• Férfi NB I. B Zöld
    DEAC DEAC U23
    EKE EKE Eger KOK
    2018. 11. 14. 18:00
  • Női Amatőr NB I. Piros
    PEAC PEAC-Pécs-.
    PINK PINKK SE
    2018. 11. 14. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC
    Suns Sunshine-NY.
    2018. 11. 14. 20:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Mono Monori SE
    MAFC MAFC BME
    2018. 11. 14. 19:00
  • Férfi NB II. Közép A
    Buda Budafok II.
    Gödi Gödi SE
    2018. 11. 14. 19:15
  • Férfi NB II. Közép A
    Biká Bikák KK U23
    Száz Százhalomb.
    2018. 11. 14. 19:30
  • Leány egyetemi Nyugat
    PTE- PTE-PEAC
    Szom Szombathely.
    2018. 11. 14. 16:45
  • Fiú Junior, Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Körm Körmendi T.
    2018. 11. 14. 17:30
  • Leány Junior
    Vasa Vasas AkadÃ.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 11. 14. 18:00
  • Fiú Junior, Kelet
    Szol Szolnoki Sp.
    MEAF MEAFC/A
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fiú Kadett, Kelet
    Alba Alba Fehér.
    MAFC MAFC/A
    2018. 11. 14. 15:30
  • Leány Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    PVSK PVSK Nemzet.
    2018. 11. 14. 16:00
  • Hepp Kupa, Női
    AJKA AJKA - Cser.
    UNI UNI Gyõr
    2018. 11. 14. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Dávi Dávid Korn.
    Ajka Ajka
    2018. 11. 14. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Salg SalgótarjÃ.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 14. 17:00
  • Fiú Junior, Regionális
    TFSE TFSE
    Újpe Újpes-MT/C
    2018. 11. 14. 17:30
  • Leány Junior, Regionális
    Gyak Gyakorló DSE
    Zala Zalaegersze.
    2018. 11. 14. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    ELIT ELITE Baske.
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 14. 17:45
  • Leány Junior, Regionális
    Kani Kanizsai Va.
    Dávi Dávid Korn.
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Baja Bajai Bácska
    PVSK PVSK-Panthers
    2018. 11. 14. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Buda Budaörsi DSE
    KKS KKS
    2018. 11. 14. 20:15
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    PTE- PTE-ÁOK Pe.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 11. 14. 20:15
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Mono Monor SE
    Gödö Gödöllői.
    2018. 11. 14. 17:15
  • JNSZ Előkészítő (U11)
    Szol Szolnoki Sa.
    JKSE JKSE Kenguruk
    2018. 11. 14. 17:45
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    Biká Bikák KK
    BKGD BKGDSE
    2018. 11. 14. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Mikl Miklósi KÃ.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 11. 14. 18:00
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Báta Bátaszék SE
    Bony Bonyhádi KSE
    2018. 11. 14. 18:00
  • Hajdú-Bihar Megye
    Hajd Hajdúbösz.
    DIFE DIFE KK
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fejér megye - Női
    Sióf Siófok
    Old Old Girls
    2018. 11. 14. 18:40
  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
    Misk Miskolci Eg.
    SZIK SZIKLA
    2018. 11. 14. 19:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Hide Hidegkúti KK
    Buda Budai Space.
    2018. 11. 14. 20:15
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Szol Szolnoki Ba.
    Törö Törökszen.
    2018. 11. 14. 20:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    ETIK ETIK NyílÃ.
    All All Star Bo.
    2018. 11. 14. 20:40
  • Vas Megye
    Deck Deck Bistro.
    9700 9700.hu Ing.
    2018. 11. 14. 20:45
  • Budapest, Férfi C
    Semi Semi Pro
    E5vö E5vös NGRK
    2018. 11. 14. 20:45
  • Budapest, Fiú Kadett B
    Újpe Újpest-MT/B
    BLF BLF KK
    2018. 11. 14. 17:00
Mérkőzések - 2018. 10. 18.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 18:00 74 - 57 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Frányó Péter, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 19:15 66 - 89 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Magyar Zoltán
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 20:30 99 - 79 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
2018. október 18. 19:30 66 - 73 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Nagy-Pál Petra
2018. október 18. 18:45 86 - 73 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Simon Kristóf Kolos
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 15:00 70 - 119 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Csaba
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 18:40 60 - 64 Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Játékvezetők: Gelencsér György, Dr. Danka Péter
2018. október 18. 18:30 72 - 60 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Hartai Tamás
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 18:30
2018. október 18. 18:00
2018. október 18. 17:30
2018. október 18. 17:30
2018. október 18. 17:20
2018. október 18. 17:00
2018. október 18. 16:30
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 17:30
2018. október 18. 17:00
2018. október 18. 16:30
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 20:10 65 - 72 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 19:45 38 - 33 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Németh András, Tóth Szabolcs
2018. október 18. 19:15 57 - 27 Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Magyar Gergely
2018. október 18. 18:45 53 - 42 Bük Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Gábor Balázs
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 20:20 59 - 78 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Pohánka Balázs
2018. október 18. 18:50 58 - 87 Kempelen Farkas Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Szőts Dávid István
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 19:45 39 - 71 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Káré Gergő
2018. október 18. 19:30 64 - 40 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Jurászik László
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 17:30 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 19:45 23 - 34 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Sancilio Alexis
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 20:00 60 - 94 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Gere Kálmán Richárd
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 20:40 65 - 45 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szabó István
2018. október 18. 20:15 71 - 46 Hajós Alfréd Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Győri Ferenc

Megyei szövetségek