Mérkőzések - 2019. 03. 14.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 18:00 88 - 92 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert (Bernáth András)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 18:00 81 - 90 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Surányi Gábor, Sentényi Barna (Bognár Tibor)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 18:30 78 - 70 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Domán István, Szilágyi Bálint, Oláh Márk (Hartyáni Zsolt)
2019. március 14. 18:30 89 - 69 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Maár Gábor (Téczely Tamás)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 19:30 49 - 78 Generali Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 19:00 102 - 73 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 15:00 102 - 70 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 15:30 92 - 74 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Nagy István
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 16:30 96 - 45 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Tahin András
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 15:00 88 - 38
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 19:50 60 - 72
Játékvezetők: Nagy Viktor, Tóth Kitti
Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 15:30 55 - 75
2019. március 14. 17:00 58 - 86 Ostoros Károly Csarnok
2019. március 14. 17:15 65 - 68 Eötvös Loránd Műszaki Szakközépiskola
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 16:00 94 - 49
2019. március 14. 17:00 64 - 56
2019. március 14. 17:00
2019. március 14. 17:45 73 - 59
2019. március 14. 17:45
2019. március 14. 19:00 85 - 67
2019. március 14. 19:00
2019. március 14. 19:30
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 14:00 78 - 47
2019. március 14. 15:00 52 - 67
2019. március 14. 16:30 92 - 80
2019. március 14. 17:00 65 - 76
2019. március 14. 17:30 89 - 44
2019. március 14. 17:30 38 - 112
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 16:30 43 - 75
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 16:15 61 - 126 Eötvös József Gimnázium
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 19:45 98 - 48 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 19:00 68 - 101 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 19:15 75 - 40 Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Balázs
2019. március 14. 19:30 31 - 52 Répce Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Kovács Máté
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 20:30 71 - 81 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 18:50 71 - 100 Kempelen Farkas Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Rózsavölgyi Alexandra
2019. március 14. 20:20 66 - 83 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy István
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 19:15 Petőfi Sándor Általános Iskola
2019. március 14. 19:15 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Novák Bence
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 19:30 65 - 44 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Gombos Ádám Attila
2019. március 14. 19:45 59 - 47 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Németh Patrik
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 17:30 46 - 53 Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Lalák Vince, Orbán Zalán
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 19:45 59 - 66 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, Sancilio Alexis
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 19:10 64 - 51 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőke Gábor
2019. március 14. 20:50 61 - 50 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bujtor Péter
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 18:30 55 - 56 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Pál Roland
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 20:40 79 - 46 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: László Zsolt, Mocsai László
Budapest, Leány Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 15:00 56 - 54 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István, Bujtor Péter

Megyei szövetségek