Mérkőzések - 2019. 01. 14.
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 14. 17:30 70 - 62 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Vadász Csaba
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 14. 18:30 59 - 41
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 14. 20:00 68 - 74 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 14. 20:40 64 - 56 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 14. 16:15 65 - 76 Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
Játékvezetők: Pázsitka Ferenc, Sztrakovics István
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 14. 19:10 84 - 64 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Molnár Tamás, Tóth Bence
2019. január 14. 20:10 120 - 54 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Fekete Csilla, Müller Martin
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 14. 18:30 55 - 59 Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Koncz János
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 14. 19:45 66 - 40 Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyar Gyöngyi
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 14. 19:00 60 - 51 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 14. 18:00 37 - 99 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Agócs Gábor, Hamzi Virág
2019. január 14. 18:00 87 - 41 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Vigh Balázs, Novák Bence
Amerikai Iskolák Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 14. 16:30 38 - 9 Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya
Játékvezetők: Kovács András dr., Sersovszky Gergely
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 14. 19:15 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Csoma Viktor
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 14. 17:00 13 - 88 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Győri Ferenc

Megyei szövetségek