Mérkőzések - 2018. 12. 08.
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 16:00 58 - 81 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Balog György Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta (Schäffer Béla Róbert)
2018. december 8. 18:30 71 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Hervay Tibor, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 19:00 61 - 91 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Domán István, Szilágyi Bálint (Mocsai László)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 17:00 85 - 81 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Jurák Krisztián, Lövei László (Bognár Tibor)
2018. december 8. 18:30 62 - 75 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Maár Gábor, Nepp László Oszkár (Faidt Mihály)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 17:00 55 - 76 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2018. december 8. 18:00 76 - 61 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Kozma Balázs
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 16:00 79 - 89 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Makrai Márton
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 18:00 92 - 76 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 17:00 92 - 85 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2018. december 8. 18:00 71 - 48 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 16:00 72 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Czupi Márton
2018. december 8. 18:00 58 - 81 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Pohánka Balázs
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 16:30 51 - 90 Kossuth Lajos Általános Iskola
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 19:00 79 - 81 Eszterházy Csarnok
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 11:30 58 - 88
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni
2018. december 8. 13:30 53 - 87
Játékvezetők: Matics Sándor, Rózsavölgyi Alexandra
2018. december 8. 15:00 93 - 36
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos
Fiú Junior, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 14:00 46 - 57
Fiú Junior, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 12:30 89 - 65
Fiú Kadett, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 15:00 69 - 85
2018. december 8. 17:00 72 - 64
Fiú Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 18:00 60 - 56
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 08:45 95 - 76 Hódtói Sportcsarnok
2018. december 8. 09:00 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. december 8. 09:00 65 - 59 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2018. december 8. 09:30 86 - 48 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2018. december 8. 09:30 Deák Ferenc Gimnázium
2018. december 8. 09:30 46 - 64 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2018. december 8. 09:30 93 - 57 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. december 8. 10:00 108 - 57 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
2018. december 8. 10:00 91 - 56 Széchenyi Gimnázium
2018. december 8. 10:00 156 - 31 Zelk Zoltán Általános Iskola
2018. december 8. 10:00 83 - 78 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2018. december 8. 10:00 87 - 74 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola
2018. december 8. 10:40 59 - 44 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2018. december 8. 10:40 60 - 71 Jókai Mór Általános Iskola
2018. december 8. 10:45 60 - 71 Hódtói Sportcsarnok
2018. december 8. 11:00 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. december 8. 11:00 93 - 78 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. december 8. 11:00 Bory Jenő Általános Iskola
2018. december 8. 11:15 98 - 33 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2018. december 8. 11:30 56 - 79 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2018. december 8. 11:30 Deák Ferenc Gimnázium
2018. december 8. 11:30 71 - 46 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. december 8. 12:00 72 - 88 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
2018. december 8. 12:00 71 - 84 Széchenyi Gimnázium
2018. december 8. 12:00 106 - 72 Zelk Zoltán Általános Iskola
2018. december 8. 12:00 54 - 64 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2018. december 8. 12:00 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola
2018. december 8. 12:10 Jókai Mór Általános Iskola
2018. december 8. 12:20 57 - 86 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2018. december 8. 12:30 36 - 90 TF E-terem
2018. december 8. 12:45 73 - 55 Hódtói Sportcsarnok
2018. december 8. 13:00 113 - 57 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. december 8. 13:00 Bory Jenő Általános Iskola
2018. december 8. 13:00 76 - 73 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. december 8. 13:30 68 - 87 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2018. december 8. 13:30 76 - 52 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2018. december 8. 13:30 58 - 61 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. december 8. 13:30 Jókai Mór Általános Iskola
2018. december 8. 14:00 85 - 96 Széchenyi Gimnázium
2018. december 8. 14:00 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola
2018. december 8. 14:00 89 - 101 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
2018. december 8. 14:00 88 - 55 Zelk Zoltán Általános Iskola
2018. december 8. 14:00 76 - 57 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2018. december 8. 14:30 62 - 33 TF E-terem
2018. december 8. 14:40 66 - 71 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2018. december 8. 14:45 87 - 71 Hódtói Sportcsarnok
2018. december 8. 15:00 86 - 55 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. december 8. 15:00 90 - 79 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. december 8. 15:00 54 - 87 Jókai Mór Általános Iskola
2018. december 8. 15:15 41 - 105 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
2018. december 8. 15:30 73 - 84 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. december 8. 16:00 86 - 46 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
2018. december 8. 16:00 122 - 37 Zelk Zoltán Általános Iskola
2018. december 8. 16:00 72 - 69 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2018. december 8. 16:30 71 - 57 TF E-terem
2018. december 8. 17:00 64 - 80 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. december 8. 17:00 91 - 67 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 08:30 63 - 60 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. december 8. 09:00 31 - 77 Tüske csarnok - 2. terem
2018. december 8. 09:00 20 - 57 Tüske csarnok - 1. terem
2018. december 8. 09:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. december 8. 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola
2018. december 8. 09:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 8. 09:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 09:00 Egyetemi csarnok
2018. december 8. 09:00 Fő Téri Általános Iskola
2018. december 8. 09:00 56 - 40 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 09:00 88 - 78 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 09:00 65 - 48 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 09:00 50 - 71 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. december 8. 09:00 35 - 30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 09:30 37 - 47 Egressy Béni Általános Iskola
2018. december 8. 09:30 25 - 77 Éltes Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 09:30 80 - 51 Szuhay-Sportközpont
2018. december 8. 10:00 81 - 53 Földes Ferenc Gimnázium
2018. december 8. 10:00 KSK Tornacsarnok
2018. december 8. 10:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 10:00 73 - 71 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. december 8. 10:00 Eötvös József Általános Iskola
2018. december 8. 10:00 46 - 51 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. december 8. 10:00 64 - 63 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. december 8. 10:20 Lázár Ervin Általános Iskola
2018. december 8. 10:20 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 8. 10:20 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 10:30 64 - 48 Tüske csarnok - 2. terem
2018. december 8. 10:30 62 - 29 Tüske csarnok - 1. terem
2018. december 8. 10:30 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. december 8. 10:30 Egyetemi csarnok
2018. december 8. 10:30 Fő Téri Általános Iskola
2018. december 8. 10:30 73 - 17 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 10:30 59 - 74 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 10:30 36 - 54 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 10:30 54 - 53 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. december 8. 10:30 44 - 30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 11:00 99 - 19 Egressy Béni Általános Iskola
2018. december 8. 11:00 72 - 39 Éltes Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 11:00 56 - 57 Szuhay-Sportközpont
2018. december 8. 11:30 56 - 67 Földes Ferenc Gimnázium
2018. december 8. 11:30 KSK Tornacsarnok
2018. december 8. 11:30 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 11:30 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. december 8. 11:30 Eötvös József Általános Iskola
2018. december 8. 11:30 20 - 41 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. december 8. 11:30 43 - 47 CVSE-Swietelsky Aréna
2018. december 8. 11:30 78 - 62 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. december 8. 11:40 Lázár Ervin Általános Iskola
2018. december 8. 11:40 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 8. 11:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 11:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 11:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 11:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 12:00 81 - 34 Tüske csarnok - 2. terem
2018. december 8. 12:00 41 - 37 Tüske csarnok - 1. terem
2018. december 8. 12:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. december 8. 12:00 Egyetemi csarnok
2018. december 8. 12:00 Fő Téri Általános Iskola
2018. december 8. 12:00 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 12:00 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 12:00 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 12:00 25 - 11 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 12:00 Hódtói Sportcsarnok
2018. december 8. 12:00 51 - 55 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 12:00 46 - 64 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 12:00 34 - 49 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. december 8. 12:00 29 - 58 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 12:00 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 12:00 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 12:00 40 - 42 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 12:30 25 - 78 Egressy Béni Általános Iskola
2018. december 8. 12:30 28 - 85 Éltes Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 12:30 46 - 76 Szuhay-Sportközpont
2018. december 8. 13:00 Lázár Ervin Általános Iskola
2018. december 8. 13:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 8. 13:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 13:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 13:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 13:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 13:00 38 - 65 Földes Ferenc Gimnázium
2018. december 8. 13:00 PSZF Tornaterme
2018. december 8. 13:00 KSK Tornacsarnok
2018. december 8. 13:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 13:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 13:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 13:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 13:00 Dobó Katalin Gimnázium
2018. december 8. 13:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. december 8. 13:00 Eötvös József Általános Iskola
2018. december 8. 13:00 66 - 27 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. december 8. 13:00 49 - 28 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. december 8. 13:30 32 - 53 Tüske csarnok - 2. terem
2018. december 8. 13:30 43 - 28 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. december 8. 13:30 49 - 39 Tüske csarnok - 1. terem
2018. december 8. 13:30 Egyetemi csarnok
2018. december 8. 13:30 55 - 50 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 13:30 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 13:30 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 13:30 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 13:30 Hódtói Sportcsarnok
2018. december 8. 13:30 Hódtói Sportcsarnok
2018. december 8. 13:30 Hódtói Sportcsarnok
2018. december 8. 13:30 Hódtói Sportcsarnok
2018. december 8. 13:30 64 - 36 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 13:30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 13:30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 13:30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 13:30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 14:20 Lázár Ervin Általános Iskola
2018. december 8. 14:20 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 8. 14:20 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 14:30 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 14:30 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 14:30 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 14:30 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 14:30 Dobó Katalin Gimnázium
2018. december 8. 14:30 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. december 8. 15:00 49 - 59 Tüske csarnok - 2. terem
2018. december 8. 15:00 51 - 24 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. december 8. 15:00 46 - 33 Tüske csarnok - 1. terem
2018. december 8. 15:00 Egyetemi csarnok
2018. december 8. 15:00 50 - 72 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 15:00 26 - 60 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 15:40 Lázár Ervin Általános Iskola
2018. december 8. 15:40 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 8. 15:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 16:00 Dobó Katalin Gimnázium
2018. december 8. 16:30 44 - 34 Tüske csarnok - 2. terem
2018. december 8. 16:30 25 - 45 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. december 8. 16:30 32 - 49 Tüske csarnok - 1. terem
2018. december 8. 16:30 Egyetemi csarnok
2018. december 8. 16:30 46 - 61 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 17:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 10:00 38 - 56
2018. december 8. 11:00
2018. december 8. 13:00
2018. december 8. 16:00 90 - 70
2018. december 8. 17:00
2018. december 8. 18:00
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 11:00 89 - 73
2018. december 8. 14:00 58 - 70
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 10:00
2018. december 8. 13:30
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 11:00 84 - 73 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Tóth Viktor
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 10:00 68 - 97 Vályi Péter Szakképző Intézet Sportcsarnoka
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 12:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Krékity Kornél, Vigh Balázs
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 13:00 86 - 54 Salgótarjáni Intézet
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Gyurkovics István
2018. december 8. 16:00 53 - 71 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok
Játékvezetők: Magda János, Miklósi László
2018. december 8. 16:00 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Gombos Ádám
2018. december 8. 16:00 52 - 64 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Vigh Balázs, Szűcs Tamás
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 09:30 137 - 10 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Róbert, Gombos Márk Bálint
2018. december 8. 11:15 28 - 102 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Róbert, Gombos Márk Bálint
2018. december 8. 13:00 Rákóczi Általános Iskola
2018. december 8. 14:45 Rákóczi Általános Iskola
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 16:00 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Szájer József, Krékity Kornél
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 18:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint
2018. december 8. 09:00 87 - 62 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 17:00 65 - 35 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 09:00 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Mocsai László
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 09:30 64 - 47 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál István, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 10:30 59 - 38 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Horváth Péter
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 09:00 32 - 107 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Szabó István
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 8. 10:40 32 - 70 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint

Megyei szövetségek