• Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
    Alba Alba Fehér.
    PVSK PVSK
    2018. 05. 21. 18:00
  • Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
    Szol Szolnoki Ol.
    Atom Atomerõmû.
    2018. 05. 21. 20:00
  • Amatőr Női NB, 19-26. helyért
    Szol Szolnoki MÃ.
    MTK MTK
    2018. 05. 21. 14:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    Nagy Nagykőrös.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 05. 21. 19:15
Mérkőzések - 2018. 05. 18.
Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 18:00 82 - 96 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Ádám József, Kulcsár Tibor (Bodrogváry Iván)
2018. május 18. 18:00 107 - 104 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kapitány Gellért, Győrffy Pál (Gencsev Plámen)
2018. május 18. 18:00 79 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Fodor Attila (Bogárdi János)
2018. május 18. 18:00 93 - 78 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Papp Péter, Balogh Gyula (Farkas János)
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 19:00 76 - 49 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Szakáll István dr., Pécsi Zsolt (Gorka Szabolcs)
2018. május 18. 18:00 84 - 96 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Magyari Tibor, Földesi Ádám (Nagy József)
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 18:00 78 - 89 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Menyhárt Ferenc, Lengyel Ádám (Balogh László)
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 19:00 77 - 104 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 20:20 51 - 82 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szájer József
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 19:30 93 - 60 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Kozma Balázs
Amatőr Női NB, helyosztók a 19-26. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 18:00 83 - 91 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László, Czupi Márton
Amatőr Női NB, helyosztók a 10-18. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 14:15 56 - 68 Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Tóth Kitti
Horváth Judit - Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 18:15 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Tolna megye, U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 17:00 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. május 18. 16:00 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. május 18. 15:00 Dienes Valéria Általános Iskola
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 19:15 58 - 43 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rudasits Ákos
Csongrád Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 19:30 74 - 60 Bonifert Domonkos Általános Iskola
2018. május 18. 18:00 88 - 72 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 20:10 96 - 81 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Fekete László, Poór Tamás
Heves Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 20:00 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 19:00 100 - 79 Bercsényi Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla, Szabó László
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 18:30 69 - 64 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Krékity Kornél
2018. május 18. 16:30 59 - 42 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Krékity Kornél
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 20:15 61 - 47 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Alexis Sancilio
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 21:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Mocsai László, Schäffer Béla
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 20:40 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
Játékvezetők: Matics Sándor, Bujtor Péter
2018. május 18. 19:10 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
Játékvezetők: Matics Sándor, Bujtor Péter
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 19:15 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Jankovics Viktor
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 19:20 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Winkler Áron, Villányi Mátyás
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 17:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 16:00 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Lőrincz Erzsébet

Megyei szövetségek