Gyermek Kupa - 2018/2019
Hansen Dávid
Hansen Dávid
Ifjú Sólymok KS (Alapszakasz 3. forduló)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2018. december 9. BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A V, 89-63 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 3 67 0 2
2018. december 9. Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök V, 60-97 4 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2
Összesen 0 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 2 3 67 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0
Ifjú Sólymok KS (Alapszakasz 4. forduló)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. január 26. Kalózok Kalózok GY, 45-77 8 0 4 0 0 0 4 0 0 0 1 0 0 2
2019. január 26. BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok GY, 59-43 5 0 2 0 0 0 2 0 0 1 3 33 0 4
Összesen 0 13 0 0 0 6 0 0 0 0 0 6 0 0 1 4 25 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0
Ifjú Sólymok KS (Felsőház - 1. forduló)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. február 16. OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok GY, 87-42 5 0 2 0 0 0 2 0 0 1 1 100 0 1
2019. február 16. Sportiskolás Törpillák Sportiskolás Törpillák GY, 40-83 4 0 2 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0
Összesen 0 9 0 0 0 4 0 0 0 0 0 4 0 0 1 2 50 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Ifjú Sólymok KS (Felsőház - 2. forduló)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. március 9. Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok V, 100-76 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 3 33 0 5
2019. március 9. Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia GY, 81-72 4 0 2 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 2
Összesen 0 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 1 4 25 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0
Ifjú Sólymok KS (Felsőház - 3. forduló)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. március 30. Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK V, 71-56 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 100 0 2
2019. március 30. Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A V, 66-83 10 0 4 0 0 0 4 0 0 2 3 67 0 5
Összesen 0 11 0 0 0 4 0 0 0 0 0 4 0 0 3 4 75 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0
Ifjú Sólymok KS (Felsőház - 4. forduló)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. április 27. OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok V, 75-50 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 2 3 67 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0
2019. április 27. OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok V, 75-50 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 2 3 67 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0
Összesen 0 12 0 0 0 4 0 0 0 0 0 4 0 0 4 6 67 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 14 0
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek