Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | V, 78 - 64 | 0 - 1 |
CSERKÓ Krisztián (28) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
KÖRMENDI Bence (16) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
NAGY Joel (5) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szedeák U20 | O | GY, 87 - 78 | 1 - 1 |
PUSKA Bence (23) (Kaposvári KK U20) |
TAKÁCS Arnold (11) (Kaposvári KK U20) |
PUSKA Bence (8) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | GY, 60 - 50 | 2 - 1 |
PAÁR Márk (18) (Kaposvári KK U20) |
VEILANDICS Barna (11) (Kaposvári KK U20) |
TAKÁCS Arnold (6) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | I | V, 76 - 66 | 2 - 2 |
COHILL Eric Edward (22) (Kaposvári KK U20) |
ARNÓTH Zoltán (8) (Szolnoki Olaj KK U20) |
TAKÁCS Arnold (9) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Kovács Máté Zádor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Sopron KC U20 | I | V, 75 - 66 | 2 - 3 |
SCHÖLL Richárd (26) (Sopron KC U20) |
SCHÖLL Richárd (15) (Sopron KC U20) |
TAKÁCS Arnold (9) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Tóth Bence, Buzai Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | GY, 98 - 70 | 3 - 3 |
SIMÓ Bence Zoltán (26) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
HAJDUK Attila Dominik (9) (Kaposvári KK U20) |
TAKÁCS Arnold (8) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | OSE Lions U20 | I | GY, 55 - 65 | 4 - 3 |
PAÁR Márk (14) (Kaposvári KK U20) |
PUSKA Bence (12) (Kaposvári KK U20) |
TAKÁCS Arnold (4) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Jászberényi KSE U20 | I | GY, 62 - 68 | 5 - 3 |
KASZÁS Márton (21) (Jászberény U20) |
SZŐKE Péter Soma (9) (Jászberény U20) |
PUSKA Bence (4) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Gyenge Gábor, Kovács Máté Zádor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | I | GY, 65 - 87 | 6 - 3 |
PAÁR Márk (30) (Kaposvári KK U20) |
PAÁR Márk (12) (Kaposvári KK U20) |
HAJDUK Attila Dominik (6) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | I | V, 90 - 87 | 6 - 4 |
NEUWIRTH Bence (27) (DEAC U20) |
PUSKA Bence (10) (Kaposvári KK U20) |
SÓLYOM Bence (6) (DEAC U20) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Sopron KC U20 | O | V, 72 - 106 | 6 - 5 |
CSÁTALJAY Barna (28) (Sopron KC U20) |
SITKU Márton (12) (Sopron KC U20) |
PUSKA Bence (10) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Szedeák U20 | I | GY, 62 - 79 | 7 - 5 |
PAÁR Márk (39) (Kaposvári KK U20) |
PAÁR Márk (10) (Kaposvári KK U20) |
BALOGH Szilárd (7) (Szedeák U20) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Márkus Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | O | V, 90 - 91 | 7 - 6 |
PAÁR Márk (30) (Kaposvári KK U20) |
PAÁR Márk (13) (Kaposvári KK U20) |
GOSZTOLA Gábor Donát (3) (Falco KC U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | GY, 97 - 70 | 8 - 6 |
VERASZTÓ Péter (29) (Atomerőmű SE U20) |
ARNOLD Botond (10) (Atomerőmű SE U20) |
TAKÁCS Arnold (8) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | V, 65 - 77 | 8 - 7 |
RÁTVAY Balázs (20) (PVSK U20) |
RÁTVAY Balázs (10) (PVSK U20) |
MÁNDITY Markó (6) (PVSK U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Bálind Attila, Domokos Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | V, 58 - 76 | 8 - 8 |
TAKÁCS Milán (22) (Alba Fehérvár U20) |
TAKÁCS Erik (13) (Alba Fehérvár U20) |
KASS Balázs (9) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | V, 112 - 68 | 8 - 9 |
TAKÁCS Martin (30) (Alba Fehérvár U20) |
TAKÁCS Erik (9) (Alba Fehérvár U20) |
KASS Balázs (4) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Egis Körmend U20 | I | V, 78 - 64 | 8 - 10 |
BALOGH Máté (20) (Egis Körmend U20) |
OROSZI Bence (10) (Egis Körmend U20) |
KENÉZ Csaba László (5) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | V, 89 - 83 | 8 - 11 |
CAREV Aleksej (33) (PVSK U20) |
COHILL Eric Edward (9) (Kaposvári KK U20) |
PUSKA Bence (7) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | O | V, 74 - 84 | 8 - 12 |
GILSZKI Erik (30) (Szolnoki Olaj KK U20) |
CSORNAI Csaba (11) (Szolnoki Olaj KK U20) |
FRANK Áron (7) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Egis Körmend U20 | O | V, 61 - 100 | 8 - 13 |
BALOGH Máté (17) (Egis Körmend U20) |
HABEL Andrich Clemens (10) (Egis Körmend U20) |
PUSKA Bence (6) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | GY, 74 - 107 | 9 - 13 |
SIMÓ Bence Zoltán (33) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
KÁMÁN Kristóf (8) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
PUSKA Bence (7) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | O | V, 101 - 102 | 9 - 14 |
NEUWIRTH Bence (26) (DEAC U20) |
KOVÁCS Ákos Bence (10) (DEAC U20) |
TAKÁCS Arnold (9) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | OSE Lions U20 | O | GY, 84 - 73 | 10 - 14 |
PUSKA Bence (28) (Kaposvári KK U20) |
PUSKA Bence (12) (Kaposvári KK U20) |
PUSKA Bence (10) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Jászberényi KSE U20 | O | GY, 74 - 58 | 11 - 14 |
COHILL Eric Edward (23) (Kaposvári KK U20) |
RÉKASI Bojta Bendegúz (16) (Jászberény U20) |
TAKÁCS Arnold (4) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Gyevi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | GY, 70 - 125 | 12 - 14 |
COHILL Eric Edward (23) (Kaposvári KK U20) |
ARNOLD Botond (11) (Atomerőmű SE U20) |
PUSKA Bence (6) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Keresztes Tamás |