Női NB I: A félidőben még hátrányban volt, végül hússzal nyert a Sopron
26
2019
2019. március 26.  |  20:20
A 19. fordulóból elhalasztott mérkőzést pótoltak ma este a női élvonalban. A vendégek keretéből a légiós-szabály miatt ezúttal a svéd center, Amanda Zahui maradt ki.

Nagy küzdelmet hozott az első félidő, jól tartotta magát a házigazda Pécs, sőt Brewer kosarának köszönhetően húsz perc után, ha csak eggyel is, de még vezetett is (34-33). A szünetben aztán rendezte sorait a bajnok, eggyel magasabb sebességi fokozatra kapcsolt, és végül simán, húsz ponttal nyert. A végére elkészült erejével a PEAC.

Roberto Iniguez együttese tehát továbbra sem talált legyőzőre sem a Magyar Kupában, sem a magyar bajnokságban. Szombaton hazai pályán, a ZTE ellen zárja az alapszakaszt. A négybe igyekvő PEAC a Csatához látogat - írta a BB1.hu.

PEAC-Pécs - Sopron Basket 55-75 (16-21, 18-12, 15-26, 6-16)