Mérkőzések - 2019. 02. 11.
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 19:00 121 - 52 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
2019. február 11. 19:30 100 - 33 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 20:15 82 - 101 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2019. február 11. 20:20 68 - 72 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 18:45 113 - 16 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nagy-Pál Petra
2019. február 11. 19:30 54 - 75 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Varga Zoltán
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 20:15 40 - 76 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy Viktor, Jankovics Viktor Zsolt
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 18:00 51 - 59
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 17:30 63 - 75
2019. február 11. 18:30 79 - 60
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 14:30 43 - 51
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 19:15 59 - 61 PTE PMMIK
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs
2019. február 11. 20:00 74 - 88 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Földvári Tamás, Märcz Péter
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 20:40 78 - 66 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston
Csongrád Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 20:00 76 - 85 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 20:10 94 - 70 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 19:45 61 - 43 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Torzsa Péter
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 18:30 44 - 92 Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 19:45 54 - 45 Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 19:00 64 - 71 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Csaba, Földesi Ádám
2019. február 11. 20:15 38 - 40 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám
2019. február 11. 21:30 100 - 60 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 18:50 66 - 67 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Belák Zoltán
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 20:00 76 - 68 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Magda János
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 18:15 103 - 59 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Kovács András dr., Nagy Helga
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 18:30 57 - 33 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Bedőcs Barnabás
Fejér megye - Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 19:10 130 - 34 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kocsis József
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 21:00 52 - 56 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Goda László, Gaál Norbert
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 20:00 58 - 62 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szentpáli-Gavallér Csaba
Budapest, Leány Gyermek
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 11. 17:40 42 - 67 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matejovics Márk, Boros Krisztina

Megyei szövetségek