Mérkőzések - 2019. 01. 12.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 18:00 83 - 74 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Balogh Gyula (Forrai Sámuel)
2019. január 12. 18:00 78 - 77 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Benczur Tamás, Minár László Balázs (Bodrogváry Iván József)
2019. január 12. 18:00 88 - 59 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Pozsonyi László (dr. Gincsai János Péter)
2019. január 12. 18:00 71 - 69 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Balog György Attila (Páli dr. Kálmán)
2019. január 12. 18:30 69 - 93 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Vida József, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 18:00 74 - 86 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
2019. január 12. 19:00 72 - 70 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Radnóti Miklós, Nyilas István (Németh Csaba)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 18:30 104 - 83 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Maár Gábor, Vadász Csaba (Farkas Zoltán)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 13:00 67 - 62 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2019. január 12. 16:00 77 - 58 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Szilágyi Bálint
2019. január 12. 17:00 41 - 81 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 13:00 53 - 28 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Surányi Gábor, Esztergályos Róbert
2019. január 12. 15:00 58 - 82 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 17:00 74 - 62 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Kozma Balázs, Pohánka Balázs
2019. január 12. 18:00 84 - 83 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Makay Dániel József
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 15:00 80 - 72 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Polyák Máté
2019. január 12. 15:15 56 - 83 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs
2019. január 12. 15:15 92 - 78 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó
2019. január 12. 16:00 85 - 98 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Zádeczki Donát László
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 16:00 118 - 48 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 13:30 70 - 34
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis
2019. január 12. 14:30 76 - 89
2019. január 12. 15:00 54 - 68
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor
2019. január 12. 15:00 68 - 53
Fiú Kadett, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 14:00 80 - 79
Fiú Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 11:00 73 - 62
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 11:00 95 - 45 Nagy Lajos Gimnázium
2019. január 12. 11:00 107 - 72 Széchenyi Gimnázium
2019. január 12. 11:00 104 - 56 Szuhay-Sportközpont
2019. január 12. 11:00 56 - 70 Constantinum Sportcentrum
2019. január 12. 11:00 86 - 79 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. január 12. 11:00 97 - 57 Széchenyi István Gimnázium
2019. január 12. 11:00 111 - 35 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2019. január 12. 12:45 66 - 63 Nagy Lajos Gimnázium
2019. január 12. 12:45 89 - 62 Széchenyi Gimnázium
2019. január 12. 12:45 122 - 59 Szuhay-Sportközpont
2019. január 12. 12:45 132 - 51 Constantinum Sportcentrum
2019. január 12. 12:45 72 - 40 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. január 12. 12:45 137 - 23 Széchenyi István Gimnázium
2019. január 12. 12:45 95 - 76 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2019. január 12. 17:00 50 - 95 Nagy Lajos Gimnázium
2019. január 12. 17:00 84 - 80 Széchenyi Gimnázium
2019. január 12. 17:00 54 - 133 Szuhay-Sportközpont
2019. január 12. 17:00 101 - 88 Constantinum Sportcentrum
2019. január 12. 17:00 65 - 107 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. január 12. 17:00 45 - 104 Széchenyi István Gimnázium
2019. január 12. 17:00 34 - 146 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2019. január 12. 18:45 82 - 71 Nagy Lajos Gimnázium
2019. január 12. 18:45 112 - 67 Széchenyi Gimnázium
2019. január 12. 18:45 83 - 54 Szuhay-Sportközpont
2019. január 12. 18:45 150 - 43 Constantinum Sportcentrum
2019. január 12. 18:45 82 - 56 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. január 12. 18:45 151 - 24 Széchenyi István Gimnázium
2019. január 12. 18:45 71 - 91 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 10:00 51 - 69
2019. január 12. 10:30 84 - 49
2019. január 12. 11:00 99 - 30
2019. január 12. 11:00 68 - 44
2019. január 12. 12:00 55 - 53
2019. január 12. 12:30 70 - 51
2019. január 12. 12:45 101 - 67
2019. január 12. 14:00 83 - 70
2019. január 12. 14:45 63 - 114
2019. január 12. 15:00 46 - 52
2019. január 12. 16:00 74 - 59
2019. január 12. 17:00 70 - 68
2019. január 12. 17:00 119 - 43
2019. január 12. 18:00 53 - 64
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 19:00 89 - 42 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Menyhárt Ferenc Tamás, Nepp László Oszkár
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 09:00 74 - 34 NOVOMATIC Aréna
2019. január 12. 10:15 58 - 46 NOVOMATIC Aréna
2019. január 12. 11:30 27 - 94 NOVOMATIC Aréna
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 10:00 63 - 42 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. január 12. 12:00 77 - 54 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. január 12. 14:30 56 - 67 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. január 12. 15:30 59 - 65 Mercedes-Benz Sportakadémia
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 0: 100 - 88
2019. január 12. 10:00 64 - 84
2019. január 12. 10:00 73 - 61
2019. január 12. 11:00 37 - 51
2019. január 12. 12:00
2019. január 12. 13:15 26 - 41
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 12:00 43 - 124
2019. január 12. 16:00 133 - 27
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 09:30 54 - 52 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. január 12. 10:00 Gál Gyula Városi Sportcsarnok
2019. január 12. 10:00 68 - 30 Török Flóris Általános Iskola
2019. január 12. 10:00 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2019. január 12. 10:30 132 - 41 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. január 12. 11:00 55 - 125 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 12. 11:30 35 - 107 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. január 12. 12:00 Gál Gyula Városi Sportcsarnok
2019. január 12. 12:00 66 - 54 Török Flóris Általános Iskola
2019. január 12. 12:00 62 - 52 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2019. január 12. 12:30 90 - 21 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. január 12. 13:00 126 - 43 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 12. 13:00 58 - 53 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2019. január 12. 13:30 89 - 41 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. január 12. 13:35 Gál Gyula Városi Sportcsarnok
2019. január 12. 14:00 42 - 76 Török Flóris Általános Iskola
2019. január 12. 14:00 39 - 72 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2019. január 12. 14:30 125 - 31 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. január 12. 15:00 63 - 34 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2019. január 12. 16:00 52 - 133 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 12. 16:30 77 - 45 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. január 12. 17:00 33 - 61 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2019. január 12. 18:00 121 - 63 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 17:00 67 - 76 Kőkuti Általános Iskola
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 11:00 65 - 66 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Bartics Péter
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 12:00 93 - 81 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Goda László, Rózsavölgyi Alexandra
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 14:00 117 - 53 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sersovszky Gergely
2019. január 12. 16:00 51 - 58 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Vigh Balázs, Rab Domonkos
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 10:00 37 - 80 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Krékity Kornél
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 18:00 99 - 77 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sersovszky Gergely
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 10:00 50 - 62 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Kovács András dr., Vigh Balázs
2019. január 12. 10:00 38 - 88 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Miklósi László, Magda János
2019. január 12. 12:00 28 - 72 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Krékity Kornél
2019. január 12. 15:00 55 - 60 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Novák Bence
Tolna megye - U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 08:00 34 - 48 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Villányi János, Jakab Levente
2019. január 12. 09:00 66 - 26 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Villányi János, Jakab Levente
2019. január 12. 10:00 27 - 70 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Villányi János, Liszkai Rebeka
2019. január 12. 11:00 26 - 27 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Liszkai Rebeka
2019. január 12. 12:00 30 - 32 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Breuer-Orbán Kristóf Péter, Nagy Viktor
2019. január 12. 13:00 28 - 41 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Breuer-Orbán Kristóf Péter, Kovács Kincső
EYBL U20 Nemzetközi Férfi Torna
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 09:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 12. 11:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 12. 13:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 12. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 12. 17:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 12. 19:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Baranya megye - U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 08:00 35 - 52 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Nagy Kevin, Krisztián
2019. január 12. 08:00 53 - 14 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
2019. január 12. 09:00 48 - 26 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Nagy Kevin, Krisztián
2019. január 12. 09:00 11 - 47 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
2019. január 12. 10:00 38 - 39 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Nagy Kevin, Krisztián
2019. január 12. 10:00 19 - 5 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
2019. január 12. 11:00 46 - 24 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Rónási Márton
2019. január 12. 11:00 46 - 40 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Kovács Attila
2019. január 12. 12:00 12 - 58 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Rónási Márton
2019. január 12. 12:00 4 - 42 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Kovács Attila
2019. január 12. 13:00 23 - 31 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Rónási Márton
2019. január 12. 13:00 48 - 20 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Kovács Attila
2019. január 12. 14:00 6 - 39 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Kovács Attila
2019. január 12. 14:00 48 - 9 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
2019. január 12. 15:00 46 - 18 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Kovács Attila
2019. január 12. 15:00 11 - 45 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
2019. január 12. 16:00 36 - 40 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Kovács Attila
2019. január 12. 16:00 16 - 17 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 14:00 60 - 67 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, László Zsolt Károly
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 16:00 86 - 81 Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Bózsó Gábor
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 08:00 76 - 43 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál István, Bárány Levente
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 10:00 51 - 84 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor
2019. január 12. 09:30 122 - 40 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Mocsai László, Győri Ferenc
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 10:40 51 - 100 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Szabó István
2019. január 12. 14:00 78 - 59 Nyár utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Tahin András, Szabó István
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 09:00 119 - 42 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Kinga, Steiner Máté
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 09:00 73 - 60 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Szabó István
Budapest, Leány Gyermek
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 12. 11:00 89 - 62 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Novák Zsuzsanna

Megyei szövetségek