• Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
    Alba Alba Fehér.
    PVSK PVSK
    2018. 05. 21. 18:00
  • Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
    Szol Szolnoki Ol.
    Atom Atomerõmû.
    2018. 05. 21. 20:00
  • Amatőr Női NB, 19-26. helyért
    Szol Szolnoki MÃ.
    MTK MTK
    2018. 05. 21. 14:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    Nagy Nagykőrös.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 05. 21. 19:15
Mérkőzések - 2018. 04. 21.
Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 19:30 67 - 69 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Kovács Nimród, Radnóti Miklós (Páli Kálmán)
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 19:00 97 - 60 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Józsa A. Junior, Nagy-Pál Petra (Mocsai László)
2018. április 21. 19:00 86 - 73 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt, Zahorán Kitti Mária (Bernáth András)
Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Alsóház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:00 84 - 81 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Gál János (Balogh László)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:00 79 - 110 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2018. április 21. 15:30 65 - 91 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:00 74 - 77 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Danka Péter
2018. április 21. 17:00 58 - 106 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:00 69 - 50 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Hegedűs Roland
2018. április 21. 18:00 122 - 74 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Makrai Márton, Makay Dániel
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:30 77 - 55 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gaál Norbert
Női NB I. A csoport rájátszás a 9-11. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:00 66 - 62 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Balog György, Boros Tamás, Hervay Tibor (Gencsev Plámen)
Amatőr Női NB, rájátszás az 1-9. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:00 118 - 54 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Kruk Melinda
2018. április 21. 18:00 68 - 77 TF E-terem
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Lázár Zs. György
Amatőr Női NB, helyosztók a 19-26. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:00 70 - 53 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor, Kozma Balázs
Amatőr Női NB, helyosztók a 10-18. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 10:00 51 - 61 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Benedek Zoltán
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:45 90 - 74 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lövei László, Szilágyi Bálint (Faidt Mihály)
2018. április 21. 16:30 88 - 50 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Nepp László, Oláh Márk (Halmos Péter)
2018. április 21. 14:15 75 - 69 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lövei László, Szilágyi Bálint (Faidt Mihály)
2018. április 21. 12:00 67 - 93 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Nepp László, Oláh Márk (Halmos Péter)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:00 67 - 59 Eötvös József Gimnázium
2018. április 21. 15:00 16 - 69
2018. április 21. 14:30 79 - 73
Horváth Judit - Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 11:00 75 - 69 Russay Olivér Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó Tibor, Lovas Dávid
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 16:30 69 - 21
2018. április 21. 15:00 51 - 66
2018. április 21. 14:00 35 - 101
2018. április 21. 13:00 58 - 57
Tolna megye, U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 16:40 17 - 72 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Tálosi Péter, Liszkai Rebeka
2018. április 21. 15:20 60 - 24 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Domokos Lörinc, Horváth László Tibor
2018. április 21. 14:00 76 - 30 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Domokos Lörinc, Horváth László Tibor
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:00 47 - 53 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Magyar Zoltán
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 19:00 60 - 43 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Szájer József, Szundy Gábor
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 15:00 103 - 68 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 17:00 72 - 66 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Szundy Gábor, Rab Domonkos
2018. április 21. 15:20 50 - 39 Pásztói Dózsa György Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Szájer József
2018. április 21. 11:00 77 - 40 Salgótarjáni Intézet
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Szájer József
Pest Megye - Gyermek - B. Domokos Irma
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 17:30 73 - 54 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács András dr., Iski Zsolt
2018. április 21. 16:00 57 - 39 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács András dr., Porkoláb Mercédesz
2018. április 21. 14:30 72 - 63 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Iski Zsolt, Porkoláb Mercédesz
2018. április 21. 13:00 84 - 43 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács András dr., Iski Zsolt
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:00 62 - 42 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Antoni Márk
Veszprém Megye U12
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 12:00 31 - 77 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2018. április 21. 11:00 46 - 37 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vajda Balázs, Kiss István
2018. április 21. 10:00 80 - 17 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. április 21. 09:00 70 - 40 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
Békés Megye U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 00:00
2018. április 21. 00:00
2018. április 21. 00:00
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 17:30 71 - 86 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Józsa A. Junior
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 19:00 92 - 51 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Szőke Gábor
2018. április 21. 15:00 101 - 56 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Alexis Sancilio, Jankovics Viktor
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 16:00 48 - 56 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: László Zsolt, Szőke Gábor
2018. április 21. 08:00 85 - 38 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Mocsai László, Bárány Levente
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:00 68 - 51 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Forintos József
2018. április 21. 17:30 86 - 46 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Réger Zsolt
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 09:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bózsó Gábor
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 17:20 86 - 54 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Vizsgázó
2018. április 21. 15:40 99 - 26 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Vizsgázó
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 10:00 73 - 105 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Simon Kristóf, Paulus Bence Máté
Budapest, Leány Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 10:00 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szabó II. Péter
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 17:00 58 - 86 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Vizsgázó
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 16:00 45 - 67
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:15 42 - 69 Szterényi József Sportcsarnok
2018. április 21. 16:30 48 - 53 Szterényi József Sportcsarnok
2018. április 21. 14:45 41 - 45 Szterényi József Sportcsarnok
2018. április 21. 13:00 90 - 51 Szterényi József Sportcsarnok
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 17:30 56 - 67 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
2018. április 21. 16:00 63 - 82 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
2018. április 21. 14:30 58 - 76 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája

Megyei szövetségek