Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Concordia Motax KC Pápa U20 | O | V, 57 - 70 | 0 - 1 |
BALOGH János (24) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
OROSZI Viktor (18) (Concordia Motax KC U20) |
JELENFI Balázs Attila (5) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mile Gábor, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Ceglédi KE U20 | O | V, 57 - 84 | 0 - 2 |
JÓZSA Máté Bence (24) (Ceglédi KE U20) |
IVÁNKA László (10) (Ceglédi KE U20) |
JÓZSA Máté Bence (6) (Ceglédi KE U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Pécsi NKA U20 | O | V, 24 - 155 | 0 - 3 |
HERGER Salamon (34) (Pécsi NKA U20) |
HERGER Salamon (15) (Pécsi NKA U20) |
NEORCIC Iván (9) (Pécsi NKA U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | SMAFC U20 | I | V, 157 - 40 | 0 - 4 |
HENCZ Balázs (40) (SMAFC U20) |
HENCZ Balázs (14) (SMAFC U20) |
HORVÁTH Máté (12) (SMAFC U20) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Óbudai Kaszások U20 | O | V, 44 - 77 | 0 - 5 |
HEGEDÜS Olivér (28) (Óbudai Kaszások U20) |
SÁNDOR Máté (11) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
HEGEDŰS Milán (5) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Bonyhádi KSE U20 | O | V, 49 - 77 | 0 - 6 |
ZSÓK Áron (18) (Bonyhádi KSE U20) |
ZSÓK Áron (21) (Bonyhádi KSE U20) |
JELENFI Balázs Attila (5) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | EKE Eger KOK U20 | I | V, 53 - 44 | 0 - 7 |
SZATMÁRI Roland (14) (EKE Eger KOK U20) |
SZATMÁRI Roland (10) (EKE Eger KOK U20) |
SZATMÁRI Roland (3) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 | O | V, 52 - 96 | 0 - 8 |
TÓTH Kornél (35) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
KABÁCS Bence (11) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
PÁLINGER Szabolcs (7) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | I | V, 86 - 49 | 0 - 9 |
EREMIÁS Kristóf (34) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
EREMIÁS Kristóf (28) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
LENKE Balázs (6) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Békési SZSK U20 | O | GY, 64 - 61 | 1 - 9 |
BALOGH János (26) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
KEREKES Hunor Ákos (11) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
KÓNYA László Tamás (5) (Békési SZSK U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Újpest-MT U20 | I | V, 95 - 47 | 1 - 10 |
MICEV Nikola (19) (Újpest-MT U20) |
FAZEKAS Dávid (10) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
MICEV Nikola (6) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Vásárhelyi Kosársuli U20 | O | V, 43 - 96 | 1 - 11 |
ACIMOVIC Nemanja (25) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
ACIMOVIC Nemanja (14) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
ACIMOVIC Nemanja (6) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Concordia Motax KC Pápa U20 | I | V, 58 - 56 | 1 - 12 |
SZEIER Kristóf (19) (Concordia Motax KC U20) |
BAKOS Dominik (16) (Concordia Motax KC U20) |
BAKOS Dominik (2) (Concordia Motax KC U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Pécsi NKA U20 | I | V, 133 - 34 | 1 - 13 |
HERGER Salamon (22) (Pécsi NKA U20) |
HERGER Salamon (13) (Pécsi NKA U20) |
RÁTGÉBER Tamás (5) (Pécsi NKA U20) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | SMAFC U20 | O | V, 49 - 91 | 1 - 14 |
KARSAI Attila (25) (SMAFC U20) |
KARSAI Attila (18) (SMAFC U20) |
HEISZENBERGER Norbert (6) (SMAFC U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó László, Rideg László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Ceglédi KE U20 | I | V, 87 - 68 | 1 - 15 |
CZIGELMAJER Balázs (28) (Ceglédi KE U20) |
JÓZSA Máté Bence (17) (Ceglédi KE U20) |
JÓZSA Máté Bence (12) (Ceglédi KE U20) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Tatár Domonkos, Magda János József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Óbudai Kaszások U20 | I | V, 90 - 35 | 1 - 16 |
DÉNES Dániel (26) (Óbudai Kaszások U20) |
DÉNES Dániel (15) (Óbudai Kaszások U20) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (7) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Bonyhádi KSE U20 | I | V, 65 - 47 | 1 - 17 |
ZSÓK Áron (18) (Bonyhádi KSE U20) |
SZŰCS Attila (13) (Bonyhádi KSE U20) |
JAKAB Levente (4) (Bonyhádi KSE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | EKE Eger KOK U20 | O | V, 63 - 96 | 1 - 18 |
BÍRÓ Botond (28) (EKE Eger KOK U20) |
BÍRÓ Botond (15) (EKE Eger KOK U20) |
JELENFI Balázs Attila (12) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 | I | V, 84 - 50 | 1 - 19 |
HÁGEN Tamás (30) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
KABÁCS Bence (12) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
NAGY Tamás (4) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Erős Florentina, Tamás Pálma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | O | V, 67 - 76 | 1 - 20 |
HAJDU Jenő Gábor (27) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
HAJDU Jenő Gábor (14) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
JELENFI Balázs Attila (8) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |