Mérkőzések - Hepp Kupa, Női
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 15. 17:15 90 - 63 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2020. október 15. 19:00 44 - 144 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás
2020. október 16. 15:45 57 - 35 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György
2020. október 16. 17:15 53 - 77 TF E-terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Pohánka Balázs
2020. október 16. 19:15 40 - 97 Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor
2020. október 16. 19:30 29 - 75 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Bács Csaba
2020. október 17. 19:30 42 - 91 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Káré Gergő
2020. október 18. 11:00 60 - 51 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kruk Melinda, Rózsavölgyi Alexandra
2020. október 18. 15:30 70 - 79 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
2020. október 18. 17:00 69 - 61 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Válé Flórián, Sértő Róbert
2020. október 22. 17:15 25 - 98 TF E-terem
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2020. október 29. 16:30 80 - 51 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kruk Melinda, Rózsavölgyi Alexandra
2020. november
2020. november 18. 19:00 64 - 80 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR
2020. november 26. 19:00 75 - 36 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós
2020. november 29. 10:00 65 - 50 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Hegedűs Imre
2020. november 29. 14:30 63 - 51 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gaál Norbert
2020. november 29. 17:00 83 - 36 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Simon Kristóf Kolos
2020. november 29. 17:00 70 - 73 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Tóth Kitti
2020. december
2020. december 13. 13:30 65 - 67 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2020. december 18. 19:00 84 - 36 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gruber Nikolett Lilla
2020. december 20. 17:00 93 - 77 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Farkas Péter Gábor
2021. január
2021. január 7. 19:30 50 - 80 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2021. január 29. 15:00 38 - 57 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Dr. Szalóki Bence, Zahorán Kitti Mária (Téczely Tamás)
2021. január 29. 18:00 70 - 75 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Gaál Norbert, Dr. Danka Péter (Vághy Tamás János)
2021. január 30. 15:00 50 - 58 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Kruk Melinda, Gruber Nikolett Lilla (Maár Gábor)
2021. január 30. 18:00 39 - 73 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Nagy-Pál Petra, Tóth Kitti (Faidt Mihály)
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt 0 - 2 Generali Aréna
Egyeztetés alatt 0 - 2 Vaszary János Általános Iskola
Egyeztetés alatt 0 - 2 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Egyeztetés alatt 2 - 0 Egyetemi edzőcsarnok
Egyeztetés alatt 0 - 2 Lauber Dezső Sportcsarnok

Megyei szövetségek