Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/A | I | GY, 41 - 68 | 1 - 0 |
BALLA Petra (20) (Kiss Lenke KA/A) |
KORSÓS Zsuzsanna (1) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
BALLA Petra (4) (Kiss Lenke KA/A) |
|
Játékvezetők: Szűcs Sándor, Nagy Lili (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szegedi KE/A | O | GY, 76 - 58 | 2 - 0 |
DRAHOS Leila (19) (Szegedi KE / A) |
HARKA Stefánia Laura (1) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
HARKA Stefánia Laura (4) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
|
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nagy Lili (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEAC | I | GY, 49 - 71 | 3 - 0 |
SÁGI Regina Petra (19) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
BARNA Mikolt (1) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
ÁRKOSY Liza (5) (DEAC) |
|
Játékvezetők: Szűcs Sándor, Rácz Bence (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | I | V, 61 - 56 | 3 - 1 |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (19) (Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A) |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (2) (Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A) |
JÁNOSI Flóra Csillag (5) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
|
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Lovász Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/A | I | V, 57 - 45 | 3 - 2 |
SUBOTIC Milka (17) (NKA Pécs/A) |
BOJTÁR Bettina Beáta (1) (NKA Pécs/A) |
BLASKOVITS Anna Ibolya (5) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
|
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/A | O | V, 51 - 62 | 3 - 3 |
POCZKODI Zsófia Elena (16) (DVTK Akadémia/A) |
JÁNOSI Flóra Csillag (1) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
HARKA Stefánia Laura (4) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
|
Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | I | V, 76 - 46 | 3 - 4 |
OMRAN Loujin (19) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
OMRAN Loujin (3) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
BARNA Mikolt (6) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
|
Játékvezetők: Hartai Tamás, Matics Sándor (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | I | GY, 44 - 90 | 4 - 4 |
SÁGI Regina Petra (16) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
HARKA Stefánia Laura (1) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
JÁNOSI Flóra Csillag (2) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
|
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Borsos Balázs (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szegedi KE/A | O | V, 37 - 51 | 4 - 5 |
DRAHOS Leila (32) (Szegedi KE / A) |
DRAHOS Leila (2) (Szegedi KE / A) |
SÁGI Regina Petra (4) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
|
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Miskolci SI Vadmacskák/A | I | GY, 67 - 72 | 5 - 5 |
BOKROS Boglárka (21) (MVSI Vadmacskák/A) |
LENKÓ Zita Vivien (1) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
BOKROS Boglárka (7) (MVSI Vadmacskák/A) |
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Tahin András, Kovács Róbert Márió (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Flóris-Törekvés SE/A | I | V, 62 - 61 | 5 - 6 |
SZIKSZAI Franciska (24) (Török Flóris - Törekvés SE) |
JÁNOSI Flóra Csillag (2) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
KOMLÓSI-GERI Tímea (4) (Török Flóris - Törekvés SE) |
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Ntasis Lazaros (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaszások Akadémia/A | O | GY, 65 - 54 | 6 - 6 |
CZIRKOS Anna Panka (30) (Kaszások Akadémia/A) |
MAHMOUD Nóra Zsófia (2) (Kaszások Akadémia/A) |
CZIRKOS Anna Panka (8) (Kaszások Akadémia/A) |
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Hegedűs Attila (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | I | V, 62 - 40 | 6 - 7 |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (23) (Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A) |
SINKA-PÁLINKÁS Szofi (2) (Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A) |
MÁTÉ-TÓTH Eszter (4) (Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Kovács Kincső (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 56 - 61 | 7 - 7 |
JÁNOSI Flóra Csillag (20) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
JÁNOSI Flóra Csillag (2) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
JÁNOSI Flóra Csillag (6) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Farkas Péter Gábor (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | O | V, 50 - 66 | 7 - 8 |
LIMPEK Lilla Julianna (18) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
JÁNOSI Flóra Csillag (2) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
LIMPEK Lilla Julianna (3) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
|
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Flóris-Törekvés SE/A | O | V, 49 - 68 | 7 - 9 |
SZIKSZAI Franciska (23) (Török Flóris - Törekvés SE) |
SÁGI Regina Petra (1) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
BERKLI Nóra (8) (Török Flóris - Törekvés SE) |
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Pál Roland, Hegedűs Attila (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Miskolci SI Vadmacskák/A | I | GY, 53 - 73 | 8 - 9 |
HARKA Stefánia Laura (16) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
HARKA Stefánia Laura (2) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
LENKÓ Zita Vivien (4) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Bárány Levente, Kutrik Andrea (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia | I | V, 62 - 60 | 8 - 10 |
SÁGI Regina Petra (24) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
SÁGI Regina Petra (2) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
LIMPEK Lilla Julianna (5) (BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B) |
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kutrik Andrea, Belák Dorka (Réger Zsolt Péter) |