• Férfi NB I. A
    Zala Zalakerámi. 99
    Atom Atomerõmû. 98
    40. perc
  • Férfi NB I. A
    DEAC DEAC 80
    Kapo Kaposvári KK 65
    40. perc
  • Férfi NB I. B Piros
    MEAF MEAFC-Miskolc 71
    Buda Budapesti H. 75
    40. perc
  • Férfi NB I. B Piros
    PE V PE Veszprém 85
    OSE OSE Lions 77
    40. perc
  • Férfi NB I. B Zöld
    SMAF SMAFC 48
    Alba Alba Fehér. 43
    23. perc
  • Férfi NB I. B Zöld
    Széc Széchenyi . 34
    Újpe Újpest-MT 28
    21. perc
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Zala Zalakerámi. 72
    Atom Atomerõmû. 79
    40. perc
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    DEAC DEAC U20 87
    Kapo Kaposvári . 69
    40. perc
  • NB I. B Piros, F U20
    PE V PE Veszpré. 63
    OSE OSE Lions U20 86
    40. perc
  • NB I. B Zöld, F U20
    Széc Széchenyi . 83
    Újpe Újpest-MT . 77
    40. perc
  • NB I. B Zöld, F U20
    SMAF SMAFC U20 80
    Buda Budaörsi D. 76
    40. perc
  • NB I. B Piros, F U20
    MEAF MEAFC U20 28
    Buda Budapesti H. 40
    14. perc
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá. 49
    SZED SZEDEÁK/A 73
    40. perc
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE 97
    Szol Szolnoki MÃ. 31
    40. perc
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK 82
    PVSK PVSK Nemzet. 68
    40. perc
  • Hepp Kupa, Női
    Vasa Vasas AkadÃ. 43
    MAFC MAFC 46
    27. perc
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    BGK- BGK-SZEK 93
    Szol Szolnoki MÃ. 39
    40. perc
  • Férfi NB II. Kelet
    Mezõ Mezõberén.
    Gyul Gyulai Color
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC II.
    Szol Szolnoki Ol.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Kosá Kosárlabda.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    CVSE CVSE Vulká.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Közg Közgáz SC.
    Pénz Pénzügyõ.
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Közép B
    SZPA SZPA
    PAFC PAFC Basket
    2018. 11. 16. 19:30
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai NKK
    Baja Bajai Bács.
    2018. 11. 16. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai Bács.
    Pity Pityke Fiú
    2018. 11. 16. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Pity Pityke Fiú
    Baja Bajai NKK
    2018. 11. 16. 18:00
  • Leány Junior, Regionális
    Szom Szombathely.
    Pécs Pécsi VSK
    2018. 11. 16. 15:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Egri Egri VSI KOK
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nagy Nagykőrös.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 11. 16. 17:45
  • Fiú Junior, Regionális
    PVSK PVSK-Panthers
    Domb Dombóvári.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Zsír Zsíros Aka.
    KKS KKS
    2018. 11. 16. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Mező Mezőcsáti.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    OSE OSE Lions/A
    Szom Szombathely.
    2018. 11. 16. 17:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Kere Keresztúri.
    ELIT ELITE Baske.
    2018. 11. 16. 17:40
  • Fiú Kadett, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Mező Mezőcsáti.
    2018. 11. 16. 18:00
  • „Horváth Judit” Női Amatőr Bajnokság
    Koml Komló Spor.
    PINK PINKK U20
    2018. 11. 16. 19:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Tata Tatai SE
    Nagy Nagymaros U18
    2018. 11. 16. 16:30
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Domb Dombóvári.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Tata Tatabányai.
    Nagy Nagykőrös.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    NKE NKE SE
    Öreg Öreg KaszÃ.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Zala Megye
    Laza Laza Csukló
    ZKK ZKK II
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    DMTK DMTK Harasz.
    Tata Tatai SE
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Zicc Ziccer KS
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Hajdú-Bihar Megye
    Nyír Nyíradonyi.
    3vs3 3vs3
    2018. 11. 16. 19:30
  • Zala Megye
    Lent Lenti KK
    Rebe Rebels
    2018. 11. 16. 20:15
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    BKGD BKGDSE
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 20:30
  • Zala Megye
    Böjt Böjtös-Ba.
    Kert Kertvárosi.
    2018. 11. 16. 21:30
  • Budapest, Férfi D
    Kere Keresztúri.
    Nagy Nagytétén.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Budapest, Férfi D
    Buda Budai Mind1
    SZPA SZPA-HSE Ta.
    2018. 11. 16. 20:20
  • Budapest, Női A
    Töre Törekvés SE
    BEAC BEAC Bics
    2018. 11. 16. 20:50
  • Budapest, Női B
    BEAC BEAC Dzsoni.
    Viha Viharos Sze.
    2018. 11. 16. 18:45
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás- 2017/2018
2018. május 13. | 17:30
1. forduló
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Pécsi VSK-VEOLIA
TFSE
Pécsi VSK-VEOLIA
Debreceni Egyetem
56-39
(12-10, 19-6, 15-18, 10-5)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Mészáros Balázs dr., Lengyel Ádám, Győrfy Ruben

Hazai edző nyilatkozata
: Magyar Bianka: Örülök annak, hogy amikor nehézségeink támadtak, valaki mindig akadt, aki átsegítette ezeken a csapatot. Letámadásunkkal szereztünk pár könnyű kosarat, összességében magabiztosan győztünk. Hétfőn a Szeged elleni is nyerni akarunk.

Vendég edző nyilatkozata
: Kovács Imre: Jobb csapat a TF, megérdemelten nyert, gratulálok neki. Úgy érzem, számunkra jóval több volt ebben a meccsben, kidolgoztuk a tiszta helyzeteket, de borzasztó rossz hatékonysággal értékesítettük ezeket, ettől elment az önbizalom és fokozatosan nőtt a különbség. A következő meccsen megpróbálunk javítani.


CSAPAT %
2p köz.
TFSE
Debreceni Egyetem
50%
24%
2p ktáv.
TFSE
Debreceni Egyetem
25%
50%
3p táv.
TFSE
Debreceni Egyetem
32%
17%
1p bünt.
TFSE
Debreceni Egyetem
100%
64%
TFSE Debreceni Egyetem
Szerzett labda 9 14
Eladott labda 21 17
Lepattanó 43 30
Gólpassz 20 9
Fault 17 13
VAL 87 44
VIDEÓK
Statisztika
TFSE
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Miháczi Diána X 9 2 3 67 1 3 33 1 1 100 4 7 57 0 0 0 6 2 8 0 0 4 1 6 0 1 21 36 0
Karlócai Julianna X 17 1 3 33 0 3 0 5 9 56 6 15 40 0 0 0 11 3 14 3 3 0 1 5 1 0 29 36 0
Németh Alma X 10 3 6 50 1 2 50 0 0 0 4 8 50 2 2 100 5 2 7 2 7 4 3 2 1 0 14 29 0
Herman Aliz X 6 1 1 100 1 4 25 0 3 0 2 8 25 2 2 100 2 1 3 1 3 3 1 1 3 0 6 29 0
Kováts Gabriella X 6 1 3 33 1 2 50 0 1 0 2 6 33 2 2 100 1 0 1 1 1 1 2 0 0 0 5 20 0
Varga Barbara 4 2 5 40 0 2 0 0 1 0 2 8 25 0 0 0 2 3 5 1 4 2 4 4 0 0 8 27 0
CZIVINGER Lilla 4 1 1 100 1 3 33 0 2 0 2 6 33 0 0 0 0 2 2 1 1 2 1 1 0 0 4 14 0
Szeli Dorina 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 3 0 3 0 2 1 0 1 1 0 2 8 0
Agic Arin 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -2 1 0
Fábián Sára 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 56 11 22 50 5 20 25 6 19 32 22 61 36 6 6 100 30 13 43 9 21 17 13 20 6 1 87 200 0
Debreceni Egyetem
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Foltin Blanka X 4 0 3 0 1 1 100 0 0 0 1 4 25 2 4 50 9 4 13 4 1 1 4 0 0 0 19 39 0
Mezei Dóra X 9 3 6 50 0 0 0 0 1 0 3 7 43 3 3 100 2 0 2 3 7 2 4 5 1 1 13 32 0
Göttlinger Anna X 9 0 4 0 0 0 0 3 10 30 3 14 21 0 0 0 3 3 6 4 2 4 0 0 0 1 6 32 0
Szabó Réka X 2 1 4 25 0 0 0 0 3 0 1 7 14 0 0 0 4 0 4 1 5 1 1 0 0 1 -3 30 0
Jávor Petra X 4 1 4 25 1 2 50 0 6 0 2 12 17 0 0 0 1 0 1 1 1 1 1 3 0 2 -1 28 0
Muzsnay Lilla 11 2 7 29 0 0 0 1 2 50 3 9 33 4 7 57 2 0 2 1 0 4 7 0 0 1 12 26 0
Új Eszter Dorottya 0 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0 4 0 0 0 0 1 1 2 0 1 0 0 1 0 0 -2 13 0
Papp Alexandra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gál Annamária 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
SZÁVA Dorina 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tóth Eszter Zsófia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Szabó Emese 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 39 7 29 24 2 4 50 4 24 17 13 57 23 9 14 64 22 8 30 14 17 13 17 9 1 6 44 200 0
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek