Mérkőzések - 2019. 10. 11.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 17:30 73 - 80 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Horváth Csongor Béla, Sallai István József (Vághy Tamás János)
2019. október 11. 19:15 101 - 107 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Minár László Balázs, Nepp László Oszkár, dr. Vajda Balázs (dr. Gincsai János Péter)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 18:00 80 - 57 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Földi László, Dr. Danka Péter (Páli dr. Kálmán)
2019. október 11. 19:00 65 - 64 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Lövei László, Pécsi Zsolt (GRÁCZER ZSOLT)
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 18:30 85 - 58 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 19:00 101 - 59 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2019. október 11. 20:00 65 - 143 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 18:30 54 - 71 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Lovas Péter
2019. október 11. 19:00 79 - 74 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2019. október 11. 19:00 69 - 77 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina
2019. október 11. 19:30 105 - 68 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 20:20 86 - 59 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Pohánka Balázs
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 20:15 76 - 55 TF E-terem
Játékvezetők: Válé Flórián, Simon Kristóf Kolos
2019. október 11. 20:30 98 - 58
Játékvezetők: Kapros Roland, Erdész Dávid
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 17:00 61 - 75 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. október 11. 19:30 48 - 88 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 16:45 157 - 40 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 17:30 93 - 59
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 17:00 112 - 24 Lencsési Általános Iskola
2019. október 11. 17:30
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma
2019. október 11. 18:30 59 - 88
2019. október 11. 18:30 22 - 122 Bem József Általános Iskola
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János
2019. október 11. 20:00 26 - 97 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Szőke Attila, Bózsó Gábor
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 16:30 76 - 57 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szilágyi Tamás (Cseh Sándor Attila)
2019. október 11. 17:00 21 - 79 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mile Gábor (Bernáth András)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 18:30 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szántó Dénes
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 15:00 118 - 42 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Kevin, Krisztián (Parádi Péter)
2019. október 11. 18:00 56 - 91
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Földvári Tamás (Éles Péter Emil)
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 15:00 53 - 9
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó (Farkas János)
2019. október 11. 15:00 28 - 24
Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János (Balogh László György)
2019. október 11. 16:30 64 - 21
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Farkas János)
2019. október 11. 16:30 40 - 9
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Farkas János)
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 19:00 74 - 89 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Béndek Gábor Miklós
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 19:00 70 - 40 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kocsis Tamás
2019. október 11. 20:15 68 - 63 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Németh Csaba János
2019. október 11. 21:30 55 - 91 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Kocsis Tamás
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 20:00 65 - 58 Bercsényi Gimnázium
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 11. 19:00 66 - 59 Eötvös Lóránd Általános Iskola
2019. október 11. 19:15

Megyei szövetségek