Mérkőzések - 2019. 04. 16.
Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 18:00 67 - 61 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Fodor Attila, Goda László (Dernei Gábor)
2019. április 16. 19:00 78 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Tóth Cecília, Nyilas István (Faidt Mihály)
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 16:30 57 - 108 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Maár Gábor, Földi László (Bernáth András)
Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 19:00 86 - 78 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Horváth Alajos, Földesi Ádám (Téczely Tamás)
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 18:00 90 - 95 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert (Németh Csaba)
Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 19:00 95 - 84 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Kéri István, Németh Patrik (Nagy János)
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 18:00 93 - 60 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 19:30 79 - 73 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 20:20 97 - 41 TF E-terem
Játékvezetők: Polonkai Balázs, Pohánka Balázs
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 17:15
2019. április 16. 17:15
Játékvezetők: Szabó István, Gere Kálmán Richárd
2019. április 16. 17:30
2019. április 16. 17:45
2019. április 16. 19:00
2019. április 16. 19:50
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Győri Ferenc
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 15:00 72 - 70 Simon János Kosárlabda Csarnok
Csongrád Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 19:00 68 - 67 ​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 20:10 99 - 58 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Fekete Csilla
2019. április 16. 20:10 74 - 73 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Fekete László
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 19:30 46 - 53 CVSE-Swietelsky Aréna
2019. április 16. 20:20 65 - 55 Béri Balog Ádám Általános Iskola
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 18:50 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Nagy István
2019. április 16. 21:00 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Nagy Viktor, Jankovics Viktor Zsolt
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 13:00 51 - 32 Ványai Ambrus SZKI
Játékvezetők: Szőcs Béla, Rideg László
2019. április 16. 14:00 23 - 75 Ványai Ambrus SZKI
Játékvezetők: Szőcs Béla, Rideg László
2019. április 16. 15:00 40 - 38 Ványai Ambrus SZKI
Játékvezetők: Szőcs Béla, Rideg László
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 18:00 50 - 24 Verseghy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Szabó László, Ócsai József
JNSZ Serdülő Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 18:30 11 - 84 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté
JNSZ Gyermek (U12)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 16:30 59 - 49 Gépipari SZKI
Játékvezetők: Farkas János, Pál-Szabó Sándor
Békés Megye U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 16:30 23 - 46 Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szki.
Fejér megye - Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 19:20 47 - 58 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Kaposi Gábor
Békés Megye U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 16:00 43 - 81 Dürer Albert Általános Iskola
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Játékvezetők: Matics Sándor, László Zsolt
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 19:45 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Schäffer Béla Róbert
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 18:30 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Kozma Balázs, Rózsavölgyi Alexandra
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 16. 19:30 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Szőke Gábor, Matejovics Márk

Megyei szövetségek