Műsor - 2020. október 11. 16:00
Műsor - 2020. október 18. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | MAFC Martos |
I |
GY, 62 - 65
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2020. november 8. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Gödi SE |
I |
GY, 75 - 92
|
2 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Válé Flórián, Pohánka Balázs |
Műsor - 2020. november 22. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | Kandó FSC |
O |
GY, 76 - 63
|
3 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán |
Műsor - 2020. november 30. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | TF-BP SE |
I |
V, 85 - 82
|
3 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Lövei László, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2020. december 6. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | TFSE |
O |
V, 64 - 75
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Magyar Zoltán |
Műsor - 2020. december 13. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | BKG Príma Akadémia |
I |
GY, 57 - 81
|
4 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence |
Műsor - 2020. december 20. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | KKS |
O |
GY, 95 - 62
|
5 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő |
Műsor - 2021. január 6. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | BRAVOS |
I |
GY, 60 - 102
|
6 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos |
Műsor - 2021. január 17. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | MAFC BME |
O |
GY, 66 - 61
|
7 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Tatár Domonkos |
Műsor - 2021. január 19. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | BUDAFOK |
I |
V, 121 - 55
|
7 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Novák Bence |
Műsor - 2021. január 24. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Kiss Lenke KA |
O |
GY, 83 - 66
|
8 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Belák Zoltán |
Műsor - 2021. január 30. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | SZPA-HSE |
I |
GY, 63 - 78
|
9 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2021. február 7. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
V, 54 - 77
|
9 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2021. február 11. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
GY, 71 - 82
|
10 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Major Ádám, Nagy-Pál Petra |
Műsor - 2021. február 28. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | BDSEbasket |
I |
GY, 47 - 77
|
11 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kozma Balázs |
Műsor - 2021. március 7. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Gödi SE |
O |
GY, 83 - 77
|
12 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Belák Zoltán |
Műsor - 2021. március 30. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | BDSEbasket |
O |
GY, 87 - 65
|
13 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tóth Kitti |
Műsor - 2021. április 9. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | TFSE |
I |
V, 87 - 69
|
13 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor |
Műsor - 2021. április 18. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | BKG Príma Akadémia |
O |
GY, 78 - 68
|
14 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kruk Melinda |
Műsor - 2021. április 25. 15:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | KKS |
I |
V, 83 - 73
|
14 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Csömöri sportcsarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2021. április 27. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | BRAVOS |
O |
GY, 86 - 68
|
15 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Pohánka Balázs |
Műsor - 2021. május 4. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | TF-BP SE |
O |
V, 60 - 92
|
15 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy-Pál Petra |
Műsor - 2021. május 9. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | MAFC BME |
I |
GY, 87 - 95
|
16 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Káré Gergő |
Műsor - 2021. május 11. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | MAFC Martos |
O |
GY, 85 - 84
|
17 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Tóth Kitti |
Műsor - 2021. május 13. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | Kiss Lenke KA |
I |
GY, 67 - 89
|
18 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gyurka Tamás |
Műsor - 2021. május 18. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | BUDAFOK |
O |
V, 72 - 81
|
18 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2021. május 23. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | SZPA-HSE |
O |
GY, 95 - 77
|
19 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti |
Műsor - 2021. május 30. 17:00
Műsor - 2021. június 6. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Kandó FSC |
I |
GY, 77 - 84
|
21 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Belák Zoltán |