A bajnok Falco és a Pécs összecsapásával indul a férfi első osztály alapszakasza
13
Sep
2021
A bajnok Falco és a Pécs összecsapásával indul a férfi első osztály alapszakasza
2021. szeptember 13.  |  12:00
A csapatokkal történő egyeztetés után az MKOSZ Versenyirodája a női élvonalhoz hasonlóan elkészítette a Tippmix Férfi NB I A csoport 2021/2022-es alapszakaszának pontos programját is. Lássuk a menetrendet!
 
 
1. forduló
 
2021. szeptember 21., kedd, 18.00
 
18.00   Falco KC Szombathely — Pécsi VSK-VEOLIA
 
2021. szeptember 22., szerda
 
17.30   Egis Körmend — Zalakerámia ZTE KK (M4 TV)
18.00   Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Kaposvári KK
18.00   DEAC-Tungsram — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00   Atomerőmű SE — Alba Fehérvár
18.00   Szolnoki Olajbányász — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
19.00   Sopron KC — MVM-OSE Lions
 
 
2. forduló
 
2021. szeptember 25., szombat
 
18.00   Zalakerámia ZTE KK — Kaposvári KK
18.00   MVM-OSE Lions — Egis Körmend
19.00   Alba Fehérvár — Falco KC Szombathely (M4+ TV)
19.00   HÜBNER Nyíregyháza BS — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
19.30   Atomerőmű SE — Szolnoki Olajbányász
 
2021. szeptember 26., vasárnap
 
18.00   Pécsi VSK-VEOLIA — DEAC-Tungsram
 
 
4. forduló (előrehozott)
 
2021. szeptember 29., szerda
 
18.00   Falco KC Szombathely — Sopron KC
 
 
3. forduló
 
2021. október 1., péntek
 
18.00   DEAC-Tungsram — Alba Fehérvár
 
2021. október 2., szombat
 
18.00   Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Zalakerámia ZTE KK
18.00   HÜBNER Nyíregyháza BS — Pécsi VSK-VEOLIA
18.00   Kaposvári KK — MVM-OSE Lions
19.00   Falco KC Szombathely — Szolnoki Olajbányász (M4+ TV)
19.00   Sopron KC — Atomerőmű SE
 
 
4. forduló
 
2021. október 6., szerda
 
18.00   Pécsi VSK-VEOLIA — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00   MVM-OSE Lions — Zalakerámia ZTE KK
18.00   Alba Fehérvár — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00   Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Kaposvári KK
18.00   Szolnoki Olajbányász — DEAC-Tungsram
18.00   Atomerőmű SE — Egis Körmend
 
 
5. forduló
 
2021. október 9., szombat
 
18.00   Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — MVM-OSE Lions
18.00   Zalakerámia ZTE KK — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
18.00   Kaposvári KK — Atomerőmű SE
18.00   DEAC-Tungsram — Sopron KC
18.00   Egis Körmend — Falco KC Szombathely
19.00   HÜBNER Nyíregyháza BS — Szolnoki Olajbányász
 
2021. október 10., vasárnap
 
18.00   Pécsi VSK-VEOLIA — Alba Fehérvár
 
 
13. forduló (előrehozott)
 
2021. október 13., szerda
 
18.00   Falco KC Szombathely — HÜBNER Nyíregyháza BS
 
 
6. forduló
 
2021. október 15., péntek
 
18.00   Alba Fehérvár — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
 
2021. október 16., szombat
 
18.00   Sopron KC — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00   Falco KC Szombathely — Kaposvári KK
18.00   DEAC-Tungsram — Egis Körmend
19.30   Atomerőmű SE — Zalakerámia ZTE KK
 
2021. október 17., vasárnap
 
18.00   Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — MVM-OSE Lions
18.00   Szolnoki Olajbányász — Pécsi VSK-VEOLIA
 
 
7. forduló
 
2021. október 21., csütörtök
 
18.00   Kaposvári KK — DEAC-Tungsram
 
2021. október 22., péntek
 
18.00   Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
18.00   MVM-OSE Lions — Atomerőmű SE
 
2021. október 24., vasárnap
 
17.00   Alba Fehérvár — Szolnoki Olajbányász
18.00   Sopron KC — Pécsi VSK-VEOLIA
18.00   Zalakerámia ZTE KK — Falco KC Szombathely
19.00   HÜBNER Nyíregyháza BS — Egis Körmend
 
 
8. forduló
 
2021. október 30., szombat
 
18.00   Szolnoki Olajbányász — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00   Falco KC Szombathely — MVM-OSE Lions
18.00   Egis Körmend — Pécsi VSK-VEOLIA
18.00   DEAC-Tungsram — Zalakerámia ZTE KK
18.00   Atomerőmű SE — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
19.00   Sopron KC — Alba Fehérvár
19.00   HÜBNER Nyíregyháza BS — Kaposvári KK
 
 
2. forduló
 
2021. november 3., szerda
 
18.00   Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Sopron KC
 
 
9. forduló
 
2021. november 5., péntek
 
18.00   Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Atomerőmű SE
18.00   Pécsi VSK-VEOLIA — Kaposvári KK
 
2021. november 6., szombat
 
17.00   Alba Fehérvár — Egis Körmend
18.00   Szolnoki Olajbányász — Sopron KC
18.00   Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Falco KC Szombathely
18.00   MVM-OSE Lions — DEAC-Tungsram
18.00   Zalakerámia ZTE KK — HÜBNER Nyíregyháza BS
 
 
10. forduló
 
2021. november 10., szerda
 
19.00   HÜBNER Nyíregyháza BS — MVM-OSE Lions
 
2021. november 12., péntek
 
18.00   Kaposvári KK — Alba Fehérvár
 
2021. november 13., szombat
 
18.00   Falco KC Szombathely — Atomerőmű SE
18.00   Egis Körmend — Szolnoki Olajbányász
18.00   DEAC-Tungsram — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
18.00   Zalakerámia ZTE KK — Pécsi VSK-VEOLIA
 
2021. november 14., vasárnap
 
18.00   Sopron KC — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
 
 
14. forduló (előrehozott)
 
2021. november 17., szerda
 
18.00 MVM-OSE Lions — Sopron KC
 
 
11. forduló
 
2021. december 10., péntek
 
18.00   Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Falco KC Szombathely
 
2021. december 11., szombat
 
17.00   Alba Fehérvár — Zalakerámia ZTE KK
18.00   Sopron KC — Egis Körmend
18.00   Szolnoki Olajbányász — Kaposvári KK
18.00   Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00   MVM-OSE Lions — Pécsi VSK-VEOLIA
18.00   Atomerőmű SE — DEAC-Tungsram
 
 
3. forduló
 
2021. december 15., szerda
 
18.00   Egis Körmend — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
 
 
12. forduló
 
2021. december 18., szombat
 
18.00   Egis Körmend — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00   Kaposvári KK — Sopron KC
18.00   Zalakerámia ZTE KK — Szolnoki Olajbányász
18.00   Pécsi VSK-VEOLIA — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
18.00   MVM-OSE Lions — Alba Fehérvár
19.00   HÜBNER Nyíregyháza BS — Atomerőmű SE
18.00   DEAC-Tungsram — Falco KC Szombathely
 
 
13. forduló
 
2021. december 22., szerda
 
18.00   Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — DEAC-Tungsram
 
2021. december 23., csütörtök
 
18.00   Egis Körmend — Kaposvári KK
18.00   Atomerőmű SE — Pécsi VSK-VEOLIA
18.00   Szolnoki Olajbányász — MVM-OSE Lions
18.00   Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Alba Fehérvár
19.00   Sopron KC — Zalakerámia ZTE KK
 
 
14. forduló
 
2021. december 27., hétfő
 
18.00   Kaposvári KK — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00   Zalakerámia ZTE KK — Egis Körmend
18.00   Alba Fehérvár — Atomerőmű SE
18.00   Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Szolnoki Olajbányász
19.00   HÜBNER Nyíregyháza BS — DEAC-Tungsram
 
 
15. forduló
 
2021. december 30., csütörtök
 
18.00   Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00   Kaposvári KK — Zalakerámia ZTE KK
18.00   DEAC-Tungsram — Pécsi VSK-VEOLIA
18.00   Egis Körmend — MVM-OSE Lions
18.00   Falco KC Szombathely — Alba Fehérvár
18.00   Sopron KC — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
18.00   Szolnoki Olajbányász — Atomerőmű SE
 
 
16. forduló
 
2022. január 5., szerda
 
18.00   Zalakerámia ZTE KK — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00   Pécsi VSK-VEOLIA — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00   MVM-OSE Lions — Kaposvári KK
18.00   Alba Fehérvár — DEAC-Tungsram
18.00   Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Egis Körmend
18.00   Szolnoki Olajbányász — Falco KC Szombathely
18.00   Atomerőmű SE — Sopron KC
 
 
17. forduló
 
2022. január 8., szombat
 
18.00   Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Pécsi VSK-VEOLIA
18.00   Zalakerámia ZTE KK — MVM-OSE Lions
18.00   Kaposvári KK — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
18.00   DEAC-Tungsram — Szolnoki Olajbányász
18.00   Egis Körmend — Atomerőmű SE
18.00   Sopron KC — Falco KC Szombathely
19.00   HÜBNER Nyíregyháza BS — Alba Fehérvár
 
 
18. forduló
 
2022. január 14., péntek
 
18.00   Alba Fehérvár — Pécsi VSK-VEOLIA
 
2022. január 15., szombat
 
18.00   MVM-OSE Lions — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00   Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Zalakerámia ZTE KK
18.00   Szolnoki Olajbányász — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00   Falco KC Szombathely — Egis Körmend
19.00   Sopron KC — DEAC-Tungsram
19.30   Atomerőmű SE — Kaposvári KK
 
 
19. forduló
 
2022. január 21., péntek
 
18.00   Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Alba Fehérvár
 
2022. január 22., szombat
 
18.00   MVM-OSE Lions — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
18.00   Pécsi VSK-VEOLIA — Szolnoki Olajbányász
18.00   Zalakerámia ZTE KK — Atomerőmű SE
18.00   Kaposvári KK — Falco KC Szombathely
18.00   Egis Körmend — DEAC-Tungsram
19.00   HÜBNER Nyíregyháza BS — Sopron KC
 
 
14. forduló
 
2022. január 26., szerda
 
18.00   Pécsi VSK-VEOLIA — Falco KC Szombathely 15.00
 
 
20. forduló
 
2022. január 29., szombat
 
18.00   Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00   Szolnoki Olajbányász — Alba Fehérvár
18.00   Pécsi VSK-VEOLIA — Sopron KC
18.00   Falco KC Szombathely — Zalakerámia ZTE KK
18.00   Egis Körmend — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00   DEAC-Tungsram — Kaposvári KK
19.30   Atomerőmű SE — MVM-OSE Lions
 
 
21. forduló
 
2022. február 4., péntek
 
18.00   Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Szolnoki Olajbányász
 
2022. február 5., szombat
 
17.00   Alba Fehérvár — Sopron KC
18.00   Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Atomerőmű SE
18.00   MVM-OSE Lions — Falco KC Szombathely
18.00   Pécsi VSK-VEOLIA — Egis Körmend
18.00   Zalakerámia ZTE KK — DEAC-Tungsram
18.00   Kaposvári KK — HÜBNER Nyíregyháza BS
 
 
22. forduló
 
2022. február 12., szombat
 
18.00   Atomerőmű SE — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00   Sopron KC — Szolnoki Olajbányász
18.00   Falco KC Szombathely — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
18.00   Egis Körmend — Alba Fehérvár
18.00   DEAC-Tungsram — MVM-OSE Lions
18.00   Kaposvári KK — Pécsi VSK-VEOLIA
19.00   HÜBNER Nyíregyháza BS — Zalakerámia ZTE KK
 
 
23. forduló
 
2022. február 16., szerda
 
18.00   Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Sopron KC
18.00   Atomerőmű SE — Falco KC Szombathely
18.00   Szolnoki Olajbányász — Egis Körmend
18.00   Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — DEAC-Tungsram
18.00   Alba Fehérvár — Kaposvári KK
18.00   MVM-OSE Lions — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00   Pécsi VSK-VEOLIA — Zalakerámia ZTE KK
 
 
24. forduló
 
2022. március 11., péntek
 
18.00   Pécsi VSK-VEOLIA — MVM-OSE Lions
 
2022. március 12., szombat
 
18.00   Falco KC Szombathely — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00   Egis Körmend — Sopron KC
18.00   DEAC-Tungsram — Atomerőmű SE
18.00   Kaposvári KK — Szolnoki Olajbányász
18.00   Zalakerámia ZTE KK — Alba Fehérvár
19.00   HÜBNER Nyíregyháza BS — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
 
 
25. forduló
 
2022. március 18., péntek
 
18.00   Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Egis Körmend
 
2022. március 19., szombat
 
17.00   Alba Fehérvár — MVM-OSE Lions
18.00   Falco KC Szombathely — DEAC-Tungsram
18.00   Sopron KC — Kaposvári KK
18.00   Atomerőmű SE — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00   Szolnoki Olajbányász — Zalakerámia ZTE KK
18.00   Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Pécsi VSK-VEOLIA
 
 
26. forduló
 
2022. március 26., szombat
 
18.00   DEAC-Tungsram — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00   Kaposvári KK — Egis Körmend
18.00   HÜBNER Nyíregyháza BS — Falco KC Szombathely
18.00   Zalakerámia ZTE KK — Sopron KC
18.00   Pécsi VSK-VEOLIA — Atomerőmű SE
18.00   MVM-OSE Lions — Szolnoki Olajbányász
18.00   Alba Fehérvár — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
Legnépszerűbb hírek

Megyei szövetségek