Műsor - 2018. október 6. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Bonyhádi KSEBonyhádi KSE O GY, 47 - 38 1 - 0 - -
Aréna: Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Műsor - 2018. október 6. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Gyakorlós CsibékGyakorlós Csibék I V, 54 - 44 1 - 1 - -
Aréna: Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Műsor - 2018. november 17. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/AKosárlabda Akadémia Pécs Leány/A O GY, 43 - 28 2 - 1 - -
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Műsor - 2018. november 18. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Monok SEMonok SE I V, 92 - 32 2 - 2 HOLCZMANN Belián (27)
(Monok SE)
- -
Aréna: Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Műsor - 2018. november 18. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  KASI/CKASI/C O GY, 70 - 41 3 - 2 FÖLDI Hunor (18)
(KASI/C)
- -
Aréna: Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Műsor - 2018. december 8. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Mágusok EgyesületMágusok Egyesület I V, 54 - 53 3 - 3 CSONKA Katrin Sztella (22)
(Mágusok Egyesület)
- -
Aréna: Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Műsor - 2018. december 8. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Gyakorlós CsibékGyakorlós Csibék O V, 34 - 49 3 - 4 KAISER Senon (16)
(Gyakorlós Csibék)
- -
Aréna: Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Műsor - 2019. január 26. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/BKosárlabda Akadémia Pécs Leány/B O GY, 49 - 28 4 - 4 SZEGEDI Judit (12)
(PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B)
- -
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Műsor - 2019. január 26. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Szekszárdi KarvalyokSzekszárdi Karvalyok I GY, 18 - 52 5 - 4 MASNECZ Hanna (18)
(PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B)
- -
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Műsor - 2019. február 17. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Gyakorlós CsibékGyakorlós Csibék I GY, 19 - 50 6 - 4 SZEGEDI Judit (20)
(PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B)
- -
Aréna: Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Műsor - 2019. február 17. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Bonyhádi KSEBonyhádi KSE O GY, 45 - 41 7 - 4 SZEGEDI Judit (16)
(PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B)
- -
Aréna: Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Műsor - 2019. március 9. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Gyakorlós CsibékGyakorlós Csibék I GY, 24 - 43 8 - 4 MASNECZ Hanna (16)
(PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B)
- -
Aréna: Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
Műsor - 2019. március 9. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Tamási DámocskákTamási Dámocskák I V, 38 - 28 8 - 5 MASNECZ Hanna (10)
(PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B)
- -
Aréna: Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
Műsor - 2019. március 30. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/BKosárlabda Akadémia Pécs Leány/B O GY, 44 - 12 9 - 5 VÉGH Nóra (14)
(PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B)
- -
Aréna: Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
Műsor - 2019. március 30. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  KASI/CKASI/C I V, 48 - 42 9 - 6 VÉGH Nóra (14)
(PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B)
- -
Aréna: Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
Műsor - 2019. április 27. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/BKosárlabda Akadémia Pécs Leány/B O GY, 63 - 28 10 - 6 KASZÁS Dalma Patrícia (16)
(PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B)
- -
Aréna: Gyakorló Általános Iskola
Műsor - 2019. április 27. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Szekszárdi KarvalyokSzekszárdi Karvalyok I GY, 51 - 64 11 - 6 NOVRECZKY Csenge (28)
(PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B)
- -
Aréna: Gyakorló Általános Iskola

Megyei szövetségek