Mérkőzések - 2018. 10. 18.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 18:00 74 - 57 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Frányó Péter, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 19:15 66 - 89 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Magyar Zoltán
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 18:45 86 - 73 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Simon Kristóf Kolos
2018. október 18. 19:30 66 - 73 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Nagy-Pál Petra
2018. október 18. 20:30 99 - 79 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 15:00 70 - 119 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Csaba
Fiú Junior, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 15:30 89 - 72
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Kocsis József (Birkás Károly)
Fiú Kadett, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 15:30 56 - 80
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2018. október 18. 17:15 65 - 63
Játékvezetők: Varga Zoltán, Nyilas István
2018. október 18. 17:30 93 - 54
Fiú Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 18:30 52 - 94
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 18:30 72 - 60 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Hartai Tamás
2018. október 18. 18:40 60 - 64 Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Játékvezetők: Gelencsér György, Dr. Danka Péter
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 16:30 88 - 72
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
2018. október 18. 17:20 97 - 47
Játékvezetők: Frank Bianka, Mester Milán
2018. október 18. 17:30 74 - 72
Játékvezetők: Fodor Attila, Fehérvári Gergely
2018. október 18. 18:30 98 - 56
Játékvezetők: Lovas Péter, Lovas Dávid
2018. október 18. 18:30 76 - 57
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 16:30 94 - 67
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. október 18. 17:00 57 - 48
Játékvezetők: László Zsolt, Matejovics Márk
2018. október 18. 17:00 48 - 72
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó
2018. október 18. 17:30 50 - 113
Játékvezetők: László Zsolt, Matejovics Márk
2018. október 18. 18:00 58 - 48
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Kiss Zoltán
2018. október 18. 19:00 60 - 80
Játékvezetők: Szabó László, Szappanos Máté (Farkas János)
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 18:30 69 - 59
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Kinga
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 20:10 65 - 72 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 18:45 53 - 42 Bük Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Gábor Balázs
2018. október 18. 19:15 57 - 27 Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Magyar Gergely
2018. október 18. 19:45 38 - 33 Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh András, Tóth Szabolcs
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 18:50 58 - 87 Kempelen Farkas Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Szőts Dávid István
2018. október 18. 20:20 59 - 78 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Pohánka Balázs
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 19:30 64 - 40 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Jurászik László
2018. október 18. 19:45 39 - 71 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Káré Gergő, Gombos Márk Bálint
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 17:30 94 - 46 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola
Játékvezetők: Villányi János, Jakab Levente
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 19:45 23 - 34 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Sancilio Alexis
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 20:00 60 - 94 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Gere Kálmán Richárd
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 20:15 71 - 46 Hajós Alfréd Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Győri Ferenc
2018. október 18. 20:40 65 - 45 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szabó István

Megyei szövetségek