Mérkőzések - 2018. 04. 17.
Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 19:15 53 - 81 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Frányó Péter, Fodor Attila, Rácz Zsolt (Farkas János)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 19:30 87 - 95 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda
2018. április 17. 19:30 81 - 90 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Csongor, Nagy István
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 19:00 68 - 81 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Stánicz Péter
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 19:30 77 - 71 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Rokob Krisztián
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 18:45 55 - 80 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 18:00 46 - 72
2018. április 17. 17:00 27 - 75
2018. április 17. 15:30 70 - 41
2018. április 17. 15:00 66 - 24
Egyed Mihály - Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 20:40 Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 18:00 39 - 46
2018. április 17. 16:45 77 - 54
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 19:45 70 - 81 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp Ádám, Nemes Gábor
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 18:15 82 - 83 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fehérvári Gergely, Szabó László
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 19:00 79 - 68 British International School
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Szájer József
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 20:45 48 - 45 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Kovács András dr.
2018. április 17. 18:30 91 - 48 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Szundy Gábor
2018. április 17. 17:30 British International School
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 17:45 88 - 49 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Czupi Márton, Kovács András dr.
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 18:45 52 - 53 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Vigh Balázs
2018. április 17. 18:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 16:45 72 - 62 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fehérvári Gergely
JNSZ Serdülő Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 17:00 27 - 46 Arany János Általános Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mezei Tibor
JNSZ Mini (U10)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 15:30 11 - 106 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mile Gábor
Békés Megye U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 16:15 63 - 20
JNSZ Kadett Fiú (U16) Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 17:15 40 - 88 Karacs Teréz Általános Iskola
2018. április 17. 16:00 91 - 26 Karacs Teréz Általános Iskola
Fejér megye - Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 19:15 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
2018. április 17. 18:40 29 - 63 Hétvezér Általános Iskola
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 19:15 59 - 55 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
Játékvezetők: Nagy Viktor, Bujtor Péter
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 18:20 73 - 75 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Lövei László
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 18:15 80 - 63 ÁSE Terem
Játékvezetők: Forintos József, Steiner Máté
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 19:15 86 - 9 Práter Általános Iskola
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Németh Fanni
2018. április 17. 18:45 42 - 65 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncsag Csaba
2018. április 17. 18:45 56 - 81 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Major Ádám, Zádeczki Donát László

Megyei szövetségek