Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | I | V, 61 - 57 | 0 - 1 |
POLÁNYI Kristóf Áron (18) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
KÖRMENDI Bence (13) (Falco KC U20) |
BAKON Csanád (6) (Falco KC U20) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Vadász Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | V, 78 - 79 | 0 - 2 |
FARKAS Attila (31) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
FARKAS Attila (19) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
VERASZTÓ Péter (8) (Falco KC U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Polyák Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kaposvári KK U20 | O | GY, 60 - 35 | 1 - 2 |
KÖRMENDI Bence (17) (Falco KC U20) |
HORVÁTH Hunor Adorján (11) (Kaposvári KK U20) |
VERASZTÓ Péter (4) (Falco KC U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Bognár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | OSE Lions U20 | O | GY, 92 - 39 | 2 - 2 |
KÖRMENDI Bence (19) (Falco KC U20) |
VUJITY-ZSOLNAY Benjamin (9) (OSE Lions U20) |
PÁSZTOR Mátyás Bence (4) (Falco KC U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | V, 87 - 62 | 2 - 3 |
VERASZTÓ Péter (25) (Falco KC U20) |
VERASZTÓ Péter (8) (Falco KC U20) |
VERASZTÓ Péter (4) (Falco KC U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | JP Auto - JKSE U20 | I | GY, 65 - 94 | 3 - 3 | - | - | |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Tóth Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | O | GY, 74 - 64 | 4 - 3 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Kovács Máté, Kiss Márton Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Sopron KC U20 | O | GY, 75 - 74 | 5 - 3 |
FAZEKAS Csaba Balázs (27) (Sopron KC U20) |
WERNER Viktor (14) (Sopron KC U20) |
SÖVEGJÁRTÓ Ábel György (6) (Falco KC U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kiss Márton Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | GY, 72 - 79 | 6 - 3 |
VERASZTÓ Péter (33) (Falco KC U20) |
ORGONA Gergő Milán (23) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
BAKON Csanád (5) (Falco KC U20) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Baukó Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | DEAC U20 | I | V, 96 - 84 | 6 - 4 | - | - | |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szücs Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Egis Körmend U20 | I | V, 83 - 55 | 6 - 5 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Szecsődi Richárd Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | GY, 86 - 73 | 7 - 5 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Németh András, Kiss Márton Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | GY, 75 - 60 | 8 - 5 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | V, 95 - 85 | 8 - 6 | - | - | |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | O | GY, 78 - 49 | 9 - 6 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Kovács Máté, Németh András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Kaposvári KK U20 | I | GY, 90 - 97 | 10 - 6 | - | - | |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Mester Milán, Lakos Koppány Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | GY, 75 - 65 | 11 - 6 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Matucza Gyula |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | OSE Lions U20 | I | GY, 63 - 90 | 12 - 6 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | V, 61 - 80 | 12 - 7 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Németh András, Kiss Márton Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Sopron KC U20 | I | GY, 40 - 95 | 13 - 7 | - | - | |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | JP Auto - JKSE U20 | O | GY, 73 - 48 | 14 - 7 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR |