(21-17, 25-27, 27-17, 20-23)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Benczur Tamás, Balog György Attila, dr. Mészáros Balázs (Bogárdi János)

Hazai edző nyilatkozata
Antonis Constantinides : Először is gratulálnék a Szeged játékosainak is edzőjének a mai mérkőzés miatt. Egy nagyon nehéz mérkőzésre számítottunk, mivel tudtuk, hogy a Szeged hogyan és milyen stílusban játszik. Megnehezítik a pályán az életünket. Például ők az egyetlen csapat ebben a szezonban, akik a 4. negyedben győzni tudtak itt nálunk. Mi nem voltunk túl jók ma. Elég sok meccset játszottunk az utóbbi időben. Látszott, hogy nincs elég energiák. De azok a csapatok, akik bajnokságot akarnak nyerni, meg kell hogy találják a módját, hogy amikor nem játszanak is győzni tudjanak. Ma ezt mutattuk. Gratulálok érte a játékosaimnak is. Az elején problémáink voltak a mérkőzés során, de a végén győzni tudtunk. Ebben a pillanatban ez a csapat második a bajnokságban és holnap, ha esetleg az Alba győz a Szolnok ellen, akkor elsők leszünk másik két csapat társaságában. Jövő szombaton egy fontos mérkőzésünk lesz a Falco ellen és remélem, hogy a csarnok tele lesz szurkolókkal. A csapatunk nagyon jó, a játékosok fantasztikus munkát végeztek eddig.

Vendég edző nyilatkozata
Andeljko Mandic : Gratulálok a körmendi csapatnak. Jobbak voltak, ez egyértelmű. Ahogy Ákos is mondta, jól kezdtünk. Az első félidőben úgy álltak a dolgok, hogy nekünk kellett volna talán vezetnünk 1-2 ponttal. A második félidőben nem jól kezdtünk, korán hátrányba kerültünk, mert a Körmend elkapta a ritmust, gyengén védekeztünk. Ekkor el tudott lépni az ellenfél 10-12 ponttal. Utána, mikor közelebb kerültünk, volt 4 rossz döntés támadásban a részünkről. Ezek után a Körmend ismét el tudott lépni 20 pont körül és innen már nehéz volt visszajönni a mérkőzésbe. Tartalékosak vagyunk, ma gyakorlatilag 3 légióssal játszottunk, mert a 4. nem segített sokat. Ez lehet, hogy furcsán hangzik, de nálunk Juhos személyében egy meghatározó játékos hiányzik, akinek a pótlását nem tudjuk megoldani. Próbálkozunk, küzdünk, dolgozunk. Sajnos a sorsolásunk sem éppen kedvező, mert 4 meccsünk van idegenben, de még egy mérkőzés hátravan, nem adjuk fel és utána jön a szünet.

Hazai játékos nyilatkozata
Leyton Hammonds : Ez egy nagyon nehéz mérkőzés volt, az ellenfél nagyon keményen küzdött. De úgy érzem, hogy mindkét félidőben jobban játszottunk. A mérkőzés végén kicsit kiengedtünk, ezt nem engedhetjük meg magunknak a jövőben.

Vendég játékos nyilatkozata
Vágvölgyi Ákos : Gratulálok a Körmendnek. Az egész meccset kontrollálták. Eleinte jól kezdtünk, de visszajöttek. Jó teljesítményt nyújtottunk. A Pécs ellen szinte ugyanez a forgatókönyv volt, hogy tartottunk magunkat és a végén kicsit visszaestünk. Ott sikerült szorosabb párharcot vivni. Azt gondolom, hogy nincs miért szégyenkeznünk, hiszen itt a legtöbb csapat el fog bukni. A végéig szorossá tudtuk tenni a találkozót. Megyünk tovább, sokat kell dolgozni, de reméljük, hogy azért most már majd jönnek az eredmények is.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 93 22 35 63 7 10 70 6 20 30 35 65 54 17 21 81 27 11 38 8 10 22 21 19 4 0 139 200

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 2 9
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás