Mérkőzések - 2018. 10. 20.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 14:45 95 - 78 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Jakab László, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
2018. október 20. 18:00 91 - 98 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Hervay Tibor (Faidt Mihály)
2018. október 20. 18:00 75 - 82 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Balog György Attila, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán)
2018. október 20. 18:00 81 - 82 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Horváth Csongor Béla (Gorka Szabolcs Zsombor)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 15:00 65 - 60 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Gál János, Tóth Cecília (Valovics István)
2018. október 20. 18:00 71 - 52 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, dr. Mészáros Balázs (dr. Gincsai János Péter)
2018. október 20. 18:00 51 - 88 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Györfy Rúben (Dr. Gencsev Plámen)
2018. október 20. 18:00 77 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás, Vida József (Fekete László)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 16:00 97 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Alajos, Bagi Bálint, Földesi Ádám (Nagy János)
2018. október 20. 17:30 80 - 85 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Jurák Krisztián, Esztergályos Róbert (Forrai Sámuel)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 17:00 78 - 65 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Pécsi Zsolt, Lovas Péter (Bognár Tibor)
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 16:00 62 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Stánicz Péter, Tóth Kitti
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 14:00 89 - 71 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 18:00 93 - 79 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Reisz Péter, Téczely Roland Balázs
2018. október 20. 18:00 67 - 84 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 15:15 83 - 77 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lakos Koppány, Mester Milán
2018. október 20. 15:15 71 - 82 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Péter Csaba, Fodor Sándor Balázs
2018. október 20. 15:15 62 - 85 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 18:15 100 - 71 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Kapros Roland, Gaál Norbert
2018. október 20. 19:30 93 - 61 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Simon Kristóf Kolos
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 19:00 81 - 58 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szőts Dávid István
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 11:00 52 - 66
Fiú Junior, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 11:00 64 - 84
2018. október 20. 16:00 54 - 88
2018. október 20. 16:00 93 - 54
Fiú Kadett, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 15:00 95 - 91
2018. október 20. 15:30 75 - 57
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Molnár Péter Zoltán (Torzsa Péter)
Fiú Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 13:00 80 - 49
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Török Zoltán (Őri László Mihály)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 09:00 100 - 54
Játékvezetők: Bárány Levente, Szőke Gábor
2018. október 20. 11:00 56 - 32
Játékvezetők: Magda János József, Cselóczki Mátyás
2018. október 20. 11:00
Játékvezetők: Novák Bence, Kozma Ákos Dávid
2018. október 20. 12:30 91 - 60
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Földesi Marcell
2018. október 20. 13:00 62 - 82
Játékvezetők: Kozma Balázs, Matics Sándor
2018. október 20. 13:30 48 - 97
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 11:00 73 - 71
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Lovász Balázs
2018. október 20. 11:00 65 - 36
Játékvezetők: Sértő Róbert, Dr. Kovács András
2018. október 20. 11:00 86 - 41
Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
2018. október 20. 16:00 75 - 43
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 10:30 50 - 70
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2018. október 20. 11:00 81 - 84
Játékvezetők: Szántó Dénes, Mester Milán
2018. október 20. 11:30 53 - 51
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence
2018. október 20. 14:00 55 - 51
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2018. október 20. 16:00 114 - 60
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Horváth Andreasz
2018. október 20. 16:30 91 - 84
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 10:00 56 - 44
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Szobonya Erik (Szécsi Balázs)
2018. október 20. 12:00 95 - 29
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Szobonya Erik (Szécsi Balázs)
2018. október 20. 14:00 14 - 160
Játékvezetők: Novák Bence, Vigh Balázs
2018. október 20. 14:30 21 - 112
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Hegedűs Norbert (Szécsi Balázs)
2018. október 20. 16:30 38 - 91
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Hegedűs Norbert (Szécsi Balázs)
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 11:00 115 - 57 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 09:00 87 - 50 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Csapó Gábor
2018. október 20. 10:30 55 - 53 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Frank Bianka
2018. október 20. 12:00 65 - 68 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Csapó Gábor, Deák Zsuzsanna
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 09:00 87 - 48 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Stoller Balázs, Mátyus Zoé Grèta
2018. október 20. 09:00 59 - 49 Nemzetőr Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Róbert, Rab Domonkos
2018. október 20. 09:00 56 - 34 Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Szűcs Tamás
2018. október 20. 09:00 32 - 100 British International School
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Márk Bálint
2018. október 20. 10:40 52 - 81 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Stoller Balázs, Mátyus Zoé Grèta
2018. október 20. 10:45 63 - 26 Nemzetőr Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Róbert, Rab Domonkos
2018. október 20. 10:45 British International School
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Márk Bálint
2018. október 20. 12:20 79 - 98 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Stoller Balázs, Mátyus Zoé Grèta
2018. október 20. 12:30 35 - 66 Nemzetőr Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Róbert, Rab Domonkos
2018. október 20. 12:30 British International School
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Márk Bálint
2018. október 20. 13:00 33 - 69 Telki Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Hamzi Virág
2018. október 20. 14:45 29 - 90 Telki Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Hamzi Virág
2018. október 20. 16:30 109 - 30 Telki Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Hamzi Virág
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 09:30 Mohács Városi Sportcsarnok
Tolna megye - U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 09:00 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. október 20. 10:00 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. október 20. 11:00 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. október 20. 12:00 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Keresztes Tamás
2018. október 20. 13:20 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Breuer-Orbán Kristóf Péter
2018. október 20. 14:45 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Breuer-Orbán Kristóf Péter
2018. október 20. 16:00 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka
Veszprém Megye U12
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 10:15
Játékvezetők: Németh László, Kiss István
2018. október 20. 11:15 48 - 11
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2018. október 20. 12:15
Játékvezetők: Németh László, Kiss István
2018. október 20. 13:15 52 - 13
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2018. október 20. 14:15 39 - 34
Játékvezetők: Németh László, Kiss István
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 20. 14:00 28 - 91 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Hartai Tamás

Megyei szövetségek