Mérkőzések - 2018. 03. 20.
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 17:00 85 - 62 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Borgula György, Tóth Kitti (Zalai Ákos)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 20:20 62 - 48 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Czupi Márton, Kapros Roland
2018. március 20. 19:45 107 - 81 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szakáll István dr., Nagy-Pál Petra
Amatőr Női NB, rájátszás az 1-9. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 18:00 61 - 58 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Oláh Márk
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 18:45 79 - 60 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 20:15 113 - 76 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 19:30 89 - 76 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 18:20 35 - 96 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 20:00 38 - 68
Egyed Mihály - Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 20:15 83 - 90 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Lovász Balázs
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 18:15 69 - 56
2018. március 20. 17:45 51 - 76
2018. március 20. 17:40 116 - 84
2018. március 20. 17:00 69 - 54
2018. március 20. 15:00 34 - 70
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 21:00 48 - 83 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Goda László, Nepp László
2018. március 20. 18:50 69 - 87 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Pohánka Balázs
Veszprém Megye U16
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 18:30 42 - 80 Rády József Sportcsarnok
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 19:15 77 - 49 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
Játékvezetők: Minár László, Jankovics Viktor
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 18:20 57 - 53 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál István, Hegedűs Roland
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 19:15 61 - 52 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Nagy I. László, Mocsai László
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 19:15 76 - 57 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Alexis Sancilio
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 18:45 70 - 69 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Zádeczki Donát László
2018. március 20. 18:45 56 - 48 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Győri Ferenc, Bános Csaba
Budapest, Fiú Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 17:30 101 - 55 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Havas Gábor

Megyei szövetségek