Mérkőzések - 2019. 01. 13.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 17:00 89 - 86 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, dr. Mészáros Balázs (Valovics István)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 16:30 58 - 72 Generali Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kapitány Gellért, Tóth Cecília (Hartyáni Zsolt)
2019. január 13. 17:00 84 - 78 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Goda László (Balogh László György)
2019. január 13. 17:00 79 - 74 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Kovács Nimród (Dr. Gencsev Plámen)
2019. január 13. 19:00 100 - 76 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Gelencsér György, Major Ádám (Bognár Tibor)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 15:30 67 - 61 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2019. január 13. 18:00 85 - 64 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sentényi Barna
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 13:00 51 - 53 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László Oszkár
2019. január 13. 17:00 65 - 64 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 18:00 75 - 111 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 17:00 93 - 45 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 18:00 122 - 84 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József, Gaál Norbert
2019. január 13. 18:00 64 - 101 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Rózsavölgyi Alexandra
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 15:00 105 - 67 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Nagy-Pál Petra
2019. január 13. 17:45 98 - 88 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2019. január 13. 19:30 54 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tarnai Gyula Csaba
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 14:00 94 - 89 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 19:00 77 - 48
Fiú Kadett, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 14:00 71 - 58
2019. január 13. 15:00 72 - 55
Fiú Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 14:00 54 - 92
2019. január 13. 15:00 88 - 61
Leány Kadett, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 11:30 60 - 37 Kocsis Sándor Sportközpont
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 09:30 73 - 70 Nagy Lajos Gimnázium
2019. január 13. 09:30 71 - 84 Széchenyi Gimnázium
2019. január 13. 09:30 89 - 66 Szuhay-Sportközpont
2019. január 13. 09:30 92 - 97 Constantinum Sportcentrum
2019. január 13. 09:30 101 - 56 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. január 13. 09:30 78 - 59 Széchenyi István Gimnázium
2019. január 13. 09:30 98 - 59 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2019. január 13. 11:15 82 - 87 Nagy Lajos Gimnázium
2019. január 13. 11:15 86 - 71 Széchenyi Gimnázium
2019. január 13. 11:15 69 - 102 Szuhay-Sportközpont
2019. január 13. 11:15 38 - 122 Constantinum Sportcentrum
2019. január 13. 11:15 77 - 87 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. január 13. 11:15 49 - 92 Széchenyi István Gimnázium
2019. január 13. 11:15 111 - 41 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 13:00 69 - 42
2019. január 13. 16:00 38 - 83
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 19:30 72 - 97 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Válé Flórián, Bagi Bálint
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 10:00
2019. január 13. 10:00 50 - 76
2019. január 13. 10:30 52 - 64
2019. január 13. 13:00 46 - 76
2019. január 13. 17:30 86 - 60
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 09:00 122 - 21 Etelka sori csarnok
2019. január 13. 09:00 88 - 59 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2019. január 13. 10:00 84 - 33 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. január 13. 10:00 56 - 65 1-es számú Általános Iskola
2019. január 13. 11:00 113 - 44 Etelka sori csarnok
2019. január 13. 11:00 86 - 39 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2019. január 13. 12:00 71 - 50 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. január 13. 12:00 43 - 83 1-es számú Általános Iskola
2019. január 13. 13:00 47 - 95 Etelka sori csarnok
2019. január 13. 13:00 66 - 108 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2019. január 13. 14:00 61 - 66 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. január 13. 14:00 59 - 65 1-es számú Általános Iskola
2019. január 13. 15:00 78 - 75 Etelka sori csarnok
2019. január 13. 16:00 53 - 57 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 08:30 52 - 64 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Kaposi Renátó
2019. január 13. 09:45 35 - 69 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Káli Szabolcs
2019. január 13. 11:00 42 - 66 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Rácz Kristóf Ákos
2019. január 13. 12:15 72 - 36 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erdész Dávid, Káli Szabolcs
2019. január 13. 13:30 56 - 59 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Káli Szabolcs
2019. január 13. 14:45 36 - 47 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erdész Dávid, Rácz Kristóf Ákos
2019. január 13. 16:00 45 - 69 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Rácz Kristóf Ákos, Tamás Pálma
2019. január 13. 17:15 66 - 40 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Tamás Pálma
2019. január 13. 18:30 69 - 61 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. január 13. 19:45 52 - 44 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Tamás Pálma
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 10:00 77 - 68 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Kovács Csaba
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 16:00 80 - 51 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila
2019. január 13. 19:00 74 - 55 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Makay Dániel József
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 15:00 109 - 30 Kismarosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurászik László, Agócs Gábor
2019. január 13. 17:00 50 - 81 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Márk Bálint
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 11:00 108 - 55 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Hamzi Virág
2019. január 13. 11:30 Salgótarjáni Intézet
2019. január 13. 13:00 57 - 109 Kismarosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurászik László, Agócs Gábor
2019. január 13. 13:30 77 - 58 Pásztói Dózsa György Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Magda János
2019. január 13. 16:45 92 - 56 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács András dr., Antoni Márk
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 12:00 72 - 53 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Mészáros Anna
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 11:00 30 - 65 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Róbert, Gombos Márk Bálint
2019. január 13. 11:00 82 - 49 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Miklósi László
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 15:15 64 - 23 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács András dr., Antoni Márk
Tolna megye - U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 08:30 31 - 21 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Villányi János, Nagy Viktor
2019. január 13. 09:30 20 - 42 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Reining Márton
2019. január 13. 10:30 6 - 55 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Reining Márton
2019. január 13. 11:30 7 - 30 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Kovács Kincső
2019. január 13. 13:00 64 - 17 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Liszkai Rebeka
2019. január 13. 14:00 28 - 29 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Baki Sándor, Viszmeg Míra
2019. január 13. 15:00 19 - 71 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Baki Sándor, Viszmeg Míra
EYBL U20 Nemzetközi Férfi Torna
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 09:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 13. 11:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 13. 13:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 13. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 16:30 66 - 58 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás
2019. január 13. 18:00 68 - 58 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 16:30 45 - 69 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Pohánka Balázs
2019. január 13. 18:00 58 - 75 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 10:30 67 - 66 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Mocsai László
2019. január 13. 12:00 81 - 65 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: László Zsolt, Réger Zsolt Péter
2019. január 13. 17:00 93 - 57 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szirt Lajos, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
2019. január 13. 18:30 63 - 40 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
Játékvezetők: Matics Sándor, Sancilio Alexis
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 13:30 94 - 47 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Réger Zsolt Péter
2019. január 13. 15:00 67 - 58 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szirt Lajos, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
2019. január 13. 09:00 51 - 93 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Mocsai László
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 20:30 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Nagy István, Bárány Levente
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 11:00 86 - 57 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt
2019. január 13. 15:00 54 - 55 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, László Zsolt
2019. január 13. 15:00 46 - 89 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Pohánka Balázs
2019. január 13. 18:00 60 - 55 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szilágyi Tamás
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 13:00 57 - 95 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, Nagy István
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 09:00 68 - 69 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Győri Ferenc
2019. január 13. 14:00 135 - 27 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tahin András, Horváth Kinga
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 16:00 92 - 40 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Makay Dániel József, Bujtor Péter
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 09:00 75 - 52 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Gere Kálmán Richárd
2019. január 13. 10:40 50 - 65 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Gere Kálmán Richárd
2019. január 13. 12:20 39 - 81 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tahin András, Horváth Kinga
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 09:00 40 - 53 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Lőrincz Erzsébet Sára
2019. január 13. 13:00 24 - 92 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bozóki Domonkos Olivér
Budapest, Leány Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 13. 13:30 47 - 81 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Szőts Dávid István

Megyei szövetségek