• Férfi NB I. A
    Jász Jászberény 83
    Sopr Sopron KC 74
    2018. 11. 17. 18:00
  • Férfi NB I. A
    Egis Egis Körmend 93
    Natu Naturtex-SZ. 84
    2018. 11. 17. 18:00
  • Férfi NB I. A
    Falc Falco KC 68
    PVSK PVSK 53
    2018. 11. 17. 18:00
  • Férfi NB I. A
    Serc Serco - TF-BP 64
    KTE- KTE-Duna As. 86
    2018. 11. 17. 19:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    Salg SalgótarjÃ. 96
    Conc Concordia M. 94
    2018. 11. 17. 18:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Marc Marcali 85
    MOGA MOGAAC 113
    2018. 11. 17. 19:00
  • Férfi NB II. Közép A
    ELTE ELTE-BEAC Ã. 49
    GEAC GEAC-SZIE 79
    2018. 11. 17. 18:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Egis Egis Körme. 68
    Natu Naturtex-SZ. 88
    2018. 11. 17. 15:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Jász Jászberén. 92
    Sopr Sopron KC U20 108
    2018. 11. 17. 15:15
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Falc Falco KC U20 67
    PVSK PVSK U20 74
    2018. 11. 17. 15:15
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Tehe Tehetséges. 66
    KTE- KTE-Duna As. 84
    2018. 11. 17. 16:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    Salg SalgótarjÃ. 45
    Conc Concordia M. 65
    2018. 11. 17. 15:30
  • Leány Junior
    Szol Szolnoki MÃ. 44
    Széc Széchenyi KA 66
    2018. 11. 17. 12:00
  • Leány Junior
    BEAC BEAC -Újbu. 55
    DVTK DVTK Akadé. 82
    2018. 11. 17. 13:00
  • Leány Junior
    Sopr Soproni Dar. 55
    Kecs Kecskeméti. 54
    2018. 11. 17. 13:00
  • Leány Junior
    KSC KSC SzekszÃ. 88
    PEAC PEAC - KosÃ. 79
    2018. 11. 17. 15:00
  • Fiú Junior, Kelet
    MEAF MEAFC/A 49
    SZED SZEDEÁK/A 48
    2018. 11. 17. 15:00
  • Fiú Junior, Kelet
    Buda Budapesti H. 83
    Nyír Nyíregyhá. 56
    2018. 11. 17. 16:00
  • Fiú Junior, Nyugat
    Sopr Soproni Tig. 69
    Vasa Vasas AkadÃ. 105
    2018. 11. 17. 18:00
  • Fiú Junior, Kelet
    Debr Debreceni KA 82
    Újpe Újpest-MT/A 68
    2018. 11. 17. 22:00
  • Fiú Kadett, Kelet
    Zsír Zsíros Aka. 79
    Kecs Kecskeméti. 71
    2018. 11. 17. 12:00
  • Fiú Kadett, Kelet
    Vasa Vasas AkadÃ. 68
    Debr Debreceni K. 59
    2018. 11. 17. 13:00
  • Fiú Serdülő
    Győr Győri KC 64
    Böjt Böjtös-Ba. 91
    2018. 11. 17. 11:00
  • Fiú Serdülő
    Alba Alba Fehér. 78
    OSE OSE Lions/B 64
    2018. 11. 17. 13:00
  • Gyermek Kupa
    Vasa Vasas AkadÃ. 70
    Kasz Kaszások A. 63
    2018. 11. 17. 09:00
  • Gyermek Kupa
    MAFC MAFC 34
    KöLö KöLöKöS . 31
    2018. 11. 17. 09:00
  • Gyermek Kupa
    Zsír Zsíros Aka. 69
    Törö Török Sas. 30
    2018. 11. 17. 09:00
  • Gyermek Kupa
    Buda Budapest Bl. 37
    SZPA SZPA-HSE SÃ. 29
    2018. 11. 17. 09:00
  • Gyermek Kupa
    BKG- BKG-Ebes 25
    Zsák Zsákoló Z. 64
    2018. 11. 17. 09:00
  • Gyermek Kupa
    PVSK PVSK Nemzet. 51
    Kosá Kosárlabda. 69
    2018. 11. 17. 09:00
  • Gyermek Kupa
    Mező Mezőörsi . 40
    Tata Tatabányai. 78
    2018. 11. 17. 09:30
  • Gyermek Kupa
    Tisz Tiszai VirÃ. 53
    Béké Békési Gl. 28
    2018. 11. 17. 09:30
  • Gyermek Kupa
    NYKK NYKK Eötvös 32
    Nyír Nyíregyhá. 101
    2018. 11. 17. 10:00
  • Gyermek Kupa
    OSE OSE OroszlÃ. 93
    Sopr Soproni Dar. 39
    2018. 11. 17. 10:00
  • Gyermek Kupa
    Tisz Tiszaújvá. 35
    MEAF MEAFC Szür. 73
    2018. 11. 17. 10:00
  • Gyermek Kupa
    SZED SZEDEÁK Ar. 63
    Vásá Vásárhely. 43
    2018. 11. 17. 10:00
  • Gyermek Kupa
    Törö Török Sas. 33
    JKC JKC 25
    2018. 11. 17. 10:20
  • Gyermek Kupa
    Zsír Zsíros Aka. 44
    Vasa Vasas AkadÃ. 52
    2018. 11. 17. 10:30
  • Gyermek Kupa
    BEAC BEAC Újbud. 38
    MAFC MAFC 49
    2018. 11. 17. 10:30
  • Gyermek Kupa
    Tamá Tamási Dá. 45
    Koml Komló Sport 58
    2018. 11. 17. 10:30
  • Gyermek Kupa
    Győr Győri KC Z. 76
    Téti Téti Tigri. 40
    2018. 11. 17. 11:00
  • Gyermek Kupa
    Béké Békési Gl. 35
    BÖJT BÖJTÖS-BA. 48
    2018. 11. 17. 11:00
  • Gyermek Kupa
    Nyír Nyíregyhá. 72
    Cívi Cívis DKA . 55
    2018. 11. 17. 11:30
  • Gyermek Kupa
    Sopr Soproni Dar. 48
    Sopr Soproni Spo. 60
    2018. 11. 17. 11:30
  • Gyermek Kupa
    Besz Beszterce KK 21
    Tisz Tiszaújvá. 67
    2018. 11. 17. 11:30
  • Gyermek Kupa
    Vasa Vasas Bolhák 37
    Zsír Zsíros Aka. 47
    2018. 11. 17. 11:40
  • Gyermek Kupa
    Vörö Vörös Ró. 42
    BLF BLF Palota/B 41
    2018. 11. 17. 11:40
  • Gyermek Kupa
    Kasz Kaszások A. 52
    Zsír Zsíros Aka. 66
    2018. 11. 17. 12:00
  • Gyermek Kupa
    KöLö KöLöKöS . 30
    BEAC BEAC Újbud. 48
    2018. 11. 17. 12:00
  • Gyermek Kupa
    SZPA SZPA-HSE SÃ. 23
    BEAC BEAC Farkas. 50
    2018. 11. 17. 12:00
  • Gyermek Kupa
    Gyak Gyakorlós . 45
    Tamá Tamási Dá. 63
    2018. 11. 17. 12:00
  • Gyermek Kupa
    BÖJT BÖJTÖS-BA. 50
    Tisz Tiszai VirÃ. 53
    2018. 11. 17. 12:30
  • Gyermek Kupa
    Zicc Ziccer Tigr. 72
    KLKS KLKS Benkő 20
    2018. 11. 17. 13:00
  • Gyermek Kupa
    JKC JKC 22
    Vasa Vasas Bolhák 42
    2018. 11. 17. 13:00
  • Gyermek Kupa
    Cívi Cívis DKA . 77
    NYKK NYKK Eötvös 78
    2018. 11. 17. 13:00
  • Gyermek Kupa
    Sopr Soproni Spo. 26
    OSE OSE OroszlÃ. 96
    2018. 11. 17. 13:00
  • Gyermek Kupa
    MEAF MEAFC Szür. 105
    Besz Beszterce KK 18
    2018. 11. 17. 13:00
  • Gyermek Kupa
    Újpe Újpest-MT/A 37
    BEAC BEAC Újbud. 65
    2018. 11. 17. 13:30
  • Gyermek Kupa
    Buda Budapest Bl. 32
    Buda Budapesti H. 72
    2018. 11. 17. 13:30
  • Gyermek Kupa
    Buda Budafoki Bi. 45
    KKS KKS 21
    2018. 11. 17. 13:30
  • Gyermek Kupa
    KSC KSC SzekszÃ. 27
    KASI KASI/B 70
    2018. 11. 17. 13:30
  • Hepp Kupa, Női
    Csat Csata DSE 66
    BKG BKG DSE 63
    2018. 11. 17. 14:00
  • Gyermek Kupa
    Mező Mezőörsi . 26
    Győr Győri KC Z. 105
    2018. 11. 17. 14:00
  • Gyermek Kupa
    MTK MTK Budapest 48
    Buda Budapesti H. 17
    2018. 11. 17. 14:20
  • Gyermek Kupa
    Kasz Kaszás Boys 42
    Zicc Ziccer Tigr. 52
    2018. 11. 17. 14:20
  • Gyermek Kupa
    Zugl Zuglói Sas. 35
    Újpe Újpest-MT/A 49
    2018. 11. 17. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Csat Csata Csill. 44
    Buda Budapest Bl. 17
    2018. 11. 17. 15:00
  • Gyermek Kupa
    KKS KKS 16
    Fehé Fehér Fark. 63
    2018. 11. 17. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Domb Dombóvári. 60
    KSC KSC SzekszÃ. 74
    2018. 11. 17. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Zsír Zsíros Aka. 51
    MTK MTK Budapest 37
    2018. 11. 17. 15:40
  • Gyermek Kupa
    KLKS KLKS Benkő 22
    Kasz Kaszás Boys 56
    2018. 11. 17. 15:40
  • Gyermek Kupa
    BEAC BEAC Újbud. 94
    Zugl Zuglói Sas. 19
    2018. 11. 17. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Buda Budapesti H. 40
    Csat Csata Csill. 34
    2018. 11. 17. 16:30
  • Gyermek Kupa
    KASI KASI/B 85
    Domb Dombóvári. 49
    2018. 11. 17. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Buda Budapesti H. 14
    Zsír Zsíros Aka. 63
    2018. 11. 17. 17:00
  • Pest Megye - Leány Serdülő
    Gödö Gödöllői. 62
    KKS KKS 45
    2018. 11. 17. 09:00
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Kere Keresztúri. 60
    Mikl Miklósi KÃ. 126
    2018. 11. 17. 10:30
  • Pest Megye - Leány Serdülő
    KKS KKS 26
    Gödi Gödi SE - . 84
    2018. 11. 17. 10:45
  • Pest Megye - Leány Serdülő
    Gödi Gödi SE - . 100
    Gödö Gödöllői. 45
    2018. 11. 17. 12:30
Játékosok
Mez Játékos Születési év Poszt Magasság Súly
0
KELLER Iván
1995 2-3 197 cm 90 kg
0
VARGA Máté
1997 1-2 194 cm 80 kg
0
LéVI Kevin Dominik
1999 5 203 cm 101 kg
0
NYULáSZ Barnabás
1998 4 193 cm 86 kg
0
TAKáCS Martin
2000 1 193 cm 87 kg
0
TAKáCS Milán
2000 1-2 191 cm 73 kg
0
PÁVAY Kornél
2000 3 194 cm 77 kg
0
PAPP István
1999 2 188 cm 93 kg
0
BRBAKLIC Aleksa
1995 2-3 195 cm 88 kg
0
NSHIMBA Kalau Joel
1998 3-4-5 200 cm 90 kg
0
POLSTER Attila
2000 3 201 cm 76 kg
0
SZüCS Péter
2000 1-2 190 cm 80 kg
0
LUKáCS Norbert
2001 3 191 cm 74 kg
0
KASS Balázs
2002 1 186 cm 81 kg
0
KUTTOR Gergö
2001 3 188 cm 84 kg
0
TAKáCS Erik
2002 4 202 cm 93 kg
0
KöRMöCZI Mihály
2002 3 194 cm 78 kg
0
ÁMENT Máté András
2002 5 201 cm 93 kg
0
MAGDA Dávid
2001 1 181 cm 77 kg
0
NAGY Gergö
2001 4 189 cm 86 kg
0
BIRKáS András
2001 1 181 cm 75 kg
0
NOGRÁDI-SZABÓ Péter
2001
0
BALSAY Ádám
2001 2 194 cm 76 kg

Sportszervezet

Alba-Fehérvár Kosárlabda Kft.

Cím: 8000 Székesfehérvár Gáz utca 19
Levelezési cím: 8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.
Telefon: 06-22/314-442
E-mail: titkarsag@arsc.hu
Honlap: www.albakosar.hu

Terem

Alba Regia Sportcsarnok

Cím: 8000 Székesfehérvár Gáz utca 19
Telefon: 06-22/314-442
Férőhely: 2700

Személyzet

Vezetőedző

Neve: Peresztegi Nagy Ákos


Másodedző

Neve: Blahó Barnabás

Műsor
Legutóbbi mérkőzés - 2018. április 15.
26. forduló
Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők és MKOSZ ellenőr:
Tóth Kálmán, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Nagy József)
Statisztikák
BRBAKLIC Aleksa
23.6
Pont/Mérkőzés
*a bajnokság legjobb átlaga
MAX* 30.1

Megyei szövetségek