Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd II | O | GY, 78 - 61 | 1 - 0 |
BAA Dominika (32) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
BÁNHEGYI Beatrix (14) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
RENCZES Rebeka (5) (Szekszárd) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | AJKA | O | GY, 81 - 60 | 2 - 0 |
ZSÁMÁR Panna (22) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
BÁNHEGYI Beatrix (10) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
BAA Dominika (6) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BEAC Újbuda | I | GY, 60 - 85 | 3 - 0 |
BAA Dominika (29) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
JURKÓ Noémi (12) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
FUISZ Viktória (5) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DEAC | I | V, 75 - 68 | 3 - 1 |
BAA Dominika (31) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
FÖLDVÁRI Andrea (19) (DEAC) |
MEZEI Dóra (6) (DEAC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BKG PRIMA Akadémia | O | V, 50 - 87 | 3 - 2 |
RAUS Vivien (25) (BKG DSE) |
DAVIS Camesha Rochell (17) (BKG DSE) |
SUPPÁN Anna (5) (BKG DSE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Földesi Ádám, Szabó Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MAFC | I | V, 104 - 52 | 3 - 3 |
ARADI Zsanett (22) (MAFC) |
DR. VARGA Barbara Nikolett (11) (MAFC) |
BOZSÓ Katica (8) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál Norbert, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub | O | V, 71 - 80 | 3 - 4 |
FUISZ Viktória (20) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
KASZÁS-PAP Regina (18) (Bajai NKK) |
KUCSORA Réka (10) (Bajai NKK) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Vasas Akadémia II. | I | V, 64 - 59 | 3 - 5 |
FUISZ Viktória (23) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
BÁNHEGYI Beatrix (13) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
DúL Terka Zsófia (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | UNI-Győr Szese | O | GY, 71 - 64 | 4 - 5 |
JURKÓ Noémi (26) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
BÁNHEGYI Beatrix (10) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
ROZMÁN Lilla Anna (5) (UNI-Győr Szese) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Földesi Ádám, Szabó Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Csata Diáksport Egyesület | I | V, 99 - 54 | 4 - 6 |
GYÖNGYÖSI Janka (27) (Csata DSE) |
TOMAN Petra (12) (Csata DSE) |
RAKITA Lili (8) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Kozma Balázs, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | PINKK-PVSK U23 | I | V, 75 - 74 | 4 - 7 |
BAA Dominika (31) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
KOVÁCS Kitti Regina (17) (PINKK-PVSK U23) |
TENYÉR Zsófia (5) (PINKK-PVSK U23) |
Aréna: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Sportdarázs-SMAFC | O | GY, 71 - 62 | 5 - 7 |
BAA Dominika (27) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
SZELI Kitti (15) (Sportdarázs) |
KARÁCSONY Tamara (8) (Sportdarázs) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szabó Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | RADOBASKET | O | GY, 83 - 65 | 6 - 7 |
JURKÓ Noémi (22) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
JURKÓ Noémi (17) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
BAA Dominika (5) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | NKA-Pécs-PEAC | O | V, 79 - 85 | 6 - 8 |
BAA Dominika (41) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
JURKÓ Noémi (17) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
SZŰCS Luca Gabriella (10) (NKA-Pécs-PEAC) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Németh Sándor, Szabó Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd II | I | V, 104 - 81 | 6 - 9 |
BAA Dominika (40) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
NÉMETH Lili (14) (Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (8) (Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mintál Csaba, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | MTK-TFSE | O | V, 75 - 97 | 6 - 10 |
BAA Dominika (29) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
JURKÓ Noémi (8) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
BAA Dominika (6) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | BEAC Újbuda | O | GY, 117 - 66 | 7 - 10 |
BAA Dominika (40) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
JURKÓ Noémi (12) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
FÜREDI Linda (6) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Németh Sándor, Szabó Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | RADOBASKET | I | GY, 76 - 87 | 8 - 10 |
BAA Dominika (38) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
JURKÓ Noémi (11) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
GÖBÖLÖS Réka (3) (RADOBASKET) |
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand | Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | DEAC | O | GY, 90 - 79 | 9 - 10 |
BAA Dominika (31) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (13) (DEAC) |
ZSÁMÁR Panna (8) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MTK-TFSE | I | V, 97 - 70 | 9 - 11 |
BENKE Sára (32) (MTK-TFSE) |
KARLÓCAI Julianna (9) (MTK-TFSE) |
DÖMÖTÖR Petra (9) (MTK-TFSE) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | BKG PRIMA Akadémia | I | V, 95 - 84 | 9 - 12 |
BAA Dominika (28) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (13) (BKG DSE) |
JURKÓ Noémi (10) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | MAFC | O | GY, 91 - 85 | 10 - 12 |
BAA Dominika (27) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
ARADI Zsanett (12) (MAFC) |
BAA Dominika (8) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Czupi Márton, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub | I | V, 87 - 74 | 10 - 13 |
BAA Dominika (40) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
KASZÁS-PAP Regina (17) (Bajai NKK) |
KUCSORA Réka (13) (Bajai NKK) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Vasas Akadémia II. | O | GY, 74 - 62 | 11 - 13 |
JURKÓ Noémi (28) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
JURKÓ Noémi (15) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
BAA Dominika (5) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | UNI-Győr Szese | I | V, 82 - 77 | 11 - 14 |
BAA Dominika (40) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
BUDAI Dorina (10) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
ROZMÁN Lilla Anna (10) (UNI-Győr Szese) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Csata Diáksport Egyesület | O | V, 74 - 88 | 11 - 15 |
JURKÓ Noémi (21) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
BUDAI Dorina (7) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
BAJZÁTH Lili (6) (Csata DSE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | Sportdarázs-SMAFC | I | V, 102 - 74 | 11 - 16 |
BAA Dominika (28) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
VARGA Alíz (12) (Sportdarázs) |
VARGA Sára (9) (Sportdarázs) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | AJKA | I | V, 92 - 42 | 11 - 17 |
SZABÓ Bettina Gréta (17) (AJKA) |
SHIRIAN Fatime (11) (AJKA) |
SZABÓ Bettina Gréta (5) (AJKA) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Vida József, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | PINKK-PVSK U23 | O | V, 50 - 75 | 11 - 18 |
JURKÓ Noémi (19) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
JURKÓ Noémi (15) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
JÁHNI Zsófia Anna (6) (PINKK-PVSK U23) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | NKA-Pécs-PEAC | I | V, 79 - 58 | 11 - 19 |
JURKÓ Noémi (20) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
JURKÓ Noémi (15) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
PALÁSTI Julianna (3) (NKA-Pécs-PEAC) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |