Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház - Alba FehérvárAlba Fehérvár
Műsor - 2018. április 7. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 88 - 69 1 - 0 LÓRÁNT Péter (24)
(Alba Fehérvár)
HORTON Christopher (11)
(Alba Fehérvár)
HILL Kasey (10)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Benczur Tamás, Boros Tamás (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. április 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I GY, 67 - 77 2 - 0 DRAMICANIN Rastko (21)
(KTE-Duna Aszfalt)
LÓRÁNT Péter (9)
(Alba Fehérvár)
HILL Kasey (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Pozsonyi László (Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. április 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 71 - 70 3 - 0 GOVENS Anthony Darrin (21)
(Falco KC)
BORISOV Milos (14)
(Falco KC)
PERL Zoltán (4)
(Falco KC)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Frányó Péter (Páli Kálmán)
Műsor - 2018. április 18. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 81 - 79 3 - 1 MILOSEVIC Strahinja (19)
(Szolnoki Olaj KK)
HARRIS Alandise (10)
(Alba Fehérvár)
VOJVODA Dávid (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Minár László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. április 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 92 - 87 3 - 2 FERENCZ Csaba (28)
(Egis Körmend)
FERENCZ Csaba (10)
(Egis Körmend)
SIMPSON Trevis (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Ádám József (Balogh László)
Műsor - 2018. május 2. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 85 - 60 4 - 2 SIMPSON Trevis (18)
(Alba Fehérvár)
KARAHODZIC Kemal (11)
(KTE-Duna Aszfalt)
LÓRÁNT Péter (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Söjtöry Tamás (Bodrogváry Iván)
Műsor - 2018. május 5. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 82 - 72 4 - 3 HILL Kasey (19)
(Alba Fehérvár)
TAYLOR JR STEVE (12)
(Falco KC)
PERL Zoltán (7)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás, Papp Péter, Török Róbert (Gincsai János)
Műsor - 2018. május 9. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 84 - 67 5 - 3 HILL Kasey (23)
(Alba Fehérvár)
ANDRIC Luksa (12)
(Szolnoki Olaj KK)
HILL Kasey (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Pálla Zoltán, Farkas Gábor (Szabadvári János)

Megyei szövetségek