Mérkőzések - 2019. 05. 14.
Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 19:00 55 - 67 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Farkas Zoltán)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 19:50 64 - 48 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 19:30 49 - 44 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György
2019. május 14. 19:30 82 - 87 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Gyurka Tamás
2019. május 14. 20:30 75 - 68 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 11:00 78 - 84 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. május 14. 15:00 82 - 67 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 09:00 81 - 67 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. május 14. 13:00 69 - 53 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. május 14. 18:30 57 - 80 Eszterházy Csarnok
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 15:45
Játékvezetők: Novák Bence, Fazekas Hajnal Erzsébet
2019. május 14. 15:45
2019. május 14. 17:15
2019. május 14. 17:30 65 - 56
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Rab Domonkos
2019. május 14. 17:30
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. május 14. 17:45
2019. május 14. 18:30
2019. május 14. 19:15
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kocsis Tamás
2019. május 14. 19:15
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 20:15 53 - 69 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Játékvezetők: Mintál Csaba, Sági Zoltán
2019. május 14. 20:40 66 - 66 Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szalóki Bence, Nagy Bence
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 20:50 64 - 41 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 18:30 73 - 68 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Szabó László
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 19:00 80 - 46 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 19:00 89 - 87 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Goda László, Komlódi Benedek
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 20:00 93 - 59 Kodály Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Erdész Dávid
JNSZ Előkészítő (U11)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 16:00 Rákóczi úti Általános Iskola
Fejér megye - Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 19:20 34 - 45 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós
JNSZ Megyei Palánta (U9)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 15:00 35 - 14 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rideg László
2019. május 14. 15:45 21 - 24 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rideg László
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 20:00 80 - 86 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Major Ádám
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 20:00 47 - 46 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Bujtor Péter
2019. május 14. 20:20 65 - 45 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, László Zsolt
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 20:15 69 - 51 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti
2019. május 14. 20:50 70 - 76 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy István
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 14. 18:00 49 - 69 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Győri Ferenc

Megyei szövetségek