Gyermek Kupa - 2018/2019
Schmidl Napsugár
Schmidl Napsugár
Sportiskolás Törpillák (Alapszakasz 2. forduló)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2018. november 18. ZTE KK/B ZTE KK/B GY, 70-66 6 0 2 0 0 0 2 0 0 2 5 40 0 5
2018. november 18. BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót GY, 44-55 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 4
Összesen 0 8 0 0 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 2 5 40 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0
Sportiskolás Törpillák (Alapszakasz 3. forduló)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2018. december 9. Kalózok Kalózok V, 39-51 5 0 2 0 0 0 2 0 0 1 3 33 0 0
2018. december 9. Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK V, 73-24 4 0 2 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0
Összesen 0 9 0 0 0 4 0 0 0 0 0 4 0 0 1 4 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sportiskolás Törpillák (Alapszakasz 4. forduló)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. január 27. ZTE KK/B ZTE KK/B GY, 28-52 10 0 1 0 0 0 1 0 0 8 12 67 0 1
2019. január 27. Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák GY, 50-41 4 0 2 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0
Összesen 0 14 0 0 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 8 13 62 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Ifjú Sólymok KS (Felsőház - 1. forduló)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. február 16. OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok V, 72-44 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
Összesen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Sportiskolás Törpillák (Felsőház - 2. forduló)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. március 9. OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok V, 57-90 5 0 2 0 0 0 2 0 0 1 1 100 0 0
2019. március 9. Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK V, 96-59 7 0 2 0 0 0 2 0 0 3 5 60 0 3
Összesen 0 12 0 0 0 4 0 0 0 0 0 4 0 0 4 6 67 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
Sportiskolás Törpillák (Felsőház - 3. forduló)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. március 31. OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok V, 55-86 3 0 1 0 0 0 1 0 0 1 1 100 0 1
2019. március 31. Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia V, 106-27 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 100 0 1
Összesen 0 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 2 2 100 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Sportiskolás Törpillák (Felsőház - 4. forduló)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. április 27. Széchenyi KA Széchenyi KA GY, 62-52 8 0 3 0 0 0 3 0 0 2 3 67 0 1
Összesen 0 8 0 0 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 2 3 67 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek