Műsor - 2018. október 6. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kecskeméti KA Jégtörő MátyásKecskeméti KA Jégtörő Mátyás I GY, 35 - 75 1 - 0 VIDA Hédi (11)
(Bajai NKK)
- -
Aréna: Corvin Mátyás Általános Iskola
Műsor - 2018. október 6. 09:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kecskeméti KA VadmacskákKecskeméti KA Vadmacskák O GY, 54 - 53 2 - 0 BAGI Evelin Lara (13)
(Kecskeméti KA Vadmacskák)
- -
Aréna: Corvin Mátyás Általános Iskola
Műsor - 2018. november 16. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Bajai Bácska Bajai Bácska O V, 54 - 59 2 - 1 SOMOGYI Zsombor (21)
(Bajai Bácska )
- -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Műsor - 2018. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Pityke FiúPityke Fiú I V, 79 - 58 2 - 2 LUKÁCSI Gábor (25)
(Pityke Fiú)
- -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Műsor - 2018. december 8. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kecskeméti KA KismercikKecskeméti KA Kismercik I GY, 50 - 72 3 - 2 - -
Aréna: Corvin Mátyás Általános Iskola
Műsor - 2018. december 9. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kecskeméti KA Jégtörő MátyásKecskeméti KA Jégtörő Mátyás O GY, 70 - 54 4 - 2 HALMÁGYI Kitti (21)
(Bajai NKK)
- -
Aréna: Corvin Mátyás Általános Iskola
Műsor - 2019. január 26. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Pityke FiúPityke Fiú I GY, 70 - 77 5 - 2 NAGY Gábor (25)
(Pityke Fiú)
- -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Műsor - 2019. január 26. 08:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Bajai Bácska Bajai Bácska O V, 58 - 59 5 - 3 FELSŐ Gréta (16)
(Bajai NKK)
- -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Műsor - 2019. február 16. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kecskeméti KA AmazonokKecskeméti KA Amazonok O GY, 56 - 41 6 - 3 - -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Műsor - 2019. február 16. 08:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Bajai MNÁMK RakétáiBajai MNÁMK Rakétái I - -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Műsor - 2019. február 24. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Vásárhelyi GepárdokVásárhelyi Gepárdok O GY, 110 - 59 7 - 3 FLECKENSTEIN Kata (18)
(Bajai NKK)
- -
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola
Műsor - 2019. február 24. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Tiszai VirágokTiszai Virágok I GY, 48 - 89 8 - 3 HALMÁGYI Kitti (23)
(Bajai NKK)
- -
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola
Műsor - 2019. március 9. 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Bajai Bácska Bajai Bácska O GY, 77 - 60 9 - 3 HALMÁGYI Kitti (21)
(Bajai NKK)
- -
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Műsor - 2019. március 9. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Pityke FiúPityke Fiú I V, 91 - 58 9 - 4 NAGY Gábor (32)
(Pityke Fiú)
- -
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Műsor - 2019. március 31. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  SZEDEÁK AranysakálokSZEDEÁK Aranysakálok I GY, 67 - 73 10 - 4 KAJTÁR Bendegúz Ferenc (19)
(SZEDEÁK Aranysakálok)
- -
Aréna: Deák Ferenc Gimnázium
Műsor - 2019. március 31. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Pityke FiúPityke Fiú O V, 59 - 78 10 - 5 LUKÁCSI Gábor (24)
(Pityke Fiú)
- -
Aréna: Deák Ferenc Gimnázium
Műsor - 2019. április 27. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  DVTK AkadémiaDVTK Akadémia I GY, 38 - 76 11 - 5 HALMÁGYI Kitti (14)
(Bajai NKK)
- -
Aréna: Tüske csarnok - 2. terem Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Műsor - 2019. április 27. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Soproni Darazsak Akadémia/ASoproni Darazsak Akadémia/A I V, 53 - 51 11 - 6 HALMÁGYI Kitti (17)
(Bajai NKK)
- -
Aréna: Tüske csarnok - 2. terem Játékvezetők: Gaál Norbert, Paulus Bence Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna)

Megyei szövetségek