Mérkőzések - 2018. 12. 06.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 19:00 72 - 70 Arena Savaria
Játékvezetők: Földházi Tamás, Benczur Tamás, Minár László Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 19:15 66 - 58 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gál János, Nyilas István, Vadász Csaba (Kis Balázs Ferenc)
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 20:30 87 - 89 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy László, Nagy István
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 16:00 59 - 58 Arena Savaria
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 17:00 87 - 90 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Stánicz Péter, Stoller Balázs
Fiú Junior, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 18:15 78 - 59
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 17:00
2018. december 6. 17:45
2018. december 6. 18:00 125 - 48
2018. december 6. 19:20
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 17:30
2018. december 6. 18:15
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 20:15 68 - 60 Babits csarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Kiss Zoltán
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 21:10 66 - 69 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 18:30 136 - 55 Hunyadi Sportcsarnok
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 20:10 68 - 84 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Fekete László, Fekete Csilla
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 18:00 75 - 64 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Balázs
2018. december 6. 19:45 104 - 76 Bocskai István Általános Iskola
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Torzsa Péter
Heves Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 19:30 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 19:15 85 - 90 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Krékity Kornél
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 18:00 66 - 50 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 19:30 36 - 63 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Belák Zoltán
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 16:30 53 - 98 Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Péter Csaba, Lalák Vince
2018. december 6. 17:30 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Reining Márton
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 20:10 80 - 84 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
Játékvezetők: Lövei László, Kapros Roland
2018. december 6. 20:30 49 - 45 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti
2018. december 6. 20:45 80 - 55 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 19:10 80 - 51 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Mocsai László
2018. december 6. 20:50 57 - 63 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Havas Gábor
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 20:20 56 - 69 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Winkler Áron
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 19:20 64 - 84 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Németh Fanni
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 20:15 70 - 57 Hajós Alfréd Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Magyar Zoltán
2018. december 6. 20:40 65 - 69 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István, Matics Sándor
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 17:30 75 - 50 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina
2018. december 6. 17:30 32 - 62 Szűcs Sándor Ált. Iskola
Játékvezetők: Tahin András, Székely Zoltán
Budapest, Leány Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 6. 18:30 60 - 80 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Ürögi Zsolt

Megyei szövetségek