Mérkőzések - Leány Serdülő
2020. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. szeptember 12. 09:30 20 - 65 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Wischy Péter, Dr Tallós Gábor (Kovács Zoltán)
2020. szeptember 12. 10:00 67 - 76 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Csoma Viktor, NAGY ISTVÁN (Schwarz Mária)
2020. szeptember 12. 10:30 48 - 62 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Mihály Barna (Kozák Tamás)
2020. szeptember 12. 11:00 111 - 62 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár József)
2020. szeptember 12. 11:00 97 - 56 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2020. szeptember 12. 12:30 65 - 68 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Csoma Viktor, NAGY ISTVÁN (Schwarz Mária)
2020. szeptember 12. 12:45 59 - 58 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár József)
2020. szeptember 12. 13:00 40 - 63 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Mihály Barna (Kozák Tamás)
2020. szeptember 12. 13:15 99 - 20 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Wischy Péter, Püspöki Lotti (Kovács Zoltán)
2020. szeptember 12. 14:00 55 - 54 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2020. szeptember 12. 15:00 97 - 33 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Nagy Bernát (Kozák Tamás)
2020. szeptember 12. 15:30 36 - 55 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Püspöki Lotti (Kovács Zoltán)
2020. szeptember 12. 16:00 78 - 64 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor (Schwarz Mária)
2020. szeptember 12. 17:00 38 - 134 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Fodor Sándor Balázs (Kollár József)
2020. szeptember 12. 17:00 53 - 74 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2020. szeptember 12. 18:30 82 - 54 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor (Schwarz Mária)
2020. szeptember 12. 18:45 39 - 93 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár József)
2020. szeptember 13. 09:00 62 - 69 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Németh Fanni (Schwarz Mária)
2020. szeptember 13. 09:30 114 - 57 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár József)
2020. szeptember 13. 11:15 115 - 26 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár József)
2020. szeptember 13. 11:30 61 - 55 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Németh Fanni (Schwarz Mária)
2020. október
2020. október 3. 11:00 42 - 53 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella (Torzsa Csaba Péter)
2020. október 3. 11:00 70 - 51 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Gelányi Dániel (Kunvári József László)
2020. október 3. 11:00 164 - 37 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás Zoltán (KONCZ JÁNOS)
2020. október 3. 11:00 46 - 57 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Frányó Csanád (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 3. 12:45 103 - 43 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András (KONCZ JÁNOS)
2020. október 3. 12:45 63 - 23 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2020. október 3. 12:45 80 - 25 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Frányó Csanád (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 3. 12:45 28 - 64 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Vaszi Ádám (Torzsa Csaba Péter)
2020. október 3. 17:00 59 - 73 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
2020. október 3. 17:00 7 - 141 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András (KONCZ JÁNOS)
2020. október 3. 17:00 32 - 117 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Gelányi Dániel (Kunvári József László)
2020. október 3. 17:00 16 - 102 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bujtor Péter (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 3. 18:45 61 - 59 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Tímea (Kunvári József László)
2020. október 3. 18:45 124 - 61 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán (KONCZ JÁNOS)
2020. október 3. 18:45 55 - 72 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bujtor Péter (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 3. 18:45 24 - 57 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kiss Gabriella (Torzsa Csaba Péter)
2020. október 4. 09:30 86 - 30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Koncsag Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 4. 09:30 42 - 81 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán (KONCZ JÁNOS)
2020. október 4. 09:30 64 - 51 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
2020. október 4. 09:30 102 - 33 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálfi Ágnes, Pálfi Tímea (Kunvári József László)
2020. október 4. 11:15 59 - 47 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
2020. október 4. 11:15 74 - 58 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Gelányi Dániel (Kunvári József László)
2020. október 4. 11:15 79 - 20 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Koncsag Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 4. 11:15 107 - 51 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2020. október 10. 14:30 74 - 30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő (Cseh Sándor Attila)
2020. október 10. 16:30 90 - 22 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő (Cseh Sándor Attila)
2020. október 11. 09:00 19 - 76 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bujtor Péter, Zakár Adrienn (Cseh Sándor Attila)
2020. október 11. 11:00 64 - 43 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bujtor Péter, Zakár Adrienn (Cseh Sándor Attila)
2020. október 11. 13:30 59 - 30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Csoma Viktor (Cseh Sándor Attila)
2020. október 11. 15:30 51 - 76 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Csoma Viktor (Cseh Sándor Attila)
2020. október 17. 10:30 80 - 30 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nagy Lili (Szekeres Ferenc)
2020. október 17. 10:30 83 - 20 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Fanni , Kovács Róbert Márió (Budayné Tóth Rozália)
2020. október 17. 12:30 47 - 81 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Fanni , Kovács Róbert Márió (Budayné Tóth Rozália)
2020. október 17. 12:30 56 - 79 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám (Szekeres Ferenc)
2020. október 17. 15:00 35 - 86 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nagy Lili (Szekeres Ferenc)
2020. október 17. 15:30 43 - 62 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Szilágyi Tamás (Budayné Tóth Rozália)
2020. október 17. 17:00 48 - 36 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt (Szekeres Ferenc)
2020. október 17. 17:30 52 - 73 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Szilágyi Tamás (Budayné Tóth Rozália)
2020. október 18. 09:00 53 - 57 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila)
2020. október 18. 11:00 94 - 78 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila)
2020. október 18. 13:00 74 - 60 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Tahin András, Bujtor Péter (Cseh Sándor Attila)
2020. október 18. 15:00 55 - 88 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Tahin András, Bujtor Péter (Cseh Sándor Attila)
2020. október 31. 10:00 69 - 63 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán)
2020. október 31. 12:00 44 - 95 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán)
2020. október 31. 14:30 51 - 95 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Bartucz Csaba (Farkas Zoltán)
2020. október 31. 16:30 108 - 50 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Bartucz Csaba (Farkas Zoltán)
2020. november
2020. november 7. 10:00 51 - 42 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Zahorán Kitti Mária (Hegedűs Mária Viktória)
2020. november 7. 12:00 51 - 37 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Zahorán Kitti Mária (Hegedűs Mária Viktória)
2020. november 7. 12:30 37 - 62 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2020. november 7. 14:30 50 - 55 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária Viktória)
2020. november 7. 15:00 99 - 18 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor (Szabadvári János László)
2020. november 7. 16:30 43 - 33 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária Viktória)
2020. november 8. 10:30 76 - 49 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Boros Krisztina (Dernei Gábor)
2020. november 8. 10:30 77 - 73 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Győri Ferenc (Szabari János)
2020. november 8. 12:30 42 - 57 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Boros Krisztina (Dernei Gábor)
2020. november 8. 13:00 45 - 73 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Győri Ferenc (Szabari János)
2020. november 8. 15:00 103 - 26 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Szőke Gábor, Hőgerl Bence (Dernei Gábor)
2020. november 8. 17:00 45 - 97 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Szőke Gábor, Hőgerl Bence (Dernei Gábor)
2020. november 28. 12:30 56 - 59 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Joel, Pálfi Tímea (Kunvári József László)
2020. november 28. 15:00 82 - 57 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Goldring Gergő, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2020. november 29. 09:30 57 - 37 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bárány Levente, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. november 29. 11:30 19 - 78 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bárány Levente, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. november 29. 16:00 36 - 66 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. november 29. 18:00 26 - 94 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. december
2020. december 8. 12:30 101 - 31 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2020. december 10. 14:30 95 - 72 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Téczely Tamás)
2020. december 12. 10:30 90 - 40 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Székely Bernadett (Téczely Tamás)
2020. december 12. 12:30 41 - 65 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán (Téczely Tamás)
2020. december 12. 15:00 67 - 66 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Székely Bernadett (Téczely Tamás)
2020. december 13. 09:00 17 - 80 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Bozóki Bettina (Bogárdi János)
2020. december 13. 11:00 54 - 50 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Nagy Joel (Faidt Mihály)
2020. december 13. 11:00 64 - 54 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Goldring Gergő, Goldring Zsuzsanna (Bogárdi János)
2020. december 13. 13:30 41 - 90 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Goldring Gergő, Goldring Zsuzsanna (Bogárdi János)
2020. december 13. 13:30 61 - 59 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Nagy Joel (Faidt Mihály)
2020. december 13. 15:30 46 - 55 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Goldring Gergő (Bogárdi János)
2020. december 13. 16:00 73 - 55 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Nagy Joel (Faidt Mihály)
2020. december 17. 14:30 54 - 92 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Nagy Bence László (Parádi Péter)
2020. december 18. 13:30 79 - 69 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Éles Péter Emil)
2020. december 19. 10:30 53 - 87 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Bónitz István)
2020. december 19. 10:30 79 - 48 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Marossy Gergely, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2020. december 19. 10:30 47 - 55 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Boros Krisztina (Vághy Tamás János)
2020. december 19. 12:30 57 - 67 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás (Bónitz István)
2020. december 19. 12:30 31 - 118 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Marossy Gergely, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2020. december 19. 12:30 79 - 13 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Boros Krisztina (Vághy Tamás János)
2020. december 19. 15:00 64 - 38 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Németh Fanni (Vághy Tamás János)
2020. december 19. 15:00 87 - 54 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence (Bónitz István)
2020. december 19. 15:00 45 - 93 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2020. december 19. 17:00 78 - 94 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Bónitz István)
2020. december 19. 17:00 68 - 28 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Németh Fanni (Vághy Tamás János)
2020. december 20. 10:30 28 - 133 Generali Aréna
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Dr. Ormay Gábor (Sztrakovics István László)
2020. december 20. 12:30 47 - 49 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Sztrakovics István László)
2020. december 20. 15:00 54 - 52 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, Dr. Ormay Gábor (Sztrakovics István László)
2020. december 20. 17:00 78 - 32 Generali Aréna
Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor (Sztrakovics István László)
2021. január
2021. január 8. 14:30 16 - 81 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2021. január 9. 10:30 85 - 48 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Dr. Ormay Gábor (Sztrakovics István László)
2021. január 9. 10:30 98 - 57 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor (Szabadvári János László)
2021. január 9. 11:00 51 - 93 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Hőgerl Bence (Gyuris Péter)
2021. január 9. 12:30 81 - 58 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Szalontai Dorina (Sztrakovics István László)
2021. január 9. 12:30 36 - 89 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos (Szabadvári János László)
2021. január 9. 13:00 40 - 75 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Hőgerl Bence (Gyuris Péter)
2021. január 9. 15:00 65 - 58 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Dr. Ormay Gábor (Sztrakovics István László)
2021. január 9. 15:00 52 - 75 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Hegedűs Attila (Gyuris Péter)
2021. január 9. 15:00 73 - 48 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Dr Tallós Gábor (Szabadvári János László)
2021. január 9. 17:00 68 - 30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Hegedűs Attila (Gyuris Péter)
2021. január 9. 17:00 61 - 44 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Szalontai Dorina (Sztrakovics István László)
2021. január 10. 09:30 83 - 34 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bujtor Péter, Győri Ferenc (Schwarz Mária)
2021. január 10. 11:30 51 - 57 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bujtor Péter, Győri Ferenc (Schwarz Mária)
2021. január 10. 15:30 60 - 73 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Boros Krisztina (Schwarz Mária)
2021. január 10. 17:30 65 - 37 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Boros Krisztina (Schwarz Mária)
2021. január 13. 13:45 78 - 54 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Hamzi Virág (Dr. Kovács András)
2021. január 30. 11:00 49 - 70 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Tamás Pálma (Szabadvári János László)
2021. január 30. 11:00 79 - 44 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás)
2021. január 30. 11:00 89 - 22 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Goldring Gergő, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László)
2021. január 30. 11:00 41 - 68 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Szűcs Sándor, Nagy Lili (Szekeres Ferenc)
2021. január 30. 11:00 47 - 35 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2021. január 30. 12:20 76 - 27 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bujtor Péter, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila)
2021. január 30. 12:45 93 - 35 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István (Kunvári József László)
2021. január 30. 12:45 69 - 51 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc)
2021. január 30. 12:45 110 - 45 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Farkas Dominik (Budai Csaba)
2021. január 30. 12:45 76 - 54 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Lugosi Lilla (Szabadvári János László)
2021. január 30. 12:45 46 - 50 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás)
2021. január 30. 14:05 112 - 19 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bujtor Péter, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila)
2021. január 30. 17:00 46 - 109 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Burján Bianka (Budai Csaba)
2021. január 30. 17:00 57 - 75 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tamás Pálma, Lugosi Lilla (Szabadvári János László)
2021. január 30. 17:00 44 - 74 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás)
2021. január 30. 17:00 41 - 71 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László)
2021. január 30. 17:00 76 - 58 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nagy Lili (Szekeres Ferenc)
2021. január 30. 17:00 30 - 101 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Németh Fanni (Cseh Sándor Attila)
2021. január 30. 18:45 77 - 73 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás)
2021. január 30. 18:45 78 - 55 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István (Kunvári József László)
2021. január 30. 18:45 73 - 54 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence (Szekeres Ferenc)
2021. január 30. 18:45 83 - 53 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Németh Fanni (Cseh Sándor Attila)
2021. január 30. 18:45 72 - 45 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Farkas Dominik (Budai Csaba)
2021. január 30. 18:45 41 - 84 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Tamás Pálma (Szabadvári János László)
2021. január 31. 09:30 89 - 37 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Matics Sándor, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila)
2021. január 31. 09:30 99 - 33 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2021. január 31. 09:30 70 - 51 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Szabadvári János László)
2021. január 31. 09:30 73 - 76 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Domokos Bence, Sterczer Péter Márk (Téczely Tamás)
2021. január 31. 09:30 53 - 41 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Goldring Gergő, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László)
2021. január 31. 09:30 49 - 71 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Szűcs Sándor, Rácz Bence (Szekeres Ferenc)
2021. január 31. 11:15 75 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Domokos Bence, Sterczer Péter Márk (Téczely Tamás)
2021. január 31. 11:15 79 - 45 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István (Kunvári József László)
2021. január 31. 11:15 87 - 76 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Szűcs Sándor, Rácz Bence (Szekeres Ferenc)
2021. január 31. 11:15 57 - 38 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Matics Sándor, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila)
2021. január 31. 11:15 38 - 71 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2021. január 31. 11:15 47 - 77 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián (Szabadvári János László)
2021. február
2021. február 20. 11:00 63 - 30 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Goldring Gergő, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László)
2021. február 20. 11:00 65 - 55 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Szabadvári János László)
2021. február 20. 11:00 65 - 60 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Matics Sándor, Balogh Kristóf (Gyuris Péter)
2021. február 20. 11:00 61 - 56 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Lovász Balázs (Parádi Péter)
2021. február 20. 11:00 66 - 65 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Märcz Péter (Kollár József)
2021. február 20. 12:45 2 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Matics Sándor, Balogh Kristóf (Gyuris Péter)
2021. február 20. 12:45 45 - 66 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Lovász Balázs (Parádi Péter)
2021. február 20. 12:45 87 - 55 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács Máté László (Kunvári József László)
2021. február 20. 12:45 78 - 60 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos (Szabadvári János László)
2021. február 20. 14:00 33 - 81 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Fleischmann Krisztián (Kollár József)
2021. február 20. 17:00 47 - 97 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálfi Ágnes, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László)
2021. február 20. 17:00 27 - 114 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Buzai Patrik, Rudasits Ákos (Szabadvári János László)
2021. február 20. 17:00 0 - 2 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gyuris Péter)
2021. február 20. 17:00 44 - 76 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2021. február 20. 17:00 96 - 61 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Kiss Zoltán (Kollár József)
2021. február 20. 18:45 101 - 57 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gyuris Péter)
2021. február 20. 18:45 57 - 45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2021. február 20. 18:45 66 - 51 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács Máté László (Kunvári József László)
2021. február 20. 18:45 80 - 75 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
2021. február 21. 09:00 2 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Pál Roland, Boros Krisztina (Gyuris Péter)
2021. február 21. 09:30 34 - 47 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Goldring Gergő, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László)
2021. február 21. 09:30 55 - 53 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
2021. február 21. 09:30 51 - 62 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2021. február 21. 10:45 41 - 65 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Pál Roland, Boros Krisztina (Gyuris Péter)
2021. február 21. 11:15 57 - 64 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács Máté László (Kunvári József László)
2021. február 21. 11:15 74 - 64 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
2021. február 21. 11:15 0 - 2 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2021. március
2021. március 13. 09:00 59 - 21 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Korompai Zsolt László (Vághy Tamás János)
2021. március 13. 11:00 61 - 45 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Korompai Zsolt László (Vághy Tamás János)
2021. március 13. 11:00 82 - 33 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2021. március 13. 11:00 76 - 46 Tüskecsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Matics Sándor (Budayné Tóth Rozália)
2021. március 13. 11:00 72 - 41 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Paulus Bence Máté (Gyuris Péter)
2021. március 13. 12:45 52 - 66 Tüskecsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Matics Sándor (Budayné Tóth Rozália)
2021. március 13. 12:45 75 - 72 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Paulus Bence Máté (Gyuris Péter)
2021. március 13. 12:45 58 - 45 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda (Kunvári József László)
2021. március 13. 17:00 41 - 91 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda (Kunvári József László)
2021. március 13. 17:00 33 - 81 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pál Roland (Vághy Tamás János)
2021. március 13. 17:00 55 - 76 Tüskecsarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Borsos Balázs (Budayné Tóth Rozália)
2021. március 13. 17:00 62 - 72 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Tahin András, Boros Krisztina (Gyuris Péter)
2021. március 13. 18:45 60 - 35 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pál Roland (Vághy Tamás János)
2021. március 13. 18:45 44 - 90 Tüskecsarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Borsos Balázs (Budayné Tóth Rozália)
2021. március 13. 18:45 74 - 45 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Tahin András, Boros Krisztina (Gyuris Péter)
2021. március 13. 18:45 75 - 50 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálfi Ágnes, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László)
2021. március 14. 09:00 51 - 56 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pál Roland (Gyuris Péter)
2021. március 14. 09:00 50 - 36 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Vághy Tamás János)
2021. március 14. 09:30 35 - 48 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás (Kunvári József László)
2021. március 14. 09:30 37 - 51 Tüskecsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos (Budayné Tóth Rozália)
2021. március 14. 10:45 59 - 72 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pál Roland (Gyuris Péter)
2021. március 14. 11:00 31 - 46 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Vághy Tamás János)
2021. március 14. 11:15 90 - 52 Tüskecsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos (Budayné Tóth Rozália)
2021. március 14. 11:15 77 - 30 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László)
2021. április
2021. április 10. 10:00 46 - 81 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Gelányi Dániel (Budai Csaba)
2021. április 10. 11:00 62 - 61 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Ntasis Lazaros (Schwarz Mária)
2021. április 10. 11:00 53 - 64 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2021. április 10. 11:00 57 - 80 Generali Aréna
Játékvezetők: Szabó László, Fenyvesi Zénó (Bukta Bertalan)
2021. április 10. 11:45 56 - 50 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2021. április 10. 12:45 55 - 60 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, Gyenge Gábor (Bukta Bertalan)
2021. április 10. 12:45 77 - 81 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Ntasis Lazaros (Schwarz Mária)
2021. április 10. 13:15 95 - 77 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2021. április 10. 17:00 52 - 75 Generali Aréna
Játékvezetők: Szabó László, Gyenge Gábor (Bukta Bertalan)
2021. április 10. 17:00 68 - 58 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Tahin András, Kovács Róbert Márió (Schwarz Mária)
2021. április 10. 17:00 67 - 59 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2021. április 10. 17:00 86 - 62 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Märcz Péter (Parádi Péter)
2021. április 10. 18:45 54 - 67 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Gelányi Dániel (Budai Csaba)
2021. április 10. 18:45 35 - 96 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, Fenyvesi Zénó (Bukta Bertalan)
2021. április 10. 18:45 67 - 72 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Tahin András, Kovács Róbert Márió (Schwarz Mária)
2021. április 10. 19:15 79 - 63 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Märcz Péter (Parádi Péter)
2021. április 11. 09:30 82 - 49 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Bukta Bertalan)
2021. április 11. 09:30 81 - 52 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2021. április 11. 10:00 65 - 54 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Hegedűs Attila (Schwarz Mária)
2021. április 11. 10:30 63 - 57 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2021. április 11. 11:15 72 - 53 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Bukta Bertalan)
2021. április 11. 11:45 53 - 47 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2021. április 11. 12:00 72 - 50 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Hegedűs Attila (Schwarz Mária)
2021. április 11. 12:15 33 - 69 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Gelányi Dániel (Budai Csaba)
2021. május
2021. május 1. 11:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. május 1. 11:00 - NOVOMATIC Aréna
2021. május 1. 11:00 - B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
2021. május 1. 12:45 - NOVOMATIC Aréna
2021. május 1. 12:45 - B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
2021. május 1. 12:45 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. május 1. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. május 1. 17:00 - NOVOMATIC Aréna
2021. május 1. 17:00 - B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
2021. május 1. 18:45 - NOVOMATIC Aréna
2021. május 1. 18:45 - B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
2021. május 1. 18:45 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. május 2. 09:30 - B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
2021. május 2. 09:30 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. május 2. 09:30 - NOVOMATIC Aréna
2021. május 2. 11:15 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. május 2. 11:15 - NOVOMATIC Aréna
2021. május 2. 11:15 - B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok

Megyei szövetségek