Mérkőzések - 2019. 02. 10.
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 17:00 84 - 70 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Lengyel Ádám (Bernáth András)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 16:30 89 - 58 Continental Aréna
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Gaál István, Domán István (Kis Balázs Ferenc)
2019. február 10. 18:00 79 - 88 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Mocsai László)
2019. február 10. 19:15 77 - 66 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Surányi Gábor, Sentényi Barna, Pécsi Zsolt (Nagy János)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 17:00 86 - 80 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Kruk Melinda (Téczely Tamás)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 14:00 54 - 47 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Sallai István József, Makrai Márton
2019. február 10. 16:00 81 - 36 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2019. február 10. 17:00 39 - 99 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 14:00 66 - 57 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 15:00 85 - 79 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs
2019. február 10. 16:00 87 - 101 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Cecília
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 15:00 107 - 53 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 11:00 81 - 79 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Szájer József
2019. február 10. 15:00 65 - 78 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Hartai Tamás
2019. február 10. 16:00 61 - 66 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Káré Gergő
2019. február 10. 17:00 88 - 45 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Oláh Márk
2019. február 10. 18:00 69 - 105 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Kovács Zoltán
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 15:00 90 - 51 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Simon Kristóf Kolos
2019. február 10. 16:00 74 - 73 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kapros Roland
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 17:00 81 - 89 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szájer József
2019. február 10. 19:00 103 - 81 Continental Aréna
2019. február 10. 19:45 68 - 77 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Ádám Attila
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 14:00 59 - 55
2019. február 10. 15:30 78 - 56
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István
2019. február 10. 18:00 34 - 93
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 15:00 97 - 61
2019. február 10. 17:00 99 - 69
Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 15:00 89 - 70
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 12:30 90 - 55
2019. február 10. 18:30 71 - 62
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 18:00 59 - 66
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 09:30 78 - 55 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. február 10. 11:15 69 - 88 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 09:30 61 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. február 10. 09:30 74 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga
2019. február 10. 09:30 80 - 37 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. február 10. 09:30 63 - 52 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2019. február 10. 09:30 53 - 72 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. február 10. 09:30 81 - 54 NOVOMATIC Aréna
2019. február 10. 11:15 76 - 56 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. február 10. 11:15 93 - 39 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga
2019. február 10. 11:15 69 - 72 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. február 10. 11:15 75 - 62 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2019. február 10. 11:15 80 - 58 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. február 10. 11:30 78 - 35 NOVOMATIC Aréna
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 08:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. február 10. 08:30 20 - 1 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Winkler Áron (Schwarz Mária)
2019. február 10. 08:30 54 - 57 Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 08:30 46 - 36 Toldi lakótelepi Tagiskola
2019. február 10. 09:00 39 - 47 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Csoma Viktor (László Zsolt Károly)
2019. február 10. 09:00 21 - 42 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Havas Gábor, Novák Zsuzsanna (Kővári Gyula)
2019. február 10. 09:00 56 - 40 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 09:00 50 - 49 Zelk Zoltán Általános Iskola
2019. február 10. 09:00 51 - 34 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. február 10. 09:00 45 - 21 Zrínyi Ilona Gimnázium
2019. február 10. 09:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. február 10. 09:00 65 - 29 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. február 10. 09:00 16 - 33 Dürer Albert Általános Iskola
2019. február 10. 09:00 54 - 56 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 10. 09:00 40 - 59 Egyetemi csarnok
2019. február 10. 09:00 62 - 17 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 09:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. február 10. 09:00 60 - 41 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 09:05 15 - 14 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Pál Roland, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. február 10. 09:20 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. február 10. 09:30 17 - 97 Ostoros Károly Csarnok
2019. február 10. 09:30 42 - 39 Bory Jenő Általános Iskola
2019. február 10. 09:45 36 - 41 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Winkler Áron (Schwarz Mária)
2019. február 10. 10:00 35 - 31 Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 10:00 51 - 84 Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. február 10. 10:00 Klauzál Gábor Általános Iskola
2019. február 10. 10:00 34 - 69 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 10. 10:00 106 - 26 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. február 10. 10:00 76 - 21 Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 10:00 37 - 30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2019. február 10. 10:00 55 - 61 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. február 10. 10:00 62 - 52 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. február 10. 10:15 55 - 73 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Pál Roland, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. február 10. 10:15 23 - 64 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Csoma Viktor (László Zsolt Károly)
2019. február 10. 10:15 72 - 35 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Havas Gábor, Novák Zsuzsanna (Kővári Gyula)
2019. február 10. 10:15 41 - 21 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 10:15 24 - 52 Zelk Zoltán Általános Iskola
2019. február 10. 10:15 44 - 13 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. február 10. 10:15 31 - 38 Zrínyi Ilona Gimnázium
2019. február 10. 10:15 65 - 55 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 10. 10:15 38 - 42 Egyetemi csarnok
2019. február 10. 10:15 48 - 62 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 10:15 39 - 41 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 10:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. február 10. 10:30 25 - 62 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. február 10. 10:30 13 - 59 Dürer Albert Általános Iskola
2019. február 10. 10:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. február 10. 10:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. február 10. 10:45 Ostoros Károly Csarnok
2019. február 10. 10:45 43 - 35 Bory Jenő Általános Iskola
2019. február 10. 11:00 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Waigand Ágoston (Schwarz Mária)
2019. február 10. 11:15 92 - 18 Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 11:15 52 - 51 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 10. 11:15 54 - 75 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. február 10. 11:15 76 - 81 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. február 10. 11:15 50 - 53 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. február 10. 11:30 54 - 63 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. február 10. 11:30 31 - 59 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Hőgerl Bence (László Zsolt Károly)
2019. február 10. 11:30 20 - 34 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Havas Gábor, Novák Zsuzsanna (Kővári Gyula)
2019. február 10. 11:30 32 - 76 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 11:30 53 - 31 Zelk Zoltán Általános Iskola
2019. február 10. 11:30 14 - 36 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. február 10. 11:30 15 - 46 Zrínyi Ilona Gimnázium
2019. február 10. 11:30 35 - 90 Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. február 10. 11:30 Klauzál Gábor Általános Iskola
2019. február 10. 11:30 44 - 80 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 10. 11:30 63 - 33 Egyetemi csarnok
2019. február 10. 11:30 29 - 68 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 11:30 46 - 56 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 11:30 28 - 56 Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 11:30 Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 11:30 Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 11:30 57 - 29 Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 11:30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2019. február 10. 11:30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2019. február 10. 11:30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2019. február 10. 11:30 72 - 29 Toldi lakótelepi Tagiskola
2019. február 10. 12:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. február 10. 12:00 59 - 29 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. február 10. 12:00 Ostoros Károly Csarnok
2019. február 10. 12:00 24 - 65 Bory Jenő Általános Iskola
2019. február 10. 12:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. február 10. 12:00 48 - 26 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. február 10. 12:00 Dürer Albert Általános Iskola
2019. február 10. 12:00 Dürer Albert Általános Iskola
2019. február 10. 12:00 Dürer Albert Általános Iskola
2019. február 10. 12:00 24 - 59 Dürer Albert Általános Iskola
2019. február 10. 12:15 20 - 63 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Török Béla, Waigand Ágoston (Schwarz Mária)
2019. február 10. 12:30 26 - 69 Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 12:30 67 - 48 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 10. 12:30 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. február 10. 12:30 84 - 71 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. február 10. 12:30 71 - 47 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. február 10. 12:45 41 - 52 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. február 10. 12:45 41 - 45 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Hőgerl Bence (László Zsolt Károly)
2019. február 10. 12:45 15 - 30 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. február 10. 12:45 88 - 8 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 12:45 32 - 19 Egyetemi csarnok
2019. február 10. 12:45 58 - 27 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 10. 13:00 125 - 37 Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. február 10. 13:00 Klauzál Gábor Általános Iskola
2019. február 10. 13:00 47 - 22 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 13:00 Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 13:00 Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 13:00 Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 13:00 Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 13:00 61 - 25 Toldi lakótelepi Tagiskola
2019. február 10. 13:00 Toldi lakótelepi Tagiskola
2019. február 10. 13:20 17 - 83 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. február 10. 13:30 29 - 40 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla (Schwarz Mária)
2019. február 10. 13:30 90 - 18 Zrínyi Ilona Gimnázium
2019. február 10. 13:30 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. február 10. 13:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. február 10. 13:30 22 - 16 Dürer Albert Általános Iskola
2019. február 10. 13:30 Dürer Albert Általános Iskola
2019. február 10. 13:30 Dürer Albert Általános Iskola
2019. február 10. 13:30 Dürer Albert Általános Iskola
2019. február 10. 13:45 91 - 60 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 10. 13:45 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. február 10. 14:00 37 - 49 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. február 10. 14:00 40 - 45 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Nagy István, Lőrincz Erzsébet Sára (László Zsolt Károly)
2019. február 10. 14:00 25 - 18 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Boros Krisztina, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2019. február 10. 14:00 8 - 59 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 14:00 35 - 28 Egyetemi csarnok
2019. február 10. 14:00 48 - 25 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 10. 14:00 42 - 29 Bory Jenő Általános Iskola
2019. február 10. 14:15 80 - 21 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 14:30 71 - 42 Toldi lakótelepi Tagiskola
2019. február 10. 14:40 69 - 33 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. február 10. 14:45 23 - 26 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Steiner Máté, Adjudani Dániel Pezsman (Schwarz Mária)
2019. február 10. 14:45 50 - 72 Zrínyi Ilona Gimnázium
2019. február 10. 15:00 51 - 41 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. február 10. 15:00 27 - 46 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. február 10. 15:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. február 10. 15:00 62 - 75 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 10. 15:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. február 10. 15:15 45 - 43 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Nagy István, Lőrincz Erzsébet Sára (László Zsolt Károly)
2019. február 10. 15:15 43 - 23 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. február 10. 15:15 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 15:15 14 - 25 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 15:15 18 - 46 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 15:15 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 15:15 35 - 41 Egyetemi csarnok
2019. február 10. 15:15 Bory Jenő Általános Iskola
2019. február 10. 15:15 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 10. 15:15 64 - 12 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 10. 15:15 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 10. 15:15 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 10. 15:30 12 - 102 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 16:00 56 - 13 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Steiner Máté, Török Béla (Schwarz Mária)
2019. február 10. 16:00 34 - 55 Zrínyi Ilona Gimnázium
2019. február 10. 16:00 50 - 60 Toldi lakótelepi Tagiskola
2019. február 10. 16:15 51 - 79 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 10. 16:15 53 - 37 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. február 10. 16:30 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 16:30 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 16:30 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 16:30 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2019. február 10. 16:30 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. február 10. 16:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. február 10. 16:30 40 - 26 Bory Jenő Általános Iskola
2019. február 10. 16:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 10. 16:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 10. 16:30 63 - 26 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 10. 16:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 10. 17:30 64 - 60 Toldi lakótelepi Tagiskola
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 10:00 86 - 60
2019. február 10. 11:00 54 - 61
2019. február 10. 12:30 90 - 74
2019. február 10. 15:00
2019. február 10. 18:15 93 - 70
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 11:00 100 - 23
2019. február 10. 17:00 30 - 69
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 09:30 110 - 62 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2019. február 10. 10:00 78 - 75 Derecske Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 11:30 91 - 63 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2019. február 10. 12:00 12 - 73 Derecske Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 13:30 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2019. február 10. 13:30 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2019. február 10. 13:30 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2019. február 10. 13:30 61 - 85 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2019. február 10. 14:00 72 - 10 Derecske Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 15:30 92 - 72 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2019. február 10. 15:30 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2019. február 10. 15:30 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2019. február 10. 15:30 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 08:30 73 - 39 Etelka sori csarnok
2019. február 10. 10:00 42 - 97 Tóvárosi Általános Iskola
2019. február 10. 10:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. február 10. 10:00 81 - 57 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2019. február 10. 10:00 Arany János Gimnázium
2019. február 10. 10:15 27 - 109 Etelka sori csarnok
2019. február 10. 12:00 94 - 52 Etelka sori csarnok
2019. február 10. 12:00 66 - 57 Tóvárosi Általános Iskola
2019. február 10. 12:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. február 10. 12:00 69 - 52 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2019. február 10. 12:00 Arany János Gimnázium
2019. február 10. 14:00 75 - 52 Tóvárosi Általános Iskola
2019. február 10. 14:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. február 10. 14:00 45 - 26 Arany János Gimnázium
2019. február 10. 14:00 54 - 76 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2019. február 10. 16:00 60 - 68 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 18:00 66 - 70 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas János, Rideg László
Kerekesszékes bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 10:00 44 - 27 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Czupi Márton, Sértő Róbert
2019. február 10. 12:00 13 - 38 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Czupi Márton, Sértő Róbert
2019. február 10. 14:00 29 - 56 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Czupi Márton, Sértő Róbert
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 14:00 72 - 66 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Csongor, Káré Gergő
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 15:00 44 - 97 Kismarosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Helga
2019. február 10. 15:00 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
2019. február 10. 19:00 57 - 77 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Antoni Márk, Gombos Márk Bálint
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 13:00 71 - 93 Vaszary János Általános Iskola
2019. február 10. 13:00 49 - 54 Kismarosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Helga
2019. február 10. 16:00 82 - 88 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Gyurkovics István, Sersovszky Gergely
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 11:00 68 - 53 Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács András dr., Porkoláb Mercédesz
2019. február 10. 14:00 78 - 43 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Gyurkovics István, Sersovszky Gergely
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 09:30 62 - 54
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kovács Róbert
2019. február 10. 10:00 51 - 41 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Magda János
2019. február 10. 11:15 93 - 50
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kovács Róbert
2019. február 10. 11:45 34 - 60 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Magda János
2019. február 10. 12:00 108 - 64 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Belák Zoltán, Cselóczki Mátyás
2019. február 10. 13:00 37 - 115
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kovács Róbert
2019. február 10. 13:30 66 - 44 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Magda János
2019. február 10. 13:40 56 - 81 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Belák Zoltán, Cselóczki Mátyás
2019. február 10. 15:00 46 - 112 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Belák Zoltán, Cselóczki Mátyás
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 13:00 67 - 33 Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács András dr., Porkoláb Mercédesz
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 18:00 64 - 85 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Nagy István
2019. február 10. 18:00 69 - 35 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Sancilio Alexis
2019. február 10. 19:15 75 - 48 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 16:30 52 - 46 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Hervay Tibor, Rózsavölgyi Alexandra
2019. február 10. 18:00 52 - 70 TF E-terem
Játékvezetők: Major Ádám, Zádeczki Donát László
2019. február 10. 18:00 83 - 67 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Szőke Attila, Tahin András
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 12:00 63 - 83 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Jankovics Viktor Zsolt
2019. február 10. 13:30 79 - 39 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti
2019. február 10. 17:00 76 - 68 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 10:30 43 - 64 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Mocsai László
2019. február 10. 15:00 52 - 93 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
2019. február 10. 15:00 68 - 61 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Jankovics Viktor Zsolt
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 20:30 81 - 73 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, László Zsolt
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 15:00 40 - 71 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Hervay Tibor, Rózsavölgyi Alexandra
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 16:30 31 - 71 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Sancilio Alexis
2019. február 10. 09:00 16 - 94 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Mocsai László
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 09:00 97 - 46 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Szabó István, Gere Kálmán Richárd
2019. február 10. 09:00 55 - 47 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
2019. február 10. 10:00 46 - 106 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Süveges Zalán
2019. február 10. 14:00 53 - 76 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Matóczay Bálint
2019. február 10. 14:40 73 - 57 Simon János Kosárlabda Csarnok
Budapest, Fiú Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 12:20 53 - 80 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Matóczay Bálint
2019. február 10. 15:00 92 - 40 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Kinga, Hőgerl Bence
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 09:00 74 - 37 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bárány Levente, Győri Ferenc
2019. február 10. 10:40 27 - 107 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bárány Levente, Győri Ferenc
2019. február 10. 13:00 67 - 83 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tahin András, Pál Roland
2019. február 10. 16:20 71 - 48 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pál Roland, Szabó István
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 10. 13:00 45 - 75 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Szőke Gábor, Horváth Brúnó József

Megyei szövetségek