Mérkőzések - 2019. 11. 07.
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 18:30 76 - 68 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 19:30 82 - 59 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 18:45 137 - 21 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Rózsavölgyi Alexandra
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 16:15 66 - 69 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 7. 17:30 61 - 81 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schäffer Béla Róbert)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 16:00 65 - 72 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma
2019. november 7. 16:30 34 - 107
Játékvezetők: Villányi János, Nagy Viktor
2019. november 7. 17:45 Pápa Városi Sportcsarnok
2019. november 7. 18:00
Játékvezetők: Káré Gergő, Vigh Balázs
2019. november 7. 18:00 77 - 53 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Korhetz Szilárd
2019. november 7. 18:10 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Molnár Krisztián
2019. november 7. 18:30
Játékvezetők: Jurászik László, Czupi Márton
2019. november 7. 18:45 55 - 87
Játékvezetők: Frank Bianka, Boros Gyevi Ádám
2019. november 7. 19:20 87 - 61 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Pál Roland
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 16:30 99 - 50 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Szabó István
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 16:30 Hunyadi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Zsombor, Szobonya Erik
2019. november 7. 17:20 TF E-terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Tompa Gellért
2019. november 7. 17:30 59 - 68 Karacs Teréz Általános Iskola
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Pál-Szabó Sándor János
2019. november 7. 18:40 77 - 61 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Matóczay Bálint
2019. november 7. 19:30 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Czinder Adrienn
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 15:00 172 - 34
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence
2019. november 7. 17:00
Játékvezetők: Mónus Péter, Lenger Levente
2019. november 7. 17:30 153 - 5 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Németh Fanni , Boros Krisztina
2019. november 7. 17:30 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 18:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sersovszky Gergely Péter
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 19:10 92 - 69 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Matics Sándor
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 19:30 33 - 50 Répce Sportcsarnok
Játékvezetők: NAGY ZOLTÁN, Nagy Bernát
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 20:50 62 - 77 Zöld Ház
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mile Gábor
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 18:30 96 - 57 Hunyadi Sportcsarnok
2019. november 7. 18:30 88 - 90 Városi Sportcsarnok
JNSZ Kadett Fiú (U16) Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 18:15 84 - 34 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Rideg László
JNSZ Mini (U10)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 16:00 20 - 44 Tószegi Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó László, Ócsai József
Széchenyi amatőr kosárlabda torna 2019
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 09:00 Nyíregyházi Széchenyi István Közgazdasági Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
2019. november 7. 09:50 Nyíregyházi Széchenyi István Közgazdasági Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
2019. november 7. 10:40 Nyíregyházi Széchenyi István Közgazdasági Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
2019. november 7. 11:30 Nyíregyházi Széchenyi István Közgazdasági Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
2019. november 7. 12:20 Nyíregyházi Széchenyi István Közgazdasági Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
2019. november 7. 13:10 Nyíregyházi Széchenyi István Közgazdasági Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. november 7. 20:40 44 - 55 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Lázár Zsigmond György

Megyei szövetségek