10
Mar
2008
Csoportkör végeredmény
2008. március 10.  |  14:39
















A CSOPORT:
MKB EUROLEASING SOPRON PHARD NAPOLI (OLASZ)
TTT RIGA (LETT) ESB LILLE METROPOLE (FRANCIA)
CSZKA MOSZKVA (OROSZ) FENERBAHCE (TÖRÖK)























































A VÉGEREDMÉNY:
1. CSZKA Moszkva 10 10/0 891/630 20
2. Fenerbahce 10 6/4 717/732 16
3. MKB Euroleasing Sopron 10 5/5 718/729 15
4. ESB Lille Metropole 10 4/6 665/758 14
5. TTT Riga 10 3/7 629/698 13
6. Phard Napoli 10 2/8 703/776 12















































































































































































































EREDMÉNYEK:
  1. FORDULÓ:  
Lille MKB Euroleasing Sopron 87-67
CSZKA Moszkva Riga 82-56
Fenerbahce Napoli 85-79
  2. FORDULÓ:  
MKB Euroleasing Sopron Fenerbahce 89-79
Riga Lille 83-65
Napoli CSZKA Moszkva 72-86
  3. FORDULÓ:  
MKB Euroleasing Sopron Napoli 82-69
Fenerbahce Riga 71-69
Lille CSZKA Moszkva 48-99
  4. FORDULÓ:  
Riga MKB Euroleasing Sopron 77-66
Napoli Lille 80-73
CSZKA Moszkva Fenerbahce 109-69
  5. FORDULÓ:  
MKB Euroleasing Sopron CSZKA Moszkva 75-80
Riga Napoli 63-55
Fenerbahce Lille 75-61
  6. FORDULÓ:  
MKB Euroleasing Sopron Lille 65-61
Riga CSZKA Moszkva 56-87
Napoli Fenerbahce 73-77
  7. FORDULÓ:  
Fenerbahce MKB Euroleasing Sopron 78-61
Lille Riga 67-50
CSZKA Moszkva Napoli 89-67
  8. FORDULÓ:  
Napoli MKB Euroleasing Sopron 61-74
Riga Fenerbahce 55-59
CSZKA Moszkva Lille 101-61
  9. FORDULÓ:  
MKB Euroleasing Sopron Riga 78-55
Fenerbahce CSZKA Moszkva 65-76
Lille Napoli 82-79-h.u.
  10. FORDULÓ:  
CSZKA Moszkva MKB Euroleasing Sopron 82-61
Lille Fenerbahce 60-59
Napoli Riga 68-65



























D CSOPORT:
MIZO PÉCS 2010 USO MONDEVILLE BASKET (FRANCIA)
GERMANO ZAMA FAENZA (OLASZ) DINAMO MOSZKVA (OROSZ)
ROS CASARES VALENCIA (SPANYOL) TEO VILNIUS (LITVÁN)























































A VÉGEREDMÉNY:
1. Valencia 10 10/0 790:646 20
2. Moszkva 10 6/4 719:688 16
3. Pécs 10 6/4 725:739 16
4. Vilnius 10 3/7 699:744 13
5. Mondeville 10 3/7 723:726 13
6. Faenza 10 2/8 628:741 12















































































































































































































EREDMÉNYEK:
  1. FORDULÓ:  
Dinamo Moszkva MiZo Pécs 2010 77-48
Vilnius USO Mondeville 75-70
Ros Casares Faenza 71-52
  2. FORDULÓ:  
MiZo Pécs 2010 Vilnius 84-75
Faenza Dinamo Moszkva 65-68
USO Mondeville Ros Casares 61-77
  3. FORDULÓ:  
MiZo Pécs 2010 USO Mondeville 68-60
Vilnius Faenza 80-86
Dinamo Moszkva Ros Casares 71-82
  4. FORDULÓ:  
Faenza MiZo Pécs 2010 66-68
Ros Casares Vilnius 75-70
USO Mondeville Dinamo Moszkva 91-62
  5. FORDULÓ:  
MiZo Pécs 2010 Ros Casares 75-80
Vilnius Dinamo Moszkva 78-72
Faenza USO Mondeville 77-70
  6. FORDULÓ:  
MiZo Pécs 2010 Dinamo Moszkva 86-92
USO Mondeville Vilnius 66-64
Faenza Ros Casares 54-94
  7. FORDULÓ:  
Vilnius MiZo Pécs 2010 57-77
Ros Casares USO Mondeville 83-78
Dinamo Moszkva Faenza 59-49
  8. FORDULÓ:  
USO Mondeville MiZo Pécs 2010 72-77
Faenza Vilnius 40-65
Ros Casares Dinamo Moszkva 55-53
  9. FORDULÓ:  
MiZo Pécs 2010 Faenza 82-71
Dinamo Moszkva USO Mondeville 75-71
Vilnius Ros Casares 72-84
  10. FORDULÓ:  
Ros Casares MiZo Pécs 2010 89-60
Dinamo Moszkva Vilnius 90-63
USO Mondeville Faenza 84-68



























B CSOPORT:
ZVVZ USK PRAGUE (CSEH) JOLLY JBS SIBENIK (HORVÁT)
HALCON AVENIDA (SPANYOL) WISLA CAN-PACK KRAKOW (LENGYEL)
BOURGES BASKET (FRANCIA) UMMC JEKATYERINBURG (OROSZ)























































A VÉGEREDMÉNY:
1. Jekatyerinburg 10 9/1 790/606 19
2. Bourges Basket 10 6/4 670/620 16
3. Wisla Krakow 10 5/5 658/709 15
4. Halcon Avenida 10 4/6 732/793 14
5. ZVVZ USK Prague 10 3/7 686/741 13
6. Jolly JBS Sibenik 10 3/7 672/739 13















































































































































































































EREDMÉNYEK:
  1. FORDULÓ:  
Jekatyerinburg USK Prague 85-43
Bourges Sibenik 89-72
Halcon Avenida Wisla Krakow 71-76
  2. FORDULÓ:  
Wisla Krakow Jekatyerinburg 53-80
USK Prague Bourges 60-51
Sibenik Halcon Avenida 80-71
  3. FORDULÓ:  
Jekatyerinburg Sibenik 78-63
Wisla Krakow USK Prague 74-71
Halcon Avenida Bourges 69-65
  4. FORDULÓ:  
Sibenik Wisla Krakow 65-64
USK Prague Halcon Avenida 82-88
Bourges Jekatyerinburg 56-57
  5. FORDULÓ:  
Sibenik USK Prague 62-71
Jekatyerinburg Halcon Avenida 90-64
Wisla Krakow Bourges 66-61
  6. FORDULÓ:  
USK Prague Jekatyerinburg 72-81
Wisla Krakow Halcon Avenida 80-72
Sibenik Bourges 64-74
  7. FORDULÓ:  
Jekatyerinburg Wisla Krakow 75-49
Halcon Avenida Sibenik 82-72
Bourges USK Prague 71-60
  8. FORDULÓ:  
USK Prague Wisla Krakow 85-90
Sibenik Jekatyerinburg 66-86
Bourges Halcon Avenida 79-59
  9. FORDULÓ:  
Wisla Krakow Sibenik 55-69
Jekatyerinburg Bourges 62-64
Halcon Avenida USK Prague 80-73
  10. FORDULÓ:  
USK Prague Sibenik 69-59
Bourges Wisla Krakow 60-51
Halcon Avenida Jekatyerinburg 76-96



























C CSOPORT:
LOTOS PKO BP GDYNIA (LENGYEL) KOSIT 2013 KOSICE (SZLOVÁK)
DEXIA W NAMUR (BELGA) US VALENCIENNES OLYMPIC (FRANCIA)
SZPARTAK MOSZKVA REGION (OROSZ) GAMBRINUS SIKA BRNO (CSEH)























































A VÉGEREDMÉNY:
1. Szpartak Moszkva 10 9/1 839/676 19
2. Gambrinus Brno 10 8/2 840/689 18
3. Lotos Gdynia 10 5/5 747/732 15
4. Valenciennes 10 4/6 665/744 14
5. Kosice 10 3/7 648/717 13
6. Dexia W Namur 10 1/9 626/807 11















































































































































































































EREDMÉNYEK:
  1. FORDULÓ:  
Gambrinus Brno Lotos Gdynia 85-72
Dexia Namur Valenciennes 75-57
Szpartak Moszkva Kosice 62-60
  2. FORDULÓ:  
Valenciennes Gambrinus Brno 55-74
Kosice Dexia Namur 70-62
Lotos Gdynia Szpartak Moszkva 67-66
  3. FORDULÓ:  
Lotos Gdynia Valenciennes 73-79
Gambrinus Brno Kosice 85-68
Dexia Namur Szpartak Moszkva 75-81
  4. FORDULÓ:  
Lotos Gdynia Dexia Namur 87-77
Kosice Valenciennes 58-62
Szpartak Moszkva Gambrinus Brno 85-76
  5. FORDULÓ:  
Gambrinus Brno Dexia Namur 93-66
Kosice Lotos Gdynia 79-77
Valenciennes Szpartak Moszkva 70-91
  6. FORDULÓ:  
Lotos Gdynia Gambrinus Brno 78-93
Kosice Szpartak Moszkva 62-84
Valenciennes Dexia Namur 79-55
  7. FORDULÓ:  
Gambrinus Brno Valenciennes 86-62
Szpartak Moszkva Lotos Gdynia 87-65
Dexia Namur Kosice 56-66
  8. FORDULÓ:  
Kosice Gambrinus Brno 60-78
Valenciennes Lotos Gdynia 66-71
Szpartak Moszkva Dexia Namur 102-62
  9. FORDULÓ:  
Gambrinus Brno Szpartak Moszkva 77-85
Valenciennes Kosice 73-65
Dexia Namur Lotos Gdynia 40-79
  10. FORDULÓ:  
Szpartak Moszkva Valenciennes 96-62
Lotos Gdynia Kosice 78-60
Dexia Namur Gambrinus Brno 58-93

Megyei szövetségek