• Férfi NB I. A
    Zala Zalakerámi.
    Atom Atomerõmû.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Férfi NB I. A
    DEAC DEAC
    Kapo Kaposvári KK
    2018. 11. 16. 18:00
  • Férfi NB I. B Piros
    MEAF MEAFC-Miskolc
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 16. 17:30
  • Férfi NB I. B Piros
    PE V PE Veszprém
    OSE OSE Lions
    2018. 11. 16. 18:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    Széc Széchenyi .
    Újpe Újpest-MT
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    SMAF SMAFC
    Alba Alba Fehér.
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    Mezõ Mezõberén.
    Gyul Gyulai Color
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC II.
    Szol Szolnoki Ol.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Kosá Kosárlabda.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    CVSE CVSE Vulká.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Közg Közgáz SC.
    Pénz Pénzügyõ.
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Közép B
    SZPA SZPA
    PAFC PAFC Basket
    2018. 11. 16. 19:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Zala Zalakerámi.
    Atom Atomerõmû.
    2018. 11. 16. 15:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    DEAC DEAC U20
    Kapo Kaposvári .
    2018. 11. 16. 15:00
  • NB I. B Piros, F U20
    PE V PE Veszpré.
    OSE OSE Lions U20
    2018. 11. 16. 15:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    Széc Széchenyi .
    Újpe Újpest-MT .
    2018. 11. 16. 16:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    SMAF SMAFC U20
    Buda Budaörsi D.
    2018. 11. 16. 16:45
  • NB I. B Piros, F U20
    MEAF MEAFC U20
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá.
    SZED SZEDEÁK/A
    2018. 11. 16. 16:00
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK
    PVSK PVSK Nemzet.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai NKK
    Baja Bajai Bács.
    2018. 11. 16. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai Bács.
    Pity Pityke Fiú
    2018. 11. 16. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Pity Pityke Fiú
    Baja Bajai NKK
    2018. 11. 16. 18:00
  • Hepp Kupa, Női
    Vasa Vasas AkadÃ.
    MAFC MAFC
    2018. 11. 16. 19:00
  • Leány Junior, Regionális
    Szom Szombathely.
    Pécs Pécsi VSK
    2018. 11. 16. 15:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Egri Egri VSI KOK
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nagy Nagykőrös.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 11. 16. 17:45
  • Fiú Junior, Regionális
    PVSK PVSK-Panthers
    Domb Dombóvári.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Zsír Zsíros Aka.
    KKS KKS
    2018. 11. 16. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Mező Mezőcsáti.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    OSE OSE Lions/A
    Szom Szombathely.
    2018. 11. 16. 17:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Kere Keresztúri.
    ELIT ELITE Baske.
    2018. 11. 16. 17:40
  • Fiú Kadett, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Mező Mezőcsáti.
    2018. 11. 16. 18:00
  • „Horváth Judit” Női Amatőr Bajnokság
    Koml Komló Spor.
    PINK PINKK U20
    2018. 11. 16. 19:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Tata Tatai SE
    Nagy Nagymaros U18
    2018. 11. 16. 16:30
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Domb Dombóvári.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    BGK- BGK-SZEK
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Tata Tatabányai.
    Nagy Nagykőrös.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    NKE NKE SE
    Öreg Öreg KaszÃ.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Zala Megye
    Laza Laza Csukló
    ZKK ZKK II
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    DMTK DMTK Harasz.
    Tata Tatai SE
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Zicc Ziccer KS
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Hajdú-Bihar Megye
    Nyír Nyíradonyi.
    3vs3 3vs3
    2018. 11. 16. 19:30
  • Zala Megye
    Lent Lenti KK
    Rebe Rebels
    2018. 11. 16. 20:15
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    BKGD BKGDSE
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 20:30
  • Zala Megye
    Böjt Böjtös-Ba.
    Kert Kertvárosi.
    2018. 11. 16. 21:30
  • Budapest, Férfi D
    Kere Keresztúri.
    Nagy Nagytétén.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Budapest, Férfi D
    Buda Budai Mind1
    SZPA SZPA-HSE Ta.
    2018. 11. 16. 20:20
  • Budapest, Női A
    Töre Törekvés SE
    BEAC BEAC Bics
    2018. 11. 16. 20:50
  • Budapest, Női B
    BEAC BEAC Dzsoni.
    Viha Viharos Sze.
    2018. 11. 16. 18:45
Mérkőzések - 2018. 09. 14.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 17:00 72 - 74 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Benczur Tamás, Horváth Csongor Béla, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József)
2018. szeptember 14. 18:00 117 - 55 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Csabai-Kaskötő Brigitta, Major Ádám (Schäffer Béla Róbert)
2018. szeptember 14. 19:00 54 - 79 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Pécsi Zsolt (Páli dr. Kálmán)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 17:00 120 - 73 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 15:30 72 - 78 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. szeptember 14. 19:15 55 - 79 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Jurászik László
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 19:00 92 - 72 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 18:00 56 - 86 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter
2018. szeptember 14. 19:00 75 - 69 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Lázár Zsigmond György
2018. szeptember 14. 19:45 90 - 49 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szájer József, Káré Gergő
FOREST 49. Nemzetközi Kosárlabda Göcsej Kupa - Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. szeptember 14. 19:15 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
FOREST 49. Nemzetközi Kosárlabda Göcsej Kupa - Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 15:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2018. szeptember 14. 17:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Göcsej Kupa - Utánpótlás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 15:00 Ostoros Károly Csarnok
Félegyházi Pékség Kupa IV.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 16:30 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. szeptember 14. 16:30 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. szeptember 14. 16:30 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. szeptember 14. 16:30 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. szeptember 14. 18:45 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. szeptember 14. 18:45 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. szeptember 14. 18:45 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. szeptember 14. 18:45 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek