Mérkőzések - Fiú Junior
2021. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 18. 11:00 116 - 74 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Kele János)
2021. szeptember 18. 11:00 98 - 67 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs (Szoó László Márton)
2021. szeptember 18. 11:00 86 - 53 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. szeptember 18. 11:00 131 - 44 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila)
2021. szeptember 18. 12:45 61 - 54 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs (Szoó László Márton)
2021. szeptember 18. 12:45 84 - 43 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. szeptember 18. 12:45 67 - 50 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila)
2021. szeptember 18. 12:45 90 - 40 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kele János)
2021. szeptember 18. 17:00 38 - 112 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Kele János)
2021. szeptember 18. 17:00 63 - 69 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Szoó László Márton)
2021. szeptember 18. 17:00 54 - 83 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. szeptember 18. 17:00 63 - 110 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Bujtor Péter (Cseh Sándor Attila)
2021. szeptember 18. 18:45 83 - 35 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Szoó László Márton)
2021. szeptember 18. 18:45 92 - 36 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. szeptember 18. 18:45 83 - 34 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Bujtor Péter (Cseh Sándor Attila)
2021. szeptember 18. 18:45 106 - 52 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kele János)
2021. szeptember 19. 09:30 47 - 88 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tahin András (Cseh Sándor Attila)
2021. szeptember 19. 09:30 79 - 72 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Kele János)
2021. szeptember 19. 09:30 51 - 93 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal (Szoó László Márton)
2021. szeptember 19. 09:30 48 - 67 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Tòth Tamás (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. szeptember 19. 11:45 62 - 89 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal (Szoó László Márton)
2021. szeptember 19. 11:45 48 - 73 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Tòth Tamás (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. szeptember 19. 11:45 83 - 51 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tahin András (Cseh Sándor Attila)
2021. szeptember 19. 11:45 70 - 62 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs (Kele János)
2021. október
2021. október 8. 17:00 59 - 48 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János (Halász Ernő István)
2021. október 9. 14:00 75 - 57 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 9. 14:00 70 - 69 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
2021. október 9. 14:00 46 - 68 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Burján Bianka (Bogárdi János)
2021. október 9. 18:00 74 - 90 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Prieger Mihály)
2021. október 10. 10:00 97 - 68 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Prieger Mihály)
2021. október 10. 15:00 61 - 63 Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Kovács Csaba (Balogh László György)
2021. október 10. 15:30 50 - 94 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kovács Máté (Szoó László Márton)
2021. október 10. 17:00 69 - 95 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Belák Dorka (Solymosi Tamás)
2021. október 12. 19:30 60 - 91 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás)
2021. október 13. 18:20 73 - 76 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen)
2021. október 14. 15:30 70 - 75 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Fekete László)
2021. október 14. 17:00 108 - 51 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Kovács Zoltán)
2021. október 14. 18:00 72 - 59 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Sörlei Attila, Bene Szilárd Csaba (Csordás Gábor)
2021. október 15. 15:30 108 - 66 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté (Szoó László Márton)
2021. október 15. 17:30 93 - 67 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pál Roland (Schäffer Béla Róbert)
2021. október 16. 12:30 91 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Káré Gergő (Dernei Gábor)
2021. október 17. 11:00 67 - 60 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila)
2021. október 17. 15:00 68 - 53 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Hartai Tamás (Vághy Tamás János)
2021. október 17. 16:00 81 - 58 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Kokas Sándor Zsolt)
2021. október 17. 16:00 58 - 66 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás)
2021. október 17. 18:00 107 - 57 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Nagy Bence László (Várhalmi Zsolt László)
2021. október 19. 14:30 94 - 57 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston)
2021. október 19. 15:30 55 - 77 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Ács Dezső (Parádi Péter)
2021. október 19. 19:00 77 - 90 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Fajszi Zsombor Levente (Belák Zoltán)
2021. október 20. 18:30 60 - 77 Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária Viktória)
2021. október 20. 19:00 59 - 76 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó László, Szappanos Máté (Balogh László György)
2021. október 21. 15:00 53 - 62 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter)
2021. október 21. 18:00 56 - 67 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Fekete László)
2021. október 22. 16:20 71 - 51 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István (Gyuris Péter)
2021. október 22. 20:00 40 - 80 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs (Szoó László Márton)
2021. október 24. 11:00 51 - 100 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Tamás, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán)
2021. október 24. 12:00 88 - 73 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András (Kincs Károly)
2021. október 24. 14:30 51 - 89 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács Máté László (Papp Attila)
2021. október 24. 16:00 84 - 57 Szuhay Sportcentrum
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Lovász Balázs (Kollár Tamás)
2021. október 24. 16:00 77 - 74 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Tóth Kitti (Szabari János)
2021. október 25. 17:00 - Ostoros Károly Csarnok
2021. október 27. 16:30 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc)
2021. október 31. 15:00 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. október 31. 16:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. november
2021. november 2. 16:00 -
2021. november 3. 17:00 - Ostoros Károly Csarnok
2021. november 3. 17:30 -
2021. november 4. 19:50 - Vasas Pasaréti Sportcentrum
2021. november 5. 15:30 - Alba Regia Sportcsarnok
2021. november 5. 17:00 - Bajza József Általános Iskola
2021. november 5. 18:00 -
2021. november 6. 15:00 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. november 6. 16:00 - Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2021. november 7. 13:00 - Garay János Általános Iskola
2021. november 7. 13:30 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2021. november 7. 14:00 - Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2021. november 7. 15:00 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. november 7. 16:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2021. november 7. 17:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. november 11. 17:00 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2021. november 12. 11:00 -
2021. november 12. 16:20 - Ludovika Aréna
2021. november 12. 17:00 - Ostoros Károly Csarnok
2021. november 12. 19:00 - Apponyi Általános Iskola
2021. november 13. 11:00 - Constantinum Sportcentrum
2021. november 13. 15:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2021. november 13. 17:00 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. november 13. 18:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. november 14. 15:30 -
2021. november 14. 16:00 - Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2021. november 14. 16:30 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. november 14. 17:45 -
2021. november 15. 18:00 - MKOSZ Sportcentrum
2021. november 17. 16:30 -
2021. november 17. 17:30 -
2021. november 17. 17:30 - Bajza József Általános Iskola
2021. november 18. 15:30 - Alba Regia Sportcsarnok
2021. november 19. 17:30 - Balassi Bálint Általános Iskola
2021. november 19. 17:30 -
2021. november 20. 12:00 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2021. november 20. 14:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. november 20. 15:00 - Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
2021. november 20. 15:00 -
2021. november 20. 15:00 - Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
2021. november 20. 16:00 -
2021. november 20. 18:00 - Vetési Albert Gimnázium
2021. november 20. 18:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. november 21. 10:00 - Vetési Albert Gimnázium
2021. november 21. 11:00 - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2021. november 21. 11:00 - Bajza József Általános Iskola
2021. november 22. 18:15 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. november 23. 18:00 -
2021. november 23. 18:15 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. november 24. 15:15 - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
2021. november 24. 17:30 -
2021. november 25. 16:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. november 25. 18:00 - Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2021. november 26. 15:30 - Arena Savaria Munkacsarnoka
2021. november 26. 19:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. november 27. 11:00 - Vetési Albert Gimnázium
2021. november 27. 12:15 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. november 27. 13:15 - Simon János Kosárlabda Csarnok
2021. november 27. 15:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2021. november 27. 15:00 - Lehel Sportcsarnok
2021. november 27. 15:00 - Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
2021. november 27. 16:00 - Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2021. november 27. 17:00 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. november 28. 15:00 -
2021. november 28. 17:00 - Vetési Albert Gimnázium
2021. november 29. 18:30 -
2021. november 30. 17:00 - Bajza József Általános Iskola
2021. december
2021. december 2. 17:15 - Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2021. december 3. 13:00 -
2021. december 3. 17:30 -
2021. december 3. 17:30 - Arena Savaria Munkacsarnoka
2021. december 3. 17:45 - Garay János Általános Iskola
2021. december 4. 11:00 -
2021. december 4. 15:00 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2021. december 4. 15:30 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2021. december 4. 15:30 - Alba Regia Sportcsarnok
2021. december 4. 16:00 - Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2021. december 4. 18:00 - MKOSZ Sportcentrum
2021. december 5. 14:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. december 5. 15:00 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. december 6. 18:00 -
2021. december 8. 15:15 - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
2021. december 11. 18:00 - Vetési Albert Gimnázium
2021. december 12. 10:00 - Vetési Albert Gimnázium
2021. december 12. 11:00 -
2021. december 12. 12:00 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2021. december 12. 14:30 - Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
2021. december 12. 15:00 - Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
2021. december 12. 15:00 -
2021. december 12. 15:00 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2021. december 12. 15:00 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. december 12. 16:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. december 12. 17:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. december 12. 17:00 - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2021. december 12. 18:00 - Kaszások Sportcsarnok
2021. december 12. 18:00 - MKOSZ Sportcentrum
2021. december 14. 18:00 - Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2021. december 15. 17:30 - Kaposvár Aréna
2021. december 16. 15:30 - Alba Regia Sportcsarnok
2021. december 17. 13:00 - Vasas Pasaréti Sportcentrum
2021. december 17. 15:00 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2021. december 17. 17:00 -
2021. december 17. 17:30 - Arena Savaria Munkacsarnoka
2021. december 17. 17:30 - Garay János Általános Iskola
2021. december 17. 20:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. december 18. 16:00 - Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2021. december 18. 17:00 - Vetési Albert Gimnázium
2021. december 19. 11:00 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. december 19. 14:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2021. december 19. 15:00 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. december 19. 18:00 -
2021. december 22. 18:00 -
2022. január
2022. január 7. 15:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2022. január 7. 18:00 - Apponyi Általános Iskola
2022. január 8. 11:00 - Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
2022. január 8. 14:00 - Őrmezei Általános Iskola
2022. január 8. 17:00 - Kaszások Sportcsarnok
2022. január 9. 11:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2022. január 9. 13:00 - Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
2022. január 9. 15:00 -
2022. január 9. 16:00 -
2022. január 9. 17:00 - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2022. január 11. 16:00 -
2022. január 11. 18:30 - Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
2022. január 11. 19:50 - Simon János Kosárlabda Csarnok
2022. január 12. 15:15 -
2022. január 12. 17:30 - Arena Savaria Munkacsarnoka
2022. január 13. 17:15 - Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2022. január 14. 18:15 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2022. január 15. 15:00 - Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
2022. január 15. 15:00 - Deák Ferenc Gimnázium
2022. január 16. 10:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2022. január 16. 11:00 - Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
2022. január 16. 15:00 -
2022. január 16. 16:00 -
2022. január 16. 17:00 - Vetési Albert Gimnázium
2022. január 16. 17:00 - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2022. január 16. 17:00 - Kaszások Sportcsarnok
2022. január 16. 17:00 -
2022. január 19. 18:00 - Kaszások Sportcsarnok
2022. január 19. 18:30 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2022. január 19. 19:00 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2022. január 21. 17:30 - Kaposvár Aréna
2022. január 21. 18:00 - Garay János Általános Iskola
2022. január 23. 11:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2022. január 23. 14:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2022. január 25. 19:50 -
2022. január 26. 17:30 -
2022. január 26. 19:00 -
2022. január 27. 16:00 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2022. január 28. 17:00 - Ostoros Károly Csarnok
2022. január 28. 18:00 - Apponyi Általános Iskola
2022. január 28. 18:00 - Garay János Általános Iskola
2022. január 29. 14:00 - Constantinum Sportcentrum
2022. január 30. 11:00 - Simon János Kosárlabda Csarnok
2022. január 30. 11:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2022. január 30. 11:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2022. január 30. 16:00 - Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2022. január 30. 18:00 -
2022. január 30. 19:00 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2022. február
2022. február 2. 15:00 -
2022. február 3. 15:00 - Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
2022. február 3. 15:30 -
2022. február 3. 19:30 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2022. február 4. 16:50 -
2022. február 4. 17:00 - Ostoros Károly Csarnok
2022. február 4. 17:00 -
2022. február 4. 18:00 -
2022. február 5. 11:30 - Bajza József Általános Iskola
2022. február 6. 12:00 - Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
2022. február 6. 13:00 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2022. február 6. 15:00 -
2022. február 6. 16:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2022. február 6. 17:00 - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2022. február 6. 18:00 -
2022. február 13. 17:00 -
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt -
Egyeztetés alatt -
Egyeztetés alatt -
Egyeztetés alatt -
Egyeztetés alatt -
Egyeztetés alatt -
Egyeztetés alatt -
Egyeztetés alatt - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája

Megyei szövetségek