14:20 37 - 33
Játékvezetők: Szabó Péter, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. november 9. 14:30 49 - 65
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Kovács Éva (Gecsei Ferenc)
2019. november 9. 14:30 50 - 28
2019. november 9. 14:30 46 - 57
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 9. 14:40 62 - 64
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 14:40 37 - 38
Játékvezetők: Tahin András, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2019. november 9. 14:45 53 - 52
Játékvezetők: Majkó Ádám , Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2019. november 9. 15:00
Játékvezetők: Tamás Pálma, Erős László (CSEH Gergely)
2019. november 9. 15:00 54 - 68
Játékvezetők: Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. november 9. 15:00 23 - 36
Játékvezetők: Dr. Kovács András (Czéh Csaba Károly)
2019. november 9. 15:00 16 - 66
Játékvezetők: Jáhni Bence, Tóth Márk (Faltinné Széll Ágnes)
2019. november 9. 15:30 33 - 90
Játékvezetők: Tóth Gábor Balázs, Pesz Alexandra (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. november 9. 15:30 26 - 37
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila (Budai Csaba)
2019. november 9. 15:30 33 - 52
Játékvezetők: Szőcs Péter, Müller Martin (Szabó Bakos András László)
2019. november 9. 15:40 19 - 68
Játékvezetők: Szabó Péter, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. november 9. 16:00 46 - 37
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Kovács Éva (Gecsei Ferenc)
2019. november 9. 16:00 38 - 58
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Bertók Botond (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 16:00 17 - 51
Játékvezetők: Tahin András, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2019. november 9. 16:00 35 - 43
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 9. 16:00 52 - 46
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2019. november 9. 16:30 54 - 77
Játékvezetők: Tamás Pálma, Erős László (CSEH Gergely)
2019. november 9. 16:30 42 - 63
Játékvezetők: Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. november 9. 16:30 44 - 60
Játékvezetők: Dr. Kovács András (Czéh Csaba Károly)
2019. november 9. 16:30 63 - 26
Játékvezetők: Jáhni Bence, Kaszab Zsuzsa (Faltinné Széll Ágnes)
2019. november 9. 17:00 65 - 50
Játékvezetők: Tóth Gábor Balázs, Nagy Bernát (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. november 9. 17:00 29 - 58
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Budai Csaba)
2019. november 9. 17:15 61 - 50
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Majkó Ádám (Prieger Mihály)
2019. november 9. 17:20 28 - 65
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 17:20 53 - 33
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2019. november 9. 17:30 52 - 30
Játékvezetők: Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 9. 18:30 48 - 25
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Budai Csaba)
2019. november 9. 18:40 75 - 27
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 18:40 78 - 33
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 15:15 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Belák Zoltán, Iski Zsolt István
2019. november 9. 16:00 Szentendrei Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 11:00 PSZF Tornaterme
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 09:00 41 - 77 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács Róbert Márió
2019. november 9. 10:00 24 - 102 Taksony Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Rab Domonkos
2019. november 9. 11:00 15 - 115 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Mátyus Zoé Grèta
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 09:00 71 - 50 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Mester Milán, Bartics Péter
2019. november 9. 10:30 73 - 63 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Bartics Péter, Deák Zsuzsanna
2019. november 9. 12:00 66 - 58 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Csapó Gábor, Deák Zsuzsanna
2019. november 9. 19:00 90 - 62 Kiss László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 16:00 68 - 96 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Rideg László
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 10:30 102 - 49 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente
2019. november 9. 13:00 21 - 88 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Bujtor Péter, Koncsag Csaba
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 10:40 84 - 48 Nyár utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Waigand Ágoston
2019. november 9. 11:15 71 - 49 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Ürögi Zsolt
2019. november 9. 13:00 79 - 16 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kieffer Thomas
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 09:00 61 - 31 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bertók Botond
2019. november 9. 09:30 52 - 94 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Ürögi Zsolt
2019. november 9. 13:00 106 - 25 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Török Béla, Bozóki Domonkos Olivér
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 9. 16:00 Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Hamzi Virág

Megyei szövetségek