Műsor - 2019. október 5. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló BKG-PRIMA Akadémia DebrecenBKG-PRIMA Akadémia Debrecen O V, 54 - 97 0 - 1 NABIL MAHFOUZ Obai (31)
(PRIMA SE II.)
PALI Dávid (3)
(PRIMA SE II.)
NABIL MAHFOUZ Obai (4)
(PRIMA SE II.)
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
Műsor - 2019. október 11. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló DEAC Campusfesztivál 2020.DEAC Campusfesztivál 2020. O V, 65 - 143 0 - 2 ERDEI Ádám (47)
(DEAC)
ERDEI Ádám (9)
(DEAC)
VARGA Ádám (4)
(DEAC)
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
Műsor - 2019. október 19. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló DEAC II.DEAC II. I V, 142 - 66 0 - 3 EGRI Viktor (29)
(DEAC II.)
EGRI Viktor (5)
(DEAC II.)
BAK Márton (3)
(DEAC II.)
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Műsor - 2019. október 26. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló Kiskunfélegyházi KCKiskunfélegyházi KC I V, 124 - 69 0 - 4 MILOSEVIC Igor (34)
(Kiskunfélegyházi KC)
BELEZNAI István (3)
(Gyulai Color)
MILOSEVIC Igor (4)
(Kiskunfélegyházi KC)
Aréna: Constantinum Sportcentrum Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
Műsor - 2019. november 16. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló Sunshine-NYIKSESunshine-NYIKSE O V, 73 - 95 0 - 5 KÓSA Tamás (32)
(Sunshine-NYIKSE)
KÓSA Tamás (8)
(Sunshine-NYIKSE)
HÁZI Márk Bálint (4)
(Gyulai Color)
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely
Műsor - 2019. november 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló Békéscsabai KKBékéscsabai KK I V, 143 - 59 0 - 6 HÁZI Márk Bálint (28)
(Gyulai Color)
SALAMON Tamás (6)
(Békéscsaba)
BALOGH Zétény (4)
(Gyulai Color)
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor
Műsor - 2019. december 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Mezőberényi KKMezőberényi KK I V, 105 - 63 0 - 7 SOLEVIC Nikola (33)
(Mezőberényi KK)
SOLEVIC Nikola (6)
(Mezőberényi KK)
BALOGH Zétény (5)
(Gyulai Color)
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
Műsor - 2019. december 21. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló BKG-PRIMA Akadémia DebrecenBKG-PRIMA Akadémia Debrecen I V, 125 - 86 0 - 8 PALI Dávid (35)
(PRIMA SE II.)
PALI Dávid (9)
(PRIMA SE II.)
SZABÓ Attila (4)
(PRIMA SE II.)
Aréna: G4 Sportcsarnok Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
Műsor - 2020. január 4. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló DEAC Campusfesztivál 2020.DEAC Campusfesztivál 2020. I V, 120 - 63 0 - 9 BECSKY István (33)
(DEAC)
NAGY Zsolt (3)
(Gyulai Color)
BECSKY István (9)
(DEAC)
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
Műsor - 2020. január 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló DEAC II.DEAC II. O V, 83 - 115 0 - 10 HÁZI Márk Bálint (35)
(Gyulai Color)
HÁZI Márk Bálint (3)
(Gyulai Color)
KOVÁCS Gábor Gergely (6)
(DEAC II.)
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
Műsor - 2020. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló Kiskunfélegyházi KCKiskunfélegyházi KC O V, 68 - 110 0 - 11 HÁZI Márk Bálint (27)
(Gyulai Color)
VUJADINOVIC Vladimir (5)
(Kiskunfélegyházi KC)
HÁZI Márk Bálint (6)
(Gyulai Color)
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
Műsor - 2020. január 31. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló Sunshine-NYIKSESunshine-NYIKSE I V, 112 - 54 0 - 12 SIPOS Timót (22)
(Sunshine-NYIKSE)
SIPOS Timót (5)
(Sunshine-NYIKSE)
SZABÓ Márton István (3)
(Gyulai Color)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Nemes Gábor, Kokas Sándor Zsolt
Műsor - 2020. február 8. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló Békéscsabai KKBékéscsabai KK O V, 74 - 100 0 - 13 - -
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
Műsor - 2020. február 13. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló Békési SZSK U23Békési SZSK U23 I V, 106 - 87 0 - 14 HÁZI Márk Bálint (31)
(Gyulai Color)
VASS Dominik (7)
(Békési SZSK U23)
HÁZI Márk Bálint (7)
(Gyulai Color)
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
Műsor - 2020. február 22. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
17. forduló Mezőberényi KKMezőberényi KK O V, 74 - 90 0 - 15 ZSIROS Gábor (25)
(Mezőberényi KK)
ZSIROS Gábor (3)
(Mezőberényi KK)
MARSCHAL Ákos (6)
(Gyulai Color)
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László
Műsor - 2020. március 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
18. forduló Békési SZSK U23Békési SZSK U23 O V, 85 - 100 0 - 16 - -
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2020. március 7. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
19. forduló BKG-PRIMA Akadémia DebrecenBKG-PRIMA Akadémia Debrecen I V, 94 - 74 0 - 17 MAROSI Ottó (29)
(PRIMA SE II.)
PALI Dávid (4)
(PRIMA SE II.)
MAROSI Ottó (10)
(PRIMA SE II.)
Aréna: G4 Sportcsarnok Játékvezetők: Zalai Ákos István, Nyíri Péter Patrik

Megyei szövetségek