Műsor - 2018. október 5. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | BKG-Veresegyház |
O |
V, 52 - 56
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor |
Műsor - 2018. október 12. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | Bravos |
I |
GY, 38 - 111
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik |
Műsor - 2018. október 18. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Százhalombattai KSE |
I |
GY, 66 - 89
|
2 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Magyar Zoltán |
Műsor - 2018. október 26. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület |
I |
V, 84 - 61
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Czupi Márton, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2018. november 9. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | GEAC-SZIE |
O |
V, 46 - 83
|
2 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2018. november 14. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | Monori SE |
I |
V, 70 - 64
|
2 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Németh Patrik, Stánicz Péter |
Műsor - 2018. november 23. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
O |
V, 62 - 66
|
2 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Nagy László, Gyurka Tamás |
Műsor - 2018. november 30. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
V, 76 - 58
|
2 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Matics Sándor |
Műsor - 2018. december 7. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Bikák KK U23 |
O |
GY, 77 - 66
|
3 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Molnár Tamás |
Műsor - 2018. december 13. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Kőbánya Oldboys |
I |
GY, 78 - 91
|
4 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy László, Stánicz Péter |
Műsor - 2018. december 21. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | Zuglói Sasok |
O |
GY, 103 - 69
|
5 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gaál István, Káré Gergő |
Műsor - 2019. január 6. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | MAFC Martos |
I |
V, 100 - 55
|
5 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2019. január 11. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
O |
V, 70 - 72
|
5 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Tóth Kitti |
Műsor - 2019. január 20. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Gödi SE |
I |
V, 71 - 62
|
5 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Hartai Tamás |
Műsor - 2019. január 25. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Budafok II. |
O |
V, 43 - 69
|
5 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gaál István, Tóth Kitti |
Műsor - 2019. február 8. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Bravos |
O |
GY, 73 - 59
|
6 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Matics Sándor, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. február 15. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
GY, 72 - 48
|
7 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. február 22. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület |
O |
V, 53 - 83
|
7 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Major Ádám, Matics Sándor |
Műsor - 2019. március 3. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | GEAC-SZIE |
I |
V, 76 - 61
|
7 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szájer József, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. március 8. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Monori SE |
O |
V, 61 - 64
|
7 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Matics Sándor, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2019. március 23. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
I |
V, 60 - 58
|
7 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: BEAC Sporttelep |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Polonkai Balázs |
Műsor - 2019. március 29. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
O |
V, 75 - 81
|
7 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy László, Tóth Kitti |
Műsor - 2019. március 31. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | BKG-Veresegyház |
I |
GY, 64 - 79
|
8 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Tarnai Gyula Csaba |
Műsor - 2019. április 3. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | Bikák KK U23 |
I |
GY, 60 - 86
|
9 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: The British International School |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Szilágyi Bálint |
Műsor - 2019. április 12. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | Kőbánya Oldboys |
O |
GY, 93 - 67
|
10 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy László, Kapros Roland |
Műsor - 2019. április 13. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | Zuglói Sasok |
I |
GY, 67 - 81
|
11 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás |
Műsor - 2019. április 26. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | MAFC Martos |
O |
GY, 72 - 64
|
12 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Major Ádám, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2019. május 5. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
I |
GY, 57 - 73
|
13 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Tóth Kitti |
Műsor - 2019. május 10. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | Gödi SE |
O |
GY, 63 - 53
|
14 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gaál István, Magyar Zoltán |
Műsor - 2019. május 15. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | Budafok II. |
I |
V, 63 - 55
|
14 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti |