Mérkőzések - 2018. 12. 07.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 18:00 70 - 71 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 17:30 76 - 82 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Gergely Csaba (Farkas János)
2018. december 7. 18:00 90 - 82 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Pécsi Zsolt (Téczely Tamás)
2018. december 7. 19:00 82 - 77 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Nagy József)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 19:00 97 - 78 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Gaál István, Sentényi Barna (Bognár Tibor)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 16:00 49 - 73 Generali Aréna
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Lázár Zsigmond György
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 18:15 74 - 55 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 18:30 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Utasi Balázs
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 19:00 80 - 82 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2018. december 7. 19:30 78 - 71 CVSE-Swietelsky Aréna
2018. december 7. 20:00 68 - 83 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 19:00 80 - 83 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Németh Patrik, Káré Gergő
2018. december 7. 19:45 86 - 78 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szájer József, Tóth Kitti
2018. december 7. 20:20 81 - 36 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy Viktor, Hartai Tamás
2018. december 7. 20:45 77 - 66 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Molnár Tamás
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 20:00 104 - 61 TF E-terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Sértő Róbert
2018. december 7. 20:15 70 - 91 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kozma Balázs
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 14:30 70 - 76 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 15:30 43 - 92 Vetési Albert Gimnázium
2018. december 7. 16:30 57 - 89 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. december 7. 19:30 89 - 86 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 16:30 70 - 83 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 14:30 53 - 41
Fiú Junior, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 17:30 50 - 91
Fiú Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 16:30 73 - 66
Leány Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 16:45 46 - 77 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 18:00 109 - 70
2018. december 7. 18:30
2018. december 7. 20:30
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 18:00 33 - 90
2018. december 7. 18:45
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 17:00
2018. december 7. 18:30
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 18:00 Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 19:50 Gál Gyula Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Poór Tamás, Kaposi Gábor
Heves Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 20:00 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 20:00 97 - 71 Bercsényi Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szabó László
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 19:00 65 - 56 Gárdonyi Géza Általános Iskola tornacsarnoka
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Bartics Péter
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 19:15 55 - 45 Kanizsai Dorottya Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
2018. december 7. 20:15 52 - 39 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Németh András, Polyák Máté
2018. december 7. 20:45 67 - 45 Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Magyar Gergely
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 20:15 56 - 47 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba
2018. december 7. 21:30 57 - 69 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 19:30 109 - 41 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Ádám
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 19:30 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Hamzi Virág
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 20:20 42 - 65 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Nagy István
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 20:50 66 - 55 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Goda László, Rózsavölgyi Alexandra
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 18:45 35 - 42 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy Viktor, Hartai Tamás
2018. december 7. 19:30 44 - 78 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Németh Fanni
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 19:30 64 - 53 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Bózsó Gábor
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 19:30 108 - 79 Szigeti József Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó István, Havas Gábor

Megyei szövetségek