Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi SI KA/A | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. szeptember 12. | 11:00 | 83 - 35 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) | |||||
Budapesti Honvéd / A | NKA Pécs/B | 2020. szeptember 12. | 11:00 | 102 - 41 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Matics Sándor (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Budapesti Honvéd / B | DMTK | 2020. szeptember 12. | 11:00 | 126 - 36 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Molnár Péter Zoltán (Csizmadia Levente) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Kecskeméti KA/B | 2020. szeptember 12. | 11:00 | 105 - 63 | |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Buzai Patrik (Szabadvári János László) | |||||
Újpest-MT/A | SZEDEÁK/A | 2020. szeptember 12. | 11:00 | 69 - 74 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Bagi Bálint (Cseh Sándor Attila) | |||||
MAFC/A | Soproni Sportiskola KA/B | 2020. szeptember 12. | 11:00 | 81 - 33 | |
Játékvezetők: Polyák Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Herczeg Ágoston) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | Vasas Akadémia/B | 2020. szeptember 12. | 11:00 | 75 - 72 | |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Jankovics Viktor Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Budafoki KK | Kiss Lenke KA/A | 2020. szeptember 12. | 12:45 | 50 - 78 | |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Jankovics Viktor Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kaposvári SI | DMTK | 2020. szeptember 12. | 12:45 | 105 - 34 | |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor (Szabadvári János László) | |||||
Atomerőmű SE/A | Budapesti Honvéd / B | 2020. szeptember 12. | 12:45 | 105 - 54 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
MEAFC/A | Alba Fehérvár/A | 2020. szeptember 12. | 12:45 | 68 - 55 | |
Játékvezetők: Polyák Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Herczeg Ágoston) | |||||
Lehel Kosársuli | Beszterce KK | 2020. szeptember 12. | 12:45 | 67 - 43 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás (Farkas Zoltán) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | MAFC/B | 2020. szeptember 12. | 12:45 | 69 - 33 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Matics Sándor (Kis Balázs Ferenc) | |||||
SZEDEÁK/A | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2020. szeptember 12. | 14:00 | 75 - 46 | |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila) | |||||
Budafoki KK | Dávid Kornél KA Aligators | 2020. szeptember 12. | 17:00 | 53 - 104 | |
Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
MAFC/B | Budapesti Honvéd / A | 2020. szeptember 12. | 17:00 | 36 - 150 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor (Kis Balázs Ferenc) | |||||
DMTK | Soproni Sportiskola KA/A | 2020. szeptember 12. | 17:00 | 25 - 132 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Szlávik Bence (Szabadvári János László) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia B | Újpest-MT/A | 2020. szeptember 12. | 17:00 | 78 - 75 | |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila) | |||||
Beszterce KK | Szombathelyi SI KA/A | 2020. szeptember 12. | 17:00 | 45 - 94 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás (Farkas Zoltán) | |||||
Alba Fehérvár/A | MAFC/A | 2020. szeptember 12. | 17:00 | 51 - 92 | |
Játékvezetők: Polyák Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Herczeg Ágoston) | |||||
Budapesti Honvéd / B | NKA Pécs/A | 2020. szeptember 12. | 17:00 | 62 - 126 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente) | |||||
Atomerőmű SE/A | NYKK-Eötvös | 2020. szeptember 12. | 18:45 | 110 - 48 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Horányi András (Csizmadia Levente) | |||||
Kaposvári SI | Kecskeméti KA/B | 2020. szeptember 12. | 18:45 | 91 - 37 | |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Szlávik Bence (Szabadvári János László) | |||||
Lehel Kosársuli | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. szeptember 12. | 18:45 | 72 - 71 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Dr. Kozma Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | NKA Pécs/B | 2020. szeptember 12. | 18:45 | 61 - 39 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor (Kis Balázs Ferenc) | |||||
MEAFC/A | Soproni Sportiskola KA/B | 2020. szeptember 12. | 18:45 | 84 - 61 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Nagy Bernát (Herczeg Ágoston) | |||||
Kiss Lenke KA/A | Vasas Akadémia/B | 2020. szeptember 12. | 18:45 | 55 - 107 | |
Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Soproni Sportiskola KA/B | Alba Fehérvár/A | 2020. szeptember 13. | 09:30 | 66 - 81 | |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi (Herczeg Ágoston) | |||||
Vasas Akadémia/B | Budafoki KK | 2020. szeptember 13. | 09:30 | 95 - 31 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kecskeméti KA/B | DMTK | 2020. szeptember 13. | 09:30 | 72 - 54 | |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Dr Tallós Gábor (Szabadvári János László) | |||||
NKA Pécs/B | MAFC/B | 2020. szeptember 13. | 09:30 | 81 - 52 | |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőts Dávid István (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/A | Beszterce KK | 2020. szeptember 13. | 09:30 | 53 - 38 | |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) | |||||
NYKK-Eötvös | Budapesti Honvéd / B | 2020. szeptember 13. | 09:30 | 57 - 111 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Páll Vivien Zsanett (Csizmadia Levente) | |||||
NKA Pécs/A | Atomerőmű SE/A | 2020. szeptember 13. | 11:15 | 81 - 72 | |
Játékvezetők: Makrai Márton, Tóth Tamás (Csizmadia Levente) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | Kiss Lenke KA/A | 2020. szeptember 13. | 11:15 | 108 - 48 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Lehel Kosársuli | 2020. szeptember 13. | 11:15 | 86 - 51 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás (Farkas Zoltán) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Kaposvári SI | 2020. szeptember 13. | 11:15 | 95 - 58 | |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Szlávik Bence (Szabadvári János László) | |||||
MAFC/A | MEAFC/A | 2020. szeptember 13. | 11:15 | 71 - 38 | |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi (Herczeg Ágoston) | |||||
Budapesti Honvéd / A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2020. szeptember 13. | 11:15 | 96 - 50 | |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőts Dávid István (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Szolnoki KA/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2020. szeptember 19. | 11:00 | 94 - 49 | |
Játékvezetők: Tatár Domonkos, Vigh Balázs (Dr. Kovács András) | |||||
Egri VSI KOK | Budapesti Bikák A | 2020. szeptember 19. | 12:45 | 74 - 36 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Novák Bence (Dr. Kovács András) | |||||
Budapesti Bikák A | Szolnoki KA/A | 2020. szeptember 19. | 17:00 | 19 - 111 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Tatár Domonkos (Dr. Kovács András) | |||||
Egri VSI KOK | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2020. szeptember 19. | 18:45 | 53 - 57 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Vigh Balázs (Dr. Kovács András) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Budapesti Bikák A | 2020. szeptember 20. | 09:30 | 90 - 55 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Tatár Domonkos (Dr. Kovács András) | |||||
Szolnoki KA/A | Egri VSI KOK | 2020. szeptember 20. | 11:15 | 82 - 40 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Vigh Balázs (Dr. Kovács András) |
DEAC | Atomerőmű SE/A | 2020. október 3. | 10:00 | 74 - 40 | |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Vaszi Ádám (Hegedűs Imre) | |||||
Kecskeméti KA | Vasas Akadémia/B | 2020. október 3. | 11:00 | 110 - 41 | |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Ugróczky Péter (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2020. október 3. | 11:00 | 81 - 56 | |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
Vasas Akadémia/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2020. október 3. | 11:00 | 90 - 31 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás (Hegedűs Ferenc) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2020. október 3. | 11:00 | 86 - 43 | |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Rózsavölgyi Alexandra (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Kaposvári SI | 2020. október 3. | 11:00 | 67 - 69 | |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Kocsis Tamás (Halász Ernő István) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | MEAFC/A | 2020. október 3. | 11:00 | 87 - 82 | |
Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs) | |||||
OSE Lions/A | Lehel Kosársuli | 2020. október 3. | 11:00 | 75 - 60 | |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián (Parádi Péter) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. október 3. | 12:45 | 83 - 36 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Hegedűs Ferenc) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Újpest-MT/A | 2020. október 3. | 12:45 | 94 - 45 | |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kiss Mihály Barna (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
SZEDEÁK/A | NKA Pécs/B | 2020. október 3. | 12:45 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Németh Sándor, Kocsis Tamás (Halász Ernő István) | |||||
Szolnoki KA/A | Budapesti Honvéd / B | 2020. október 3. | 12:45 | 92 - 60 | |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Rózsavölgyi Alexandra (Kis Balázs Ferenc) | |||||
MAFC/A | Kecskeméti KA/B | 2020. október 3. | 12:45 | 109 - 42 | |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
NKA Pécs/A | Kiss Lenke KA/A | 2020. október 3. | 12:45 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Marossy Gergely (Parádi Péter) | |||||
Budapesti Honvéd / A | Egri VSI KOK | 2020. október 3. | 12:45 | 109 - 43 | |
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter (Szécsi Balázs) | |||||
Budapesti Honvéd / B | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. október 3. | 16:00 | 61 - 100 | |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Egri VSI KOK | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. október 3. | 17:00 | 60 - 86 | |
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs) | |||||
Atomerőmű SE/A | Dávid Kornél KA Aligators | 2020. október 3. | 17:00 | 61 - 58 | |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Vaszi Ádám (Hegedűs Imre) | |||||
Kecskeméti KA/B | Dombóvári Kosársuli KE | 2020. október 3. | 17:00 | 61 - 84 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs (Kollár Tamás) | |||||
Kiss Lenke KA/A | OSE Lions/A | 2020. október 3. | 17:00 | 62 - 78 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/A | Vasas Akadémia/A | 2020. október 3. | 17:00 | 28 - 115 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Hegedűs Ferenc) | |||||
NKA Pécs/B | Zalakerámia ZTE KK/A | 2020. október 3. | 17:00 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Halász Ernő István) | |||||
Újpest-MT/A | Kecskeméti KA | 2020. október 3. | 17:15 | 51 - 99 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Dr. Popgyákunik Balázs (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
Szolnoki KA/A | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2020. október 3. | 17:45 | 92 - 40 | |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (Kis Balázs Ferenc) | |||||
MAFC/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2020. október 3. | 18:45 | 41 - 49 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs (Kollár Tamás) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2020. október 3. | 18:45 | 79 - 60 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás (Hegedűs Ferenc) | |||||
SZEDEÁK/A | Kaposvári SI | 2020. október 3. | 18:45 | 54 - 78 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Halász Ernő István) | |||||
Budapesti Honvéd / A | MEAFC/A | 2020. október 3. | 18:45 | 122 - 54 | |
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs) | |||||
NKA Pécs/A | Lehel Kosársuli | 2020. október 3. | 18:45 | 147 - 28 | |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián (Parádi Péter) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Vasas Akadémia/B | 2020. október 3. | 19:00 | 89 - 32 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Dr. Popgyákunik Balázs (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia B | Budapesti Honvéd / B | 2020. október 4. | 08:30 | 59 - 99 | |
Játékvezetők: Lövei László, Kovács Róbert Márió (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. október 4. | 09:30 | 47 - 58 | |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Bartucz Csaba (Hegedűs Ferenc) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Kecskeméti KA/B | 2020. október 4. | 09:30 | 73 - 45 | |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
Vasas Akadémia/B | Újpest-MT/A | 2020. október 4. | 09:30 | 71 - 85 | |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
MEAFC/A | Egri VSI KOK | 2020. október 4. | 09:30 | 73 - 61 | |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Marton Péter (Szécsi Balázs) | |||||
Lehel Kosársuli | Kiss Lenke KA/A | 2020. október 4. | 09:30 | 60 - 86 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) | |||||
Kaposvári SI | NKA Pécs/B | 2020. október 4. | 09:30 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Halász Ernő István) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | DEAC | 2020. október 4. | 10:00 | 65 - 68 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor (Farkas János) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Szolnoki KA/A | 2020. október 4. | 10:15 | 79 - 61 | |
Játékvezetők: Lövei László, Kovács Róbert Márió (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Vasas Akadémia/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2020. október 4. | 11:15 | 67 - 55 | |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Tamás (Hegedűs Ferenc) | |||||
OSE Lions/A | NKA Pécs/A | 2020. október 4. | 11:15 | 39 - 90 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) | |||||
Kecskeméti KA | Szombathelyi SI KA/A | 2020. október 4. | 11:15 | 57 - 34 | |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | SZEDEÁK/A | 2020. október 4. | 11:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor (Halász Ernő István) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | MAFC/A | 2020. október 4. | 11:15 | 103 - 67 | |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Budapesti Honvéd / A | 2020. október 4. | 11:15 | 57 - 126 | |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Marton Péter (Szécsi Balázs) | |||||
Szolnoki KA/A | Kecskeméti KA | 2020. október 10. | 12:00 | 52 - 88 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor (Bernáth András) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia B | Vasas Akadémia/B | 2020. október 10. | 14:00 | 48 - 63 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László (Torzsa Csaba Péter) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. október 10. | 15:00 | 56 - 81 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/A | MAFC/A | 2020. október 10. | 15:30 | 64 - 90 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | DEAC Kosárlabda Akadémia A | 2020. október 11. | 11:00 | 67 - 58 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | SZEDEÁK/A | 2020. október 11. | 15:00 | 95 - 46 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Domokos Bence, Ács Dezső (Kollár József) | |||||
NKA Pécs/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2020. október 14. | 16:00 | 117 - 40 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter (Kollár József) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Kiss Lenke KA/A | 2020. október 14. | 17:30 | 78 - 67 | PVSK csarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Lovász Balázs (Kovács Gyula Attila) | |||||
OSE Lions/A | Atomerőmű SE/A | 2020. október 14. | 18:00 | 64 - 73 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/A | Kecskeméti KA/B | 2020. október 17. | 11:00 | 58 - 70 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Szabó Attila) | |||||
OSE Lions/A | SZEDEÁK/A | 2020. október 17. | 17:00 | 75 - 69 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Szombathelyi SI KA/A | 2020. október 17. | 17:00 | 79 - 66 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston (Szabadvári János László) | |||||
Kiss Lenke KA/A | Kecskeméti KA | 2020. október 17. | 18:00 | 47 - 96 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Alba Fehérvár/A | NKA Pécs/A | 2020. október 18. | 13:00 | 45 - 114 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina (Fekete László) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Lehel Kosársuli | 2020. október 18. | 14:00 | 93 - 55 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor (Benedek Zoltán) | |||||
MEAFC/A | Egri VSI KOK | 2020. október 18. | 16:15 | 81 - 66 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Soproni Sportiskola KA/A | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. október 21. | 17:30 | 100 - 52 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Szabadvári János László) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Atomerőmű SE/A | 2020. október 22. | 17:30 | 78 - 52 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos (Bagi Károly Imre) | |||||
Budapesti Honvéd / B | Egri VSI KOK | 2020. október 22. | 19:30 | 80 - 63 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Balogh Kristóf (Dernei Gábor) | |||||
Újpest-MT/A | Alba Fehérvár/A | 2020. október 24. | 12:00 | 75 - 70 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás (Cseh Sándor Attila) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia B | Kecskeméti KA/B | 2020. október 24. | 12:30 | 47 - 79 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Szolnoki KA/A | Szombathelyi SI KA/A | 2020. október 24. | 14:30 | 85 - 62 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Bernáth András) | |||||
Kiss Lenke KA/A | DEAC Kosárlabda Akadémia A | 2020. október 24. | 16:00 | 71 - 90 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
NKA Pécs/A | MEAFC/A | 2020. október 25. | 13:00 | 88 - 38 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Lovász Balázs (Heiling Csaba) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Dombóvári Kosársuli KE | 2020. október 25. | 14:00 | 58 - 60 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Dr. Popgyákunik Balázs (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2020. október 25. | 18:00 | 59 - 112 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) | |||||
MAFC/A | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2020. október 28. | 17:30 | 110 - 32 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Gruber Nikolett Lilla (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Egri VSI KOK | Újpest-MT/A | 2020. október 31. | 12:00 | 78 - 70 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sándor Ivett (Tolnai János) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | Zalakerámia ZTE KK/A | 2020. október 31. | 18:00 | 86 - 68 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Bónitz István) |
Dávid Kornél KA Aligators | MAFC/A | 2020. november 3. | 17:45 | 68 - 53 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina (Fekete László) | |||||
Vasas Akadémia/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2020. november 6. | 16:50 | 61 - 43 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Goda László, Káré Gergő (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Kecskeméti KA/B | Dávid Kornél KA Aligators | 2020. november 7. | 12:00 | 59 - 77 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Nagy Joel (Budai Csaba) | |||||
Vasas Akadémia/B | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. november 7. | 12:30 | 90 - 47 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Major Ádám, Magyar Zoltán (Vághy Tamás János) | |||||
MAFC/A | Lehel Kosársuli | 2020. november 7. | 14:00 | 95 - 38 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Balogh Kristóf (Kis Balázs Ferenc) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | Kaposvári SI | 2020. november 7. | 15:00 | 77 - 69 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence (Szekeres Ferenc) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Budapesti Honvéd / A | 2020. november 7. | 17:00 | 83 - 85 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás (Dernei Gábor) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2020. november 8. | 11:00 | 82 - 41 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Németh Csaba János) | |||||
Budapesti Honvéd / B | NKA Pécs/A | 2020. november 8. | 12:00 | 51 - 88 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Csoma Viktor (Budayné Tóth Rozália) | |||||
Vasas Akadémia/A | SZEDEÁK/A | 2020. november 8. | 15:30 | 82 - 44 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Lövei László, Sancilio Alexis (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Atomerőmű SE/A | 2020. november 9. | 17:00 | 86 - 53 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár József) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Kaposvári SI | 2020. november 11. | 17:30 | 77 - 51 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián (Szabadvári János László) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Budapesti Honvéd / B | 2020. november 13. | 15:00 | 70 - 84 | Tiszavasvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András (Zalai Ákos István) | |||||
Kaposvári SI | Kecskeméti KA | 2020. november 13. | 18:30 | 60 - 73 | Szent István Egyetem |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Szecsődi Richárd Attila (Kele János) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Atomerőmű SE/A | 2020. november 14. | 12:00 | 62 - 61 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | OSE Lions/A | 2020. november 14. | 13:00 | 81 - 44 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Balogh Kristóf (Vághy Tamás János) | |||||
MEAFC/A | Alba Fehérvár/A | 2020. november 14. | 16:00 | 92 - 66 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs) | |||||
MAFC/A | Kecskeméti KA/B | 2020. november 14. | 17:00 | 91 - 63 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis (Schwarz Mária) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia B | Dávid Kornél KA Aligators | 2020. november 15. | 14:00 | 47 - 115 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Újpest-MT/A | Budapesti Honvéd / B | 2020. november 18. | 15:45 | 53 - 86 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tahin András (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
OSE Lions/A | Vasas Akadémia/A | 2020. november 20. | 18:00 | 44 - 88 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Kaposvári SI | Szolnoki KA/A | 2020. november 20. | 18:30 | 84 - 64 | |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Kele János) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. november 21. | 13:30 | 118 - 37 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Koller István, Nagy-Pál Petra (Birkás Károly) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | MAFC/A | 2020. november 21. | 14:00 | 62 - 55 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Kiss Mihály Barna (Halász Ernő István) | |||||
Lehel Kosársuli | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2020. november 21. | 15:00 | 69 - 64 | |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó (Bernáth András) | |||||
Kiss Lenke KA/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2020. november 21. | 16:00 | 66 - 97 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, NAGY ISTVÁN (Cseh Sándor Attila) | |||||
Budapesti Honvéd / B | Alba Fehérvár/A | 2020. november 21. | 17:30 | 83 - 46 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sancilio Alexis (Kis Balázs Ferenc) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | DEAC Kosárlabda Akadémia A | 2020. november 21. | 18:00 | 49 - 88 | PVSK csarnok |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Éles Péter Emil) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | SZEDEÁK/A | 2020. november 22. | 13:00 | 76 - 53 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Dr. Popgyákunik Balázs (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
Atomerőmű SE/A | Budapesti Honvéd / A | 2020. november 22. | 15:00 | 81 - 84 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Bence (Villányi János) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/A | Lehel Kosársuli | 2020. november 24. | 17:00 | 52 - 73 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Tamás (Szabó Attila) | |||||
Budapesti Honvéd / A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2020. november 25. | 13:00 | 105 - 55 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Goda László, NAGY ISTVÁN (Bagi Károly Imre) | |||||
Vasas Akadémia/A | Atomerőmű SE/A | 2020. november 25. | 16:15 | 93 - 49 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Káré Gergő (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Alba Fehérvár/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2020. november 27. | 15:30 | 63 - 66 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Fekete László) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/A | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2020. november 27. | 17:00 | 72 - 85 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Szabó Attila) | |||||
Vasas Akadémia/A | Budapesti Honvéd / A | 2020. november 28. | 12:30 | 55 - 57 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Atomerőmű SE/A | SZEDEÁK/A | 2020. november 28. | 15:00 | 75 - 42 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs (Kollár József) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Szolnoki KA/A | 2020. november 28. | 16:00 | 115 - 77 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston (Szabadvári János László) | |||||
Budapesti Honvéd / B | MEAFC/A | 2020. november 29. | 12:00 | 73 - 69 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt (Kincs Károly) | |||||
Kiss Lenke KA/A | Kaposvári SI | 2020. november 29. | 13:00 | 62 - 103 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Kecskeméti KA/B | 2020. november 29. | 13:00 | 88 - 56 | |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Németh Csaba János) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | Kecskeméti KA | 2020. november 29. | 13:00 | 70 - 67 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) |
Budapesti Honvéd / A | Dombóvári Kosársuli KE | 2020. december 1. | 17:30 | 65 - 81 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | Lehel Kosársuli | 2020. december 1. | 18:20 | 107 - 43 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Birkás Károly) | |||||
Vasas Akadémia/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. december 2. | 16:15 | 66 - 54 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | NKA Pécs/A | 2020. december 4. | 15:00 | 65 - 111 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András (Zalai Ákos István) | |||||
Atomerőmű SE/A | OSE Lions/A | 2020. december 4. | 18:00 | 83 - 73 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs (Kovács Gyula Attila) | |||||
Kecskeméti KA/B | Lehel Kosársuli | 2020. december 4. | 18:45 | 71 - 61 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Nagy Joel (Budai Csaba) | |||||
SZEDEÁK/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2020. december 5. | 13:00 | 62 - 98 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Dávid Kornél KA Aligators | 2020. december 5. | 15:00 | 69 - 52 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Halász Ernő István) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | Soproni Sportiskola KA/A | 2020. december 5. | 15:00 | 58 - 63 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Budapesti Honvéd / B | Újpest-MT/A | 2020. december 6. | 10:30 | 96 - 37 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Makay Dániel József (Vághy Tamás János) | |||||
Kecskeméti KA | Szolnoki KA/A | 2020. december 6. | 11:00 | 97 - 52 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Gelányi Dániel (Budai Csaba) | |||||
Óbudai Kosárlabda Akadémia | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2020. december 6. | 12:00 | 47 - 44 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Rózsavölgyi Alexandra (Cseh Sándor Attila) | |||||
Budapesti Honvéd / A | Vasas Akadémia/A | 2020. december 6. | 13:00 | 84 - 78 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János) | |||||
Egri VSI KOK | Alba Fehérvár/A | 2020. december 6. | 14:00 | 63 - 61 | Kemény Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik (Sztrakovics István László) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Kaposvári SI | 2020. december 6. | 15:00 | 52 - 72 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Vasas Akadémia/B | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2020. december 6. | 16:30 | 70 - 51 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Budapesti Honvéd / A | SZEDEÁK/A | 2020. december 9. | 13:00 | 108 - 42 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Vasas Akadémia/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2020. december 9. | 16:15 | 70 - 50 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2020. december 11. | 15:00 | 52 - 61 | |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Bognár Tamás (Schneider Bertold Antal) | |||||
Alba Fehérvár/A | Egri VSI KOK | 2020. december 11. | 15:30 | 64 - 47 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Erős Florentina, Tóth Bence (Bónitz István) | |||||
Kaposvári SI | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. december 11. | 18:30 | 102 - 29 | Szent István Egyetem |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Szántó Dénes (Koncsek Balázs) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Vasas Akadémia/A | 2020. december 12. | 12:00 | 50 - 78 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Ugróczky Péter (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
Kecskeméti KA/B | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. december 12. | 12:00 | 53 - 45 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba) | |||||
Szolnoki KA/A | DEAC Kosárlabda Akadémia A | 2020. december 12. | 12:30 | 65 - 72 | |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
SZEDEÁK/A | OSE Lions/A | 2020. december 12. | 12:30 | 68 - 52 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Bartucz Csaba (Farkas Zoltán) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Budapesti Honvéd / A | 2020. december 12. | 15:00 | 79 - 69 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
Kecskeméti KA | Kiss Lenke KA/A | 2020. december 12. | 15:00 | 103 - 39 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Arató Balázs, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba) | |||||
Atomerőmű SE/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. december 13. | 11:00 | 58 - 90 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kovács Gyula Attila) | |||||
Óbudai Kosárlabda Akadémia | Budapesti Honvéd / B | 2020. december 13. | 14:00 | 65 - 56 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Goda László, Bátovszky Zsolt (Cseh Sándor Attila) | |||||
Lehel Kosársuli | Zalakerámia ZTE KK/A | 2020. december 13. | 15:00 | 57 - 81 | Hűtő Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szabó László, Mile Gábor (Balogh László György) | |||||
NKA Pécs/A | Alba Fehérvár/A | 2020. december 13. | 16:00 | 93 - 40 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Heiling Csaba) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | Vasas Akadémia/B | 2020. december 13. | 17:30 | 86 - 58 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz (Fekete László) | |||||
Kecskeméti KA | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. december 13. | 18:00 | 126 - 32 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. december 15. | 16:00 | 59 - 86 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár József) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Kiss Lenke KA/A | 2020. december 16. | 15:00 | 80 - 58 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Szoó László Márton) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Egri VSI KOK | 2020. december 16. | 18:30 | 77 - 54 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik (Molnár Péter Zoltán) | |||||
MEAFC/A | NKA Pécs/A | 2020. december 17. | 14:00 | 43 - 98 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Tolnai János) | |||||
MEAFC/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2020. december 18. | 14:30 | 54 - 64 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Tolnai János) | |||||
Vasas Akadémia/B | Zalakerámia ZTE KK/A | 2020. december 18. | 17:50 | 33 - 83 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Atomerőmű SE/A | Vasas Akadémia/A | 2020. december 19. | 11:00 | 69 - 81 | |
Játékvezetők: Ács Dezső, Szücs Szabolcs (Kovács Gyula Attila) | |||||
Óbudai Kosárlabda Akadémia | Egri VSI KOK | 2020. december 19. | 13:00 | 78 - 63 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) | |||||
Kecskeméti KA/B | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2020. december 19. | 14:00 | 80 - 56 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Nagy Joel, Kovács István (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
MAFC/A | Dávid Kornél KA Aligators | 2020. december 19. | 15:00 | 66 - 68 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő (Gyuris Péter) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Szolnoki KA/A | 2020. december 19. | 15:00 | 80 - 58 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | SZEDEÁK/A | 2020. december 19. | 15:00 | 80 - 39 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Simon Kristóf Kolos (Schwarz Mária) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | Kiss Lenke KA/A | 2020. december 19. | 15:00 | 89 - 38 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Alba Fehérvár/A | Újpest-MT/A | 2020. december 19. | 15:30 | 83 - 65 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás (Birkás Károly) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2020. december 19. | 17:30 | 62 - 88 | PVSK csarnok |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter) | |||||
Kecskeméti KA | Kaposvári SI | 2020. december 20. | 13:00 | 66 - 55 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba (Bogárdi János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2020. december 20. | 14:00 | 80 - 55 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. december 20. | 14:30 | 102 - 39 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Halász Ernő István) | |||||
Vasas Akadémia/B | Lehel Kosársuli | 2020. december 20. | 15:30 | 67 - 62 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila) | |||||
OSE Lions/A | Budapesti Honvéd / A | 2020. december 21. | 15:00 | 52 - 112 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) | |||||
Kiss Lenke KA/A | Szolnoki KA/A | 2020. december 22. | 15:00 | 94 - 88 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István (Dernei Gábor) |
OSE Lions/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. január 6. | 18:00 | 60 - 70 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Óbudai Kosárlabda Akadémia | 2021. január 8. | 15:00 | 62 - 72 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Sallai István József, Horányi András (Zalai Ákos István) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Kecskeméti KA | 2021. január 8. | 17:30 | 63 - 72 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Kovács Zoltán) | |||||
Kaposvári SI | DEAC Kosárlabda Akadémia A | 2021. január 8. | 18:30 | 61 - 80 | Szent István Egyetem |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes (Kele János) | |||||
Budapesti Honvéd / A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. január 9. | 09:00 | 63 - 64 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf Kolos (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Kecskeméti KA | 2021. január 9. | 10:30 | 52 - 82 | |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Németh András (Schneider Bertold Antal) | |||||
Újpest-MT/A | MEAFC/A | 2021. január 9. | 11:00 | 71 - 80 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis (Schäffer Béla Róbert) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | OSE Lions/A | 2021. január 9. | 12:00 | 64 - 62 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
SZEDEÁK/A | Vasas Akadémia/A | 2021. január 9. | 12:30 | 51 - 77 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Tóth Tamás (Farkas Zoltán) | |||||
Szolnoki KA/A | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2021. január 9. | 15:00 | 75 - 69 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Máté Zádor (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia B | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. január 9. | 16:00 | 61 - 108 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc) | |||||
Kiss Lenke KA/A | Szombathelyi SI KA/A | 2021. január 10. | 13:00 | 66 - 77 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Ntasis Lazaros (Dernei Gábor) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | Kecskeméti KA/B | 2021. január 10. | 13:30 | 72 - 63 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Koller István (Fekete László) | |||||
Óbudai Kosárlabda Akadémia | Alba Fehérvár/A | 2021. január 10. | 14:00 | 68 - 65 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szentpáli-Gavallér Csaba (Budayné Tóth Rozália) | |||||
NKA Pécs/A | Budapesti Honvéd / B | 2021. január 10. | 16:00 | 95 - 70 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Marossy Gergely (Heiling Csaba) | |||||
Vasas Akadémia/B | Dávid Kornél KA Aligators | 2021. január 13. | 16:15 | 50 - 66 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Káré Gergő (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Óbudai Kosárlabda Akadémia | Újpest-MT/A | 2021. január 13. | 19:00 | 65 - 56 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schwarz Mária) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Kaposvári SI | 2021. január 13. | 19:30 | 51 - 84 | PVSK csarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Marossy Gergely (Várhalmi Zsolt László) | |||||
SZEDEÁK/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. január 15. | 13:00 | 48 - 87 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia B | MAFC/A | 2021. január 15. | 16:00 | 36 - 77 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | Szolnoki KA/A | 2021. január 15. | 19:00 | 58 - 44 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Kecskeméti KA/B | Vasas Akadémia/B | 2021. január 16. | 12:00 | 60 - 54 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István (Budai Csaba) | |||||
NKA Pécs/A | Óbudai Kosárlabda Akadémia | 2021. január 16. | 14:30 | 87 - 69 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Marossy Gergely (Heiling Csaba) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Szombathelyi SI KA/A | 2021. január 16. | 16:00 | 64 - 86 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Parádi Péter) | |||||
MAFC/A | Vasas Akadémia/B | 2021. január 17. | 13:00 | 72 - 67 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Paulus Bence Máté (Gyuris Péter) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/A | Vasas Akadémia/B | 2021. január 19. | 18:00 | 48 - 73 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, dr. Márok Soma (Farkas Zoltán) | |||||
OSE Lions/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. január 20. | 18:00 | 58 - 72 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (CSEH Gergely) | |||||
Lehel Kosársuli | MAFC/A | 2021. január 20. | 18:30 | 45 - 85 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Kecskeméti KA/B | MAFC/A | 2021. január 22. | 18:45 | 49 - 71 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Filep Áron Kálmán (Bogárdi János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Vasas Akadémia/A | 2021. január 22. | 19:00 | 53 - 60 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
Atomerőmű SE/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. január 23. | 12:00 | 66 - 49 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár József) | |||||
OSE Lions/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. január 23. | 12:45 | 58 - 77 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Bognár Tibor) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | DEAC Kosárlabda Akadémia A | 2021. január 23. | 15:00 | 72 - 55 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Szoó László Márton) | |||||
Egri VSI KOK | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. január 24. | 13:00 | 52 - 72 | |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Takács Zoltán (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Alba Fehérvár/A | MEAFC/A | 2021. január 24. | 13:00 | 77 - 67 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Koller István (Bónitz István) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Vasas Akadémia/B | 2021. január 24. | 14:00 | 70 - 74 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor (Halász Ernő István) | |||||
Lehel Kosársuli | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2021. január 24. | 15:00 | 71 - 62 | Jászberényi Általános Iskola |
Játékvezetők: Szabó László, Mile Gábor (Bernáth András) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2021. január 24. | 15:00 | 77 - 68 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz (Birkás Károly) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Kecskeméti KA | 2021. január 24. | 15:00 | 76 - 77 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Nagy Bence László, Märcz Péter (Várhalmi Zsolt László) | |||||
NKA Pécs/A | Újpest-MT/A | 2021. január 24. | 16:00 | 111 - 36 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Marossy Gergely, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba) | |||||
Kiss Lenke KA/A | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2021. január 27. | 18:30 | 58 - 107 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) | |||||
NKA Pécs/A | Egri VSI KOK | 2021. január 28. | 12:00 | 106 - 44 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Téczely Tamás) | |||||
MEAFC/A | Óbudai Kosárlabda Akadémia | 2021. január 28. | 14:30 | 77 - 52 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Takács Zoltán (Molnár Gábor) | |||||
Budapesti Honvéd / A | OSE Lions/A | 2021. január 28. | 17:30 | 97 - 57 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. január 29. | 17:45 | 73 - 68 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Káré Gergő (Szabari János) | |||||
Kaposvári SI | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. január 29. | 18:30 | 57 - 55 | Szent István Egyetem tornacsarnoka |
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Szecsődi Richárd Attila (Kele János) | |||||
MEAFC/A | Újpest-MT/A | 2021. január 30. | 11:00 | 81 - 73 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
MAFC/A | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2021. január 30. | 14:00 | 94 - 46 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Ntasis Lazaros (Gyuris Péter) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | Szombathelyi SI KA/A | 2021. január 30. | 15:00 | 55 - 53 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Lehel Kosársuli | Kecskeméti KA/B | 2021. január 30. | 15:00 | 64 - 77 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János (Bernáth András) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Szolnoki KA/A | 2021. január 30. | 16:00 | 92 - 80 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Märcz Péter, Lovász Balázs (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Atomerőmű SE/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. január 31. | 11:00 | 65 - 60 | |
Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás (Kovács Gyula Attila) | |||||
Egri VSI KOK | NKA Pécs/A | 2021. január 31. | 12:00 | 36 - 80 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs) | |||||
SZEDEÁK/A | Budapesti Honvéd / A | 2021. január 31. | 13:00 | 54 - 89 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Tóth Tamás (Farkas Zoltán) |
Nyíregyházi Sportcentrum/A | MEAFC/A | 2021. február 3. | 18:30 | 58 - 91 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Páll Vivien Zsanett (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Budapesti Honvéd / B | Óbudai Kosárlabda Akadémia | 2021. február 4. | 14:00 | 53 - 67 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/A | Dávid Kornél KA Aligators | 2021. február 5. | 17:00 | 46 - 101 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Kiss Lenke KA/A | 2021. február 5. | 17:30 | 71 - 56 | |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs (Szabadvári János László) | |||||
Budapesti Honvéd / A | Atomerőmű SE/A | 2021. február 5. | 18:30 | 105 - 66 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tóth Kitti (Szabari János) | |||||
Újpest-MT/A | NKA Pécs/A | 2021. február 6. | 11:00 | 84 - 95 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schäffer Béla Róbert) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia B | Lehel Kosársuli | 2021. február 6. | 12:30 | 62 - 60 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. február 6. | 13:00 | 85 - 41 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Simon Kristóf Kolos (Gyuris Péter) | |||||
MAFC/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. február 6. | 14:00 | 47 - 51 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Óbudai Kosárlabda Akadémia | NKA Pécs/A | 2021. február 6. | 15:30 | 56 - 81 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Goda László, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2021. február 6. | 15:30 | 67 - 46 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Szolnoki KA/A | Kaposvári SI | 2021. február 7. | 14:30 | 61 - 60 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fenyvesi Zénó (Balogh László György) | |||||
Kecskeméti KA | Szombathelyi SI KA/A | 2021. február 7. | 15:00 | 99 - 49 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Nagy Joel (Bogárdi János) | |||||
Alba Fehérvár/A | Budapesti Honvéd / B | 2021. február 7. | 15:30 | 85 - 57 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Vasas Akadémia/A | OSE Lions/A | 2021. február 7. | 15:30 | 105 - 34 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Vasas Akadémia/B | Kecskeméti KA/B | 2021. február 7. | 17:45 | 61 - 52 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Goda László, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Egri VSI KOK | MEAFC/A | 2021. február 9. | 17:00 | 47 - 73 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs) | |||||
Újpest-MT/A | Óbudai Kosárlabda Akadémia | 2021. február 9. | 17:00 | 74 - 82 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Paulus Bence Máté (Szabari János) | |||||
SZEDEÁK/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. február 10. | 13:00 | 57 - 65 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Lehel Kosársuli | Vasas Akadémia/B | 2021. február 10. | 18:30 | 63 - 74 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Szabó László (Bernáth András) | |||||
Szolnoki KA/A | Kiss Lenke KA/A | 2021. február 11. | 14:30 | 90 - 55 | |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla (Balogh László György) | |||||
Egri VSI KOK | Óbudai Kosárlabda Akadémia | 2021. február 12. | 12:30 | 72 - 66 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Major Ádám (Cseh Sándor Attila) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Alba Fehérvár/A | 2021. február 12. | 15:00 | 68 - 75 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik (KONCZ JÁNOS) | |||||
MEAFC/A | Budapesti Honvéd / B | 2021. február 12. | 15:30 | 87 - 62 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Takács Zoltán (Drahos László) | |||||
Kaposvári SI | Kiss Lenke KA/A | 2021. február 12. | 18:30 | 74 - 50 | Szent István Egyetem |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna (Kele János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | OSE Lions/A | 2021. február 13. | 11:00 | 96 - 60 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence (Kollár József) | |||||
Újpest-MT/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. február 13. | 11:00 | 87 - 95 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti (Kincs Károly) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia B | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2021. február 13. | 12:30 | 70 - 48 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Hegedűs Imre) | |||||
Szolnoki KA/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. február 13. | 14:30 | 62 - 70 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla (Bernáth András) | |||||
Kecskeméti KA | DEAC Kosárlabda Akadémia A | 2021. február 13. | 15:00 | 59 - 54 | |
Játékvezetők: Arató Balázs, Lukácsi Lóránt (Bogárdi János) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Budapesti Honvéd / A | 2021. február 13. | 15:00 | 71 - 88 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Bognár Tamás (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2021. február 13. | 16:15 | 48 - 63 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Kecskeméti KA/B | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. február 14. | 13:00 | 67 - 74 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán (Bodnárné Pasek Mónika) | |||||
Egri VSI KOK | Budapesti Honvéd / B | 2021. február 14. | 13:00 | 67 - 55 | Kemény Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba (Molnár Gábor) | |||||
SZEDEÁK/A | Atomerőmű SE/A | 2021. február 14. | 14:00 | 67 - 93 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán) | |||||
Lehel Kosársuli | Dávid Kornél KA Aligators | 2021. február 14. | 15:00 | 80 - 84 | Hűtő Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Szabó László) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Vasas Akadémia/A | 2021. február 14. | 15:00 | 61 - 80 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Magyar Zoltán (László Zsolt Károly) | |||||
Kecskeméti KA | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. február 14. | 16:00 | 70 - 66 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba) | |||||
Vasas Akadémia/B | MAFC/A | 2021. február 14. | 18:30 | 58 - 62 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Budapesti Honvéd / B | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. február 17. | 13:00 | 73 - 47 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Simon Kristóf Kolos (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Óbudai Kosárlabda Akadémia | MEAFC/A | 2021. február 18. | 18:00 | 73 - 66 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Szabari János) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Újpest-MT/A | 2021. február 19. | 14:30 | 80 - 73 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS) | |||||
Kaposvári SI | Szombathelyi SI KA/A | 2021. február 19. | 18:30 | 0 - 2 | |
Alba Fehérvár/A | Óbudai Kosárlabda Akadémia | 2021. február 21. | 15:30 | 79 - 66 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Fekete László) | |||||
Újpest-MT/A | Egri VSI KOK | 2021. február 23. | 17:30 | 68 - 92 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Hartai Tamás (Szabari János) | |||||
SZEDEÁK/A | Óbudai Kosárlabda Akadémia | 2021. február 26. | 13:00 | 78 - 64 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) | |||||
Budapesti Honvéd / A | DEAC Kosárlabda Akadémia A | 2021. február 26. | 15:00 | 89 - 64 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Paulus Bence Máté (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
MAFC/A | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2021. február 27. | 12:00 | 73 - 51 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Dernei Gábor) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. február 27. | 17:00 | 86 - 55 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szőts Dávid István (Kincs Károly) | |||||
MEAFC/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. február 28. | 14:00 | 63 - 70 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János) | |||||
Szolnoki KA/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. február 28. | 14:00 | 56 - 68 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Máté Zádor (Hegedűs Mária Viktória) |
Dombóvári Kosársuli KE | Kecskeméti KA | 2021. március 1. | 18:00 | 74 - 60 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár Tamás) | |||||
Budapesti Honvéd / B | Atomerőmű SE/A | 2021. március 2. | 15:15 | 77 - 92 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bátovszky Zsolt (Kis Balázs Ferenc) | |||||
OSE Lions/A | NKA Pécs/A | 2021. március 2. | 17:30 | 70 - 78 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2021. március 4. | 20:00 | 55 - 60 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. március 5. | 17:00 | 68 - 67 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Herczeg Ágoston (Kozák Tamás) | |||||
Óbudai Kosárlabda Akadémia | OSE Lions/A | 2021. március 6. | 12:00 | 57 - 85 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos (Kincs Károly) | |||||
Vasas Akadémia/B | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2021. március 6. | 13:00 | 40 - 77 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás (Cseh Sándor Attila) | |||||
Alba Fehérvár/A | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2021. március 6. | 15:30 | 77 - 59 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz | |||||
Egri VSI KOK | Lehel Kosársuli | 2021. március 7. | 14:00 | 80 - 77 | Kemény Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Budapesti Honvéd / B | 2021. március 7. | 15:00 | 82 - 80 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs (Schneider Bertold Antal) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | Vasas Akadémia/A | 2021. március 7. | 15:00 | 53 - 61 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László (Hegedűs Imre) | |||||
MEAFC/A | Atomerőmű SE/A | 2021. március 7. | 15:00 | 75 - 77 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Takács Zoltán (Drahos László) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | Szolnoki KA/A | 2021. március 7. | 18:30 | 68 - 70 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Fekete László) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | NKA Pécs/A | 2021. március 10. | 15:00 | 57 - 66 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston (Esztergályos Róbert) | |||||
Vasas Akadémia/A | Kaposvári SI | 2021. március 10. | 15:15 | 74 - 56 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos | |||||
Szolnoki KA/A | Vasas Akadémia/B | 2021. március 11. | 14:30 | 67 - 52 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fehérvári Gergely (Szabó László) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. március 12. | 17:00 | 73 - 53 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Bartucz Csaba (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia B | Alba Fehérvár/A | 2021. március 13. | 13:30 | 85 - 79 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence (Hegedűs Imre) | |||||
Vasas Akadémia/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. március 13. | 14:00 | 87 - 50 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti (Vághy Tamás János) | |||||
SZEDEÁK/A | Budapesti Honvéd / B | 2021. március 13. | 15:00 | 66 - 65 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Czékmán Csaba (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Lehel Kosársuli | Újpest-MT/A | 2021. március 13. | 15:00 | 92 - 99 | Hűtő Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Bernáth András) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | DEAC Kosárlabda Akadémia A | 2021. március 14. | 11:00 | 78 - 60 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Domokos Bence, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
Egri VSI KOK | Kecskeméti KA/B | 2021. március 14. | 13:00 | 53 - 63 | Kemény Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Tòth Tamás | |||||
MEAFC/A | SZEDEÁK/A | 2021. március 14. | 13:30 | 57 - 44 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Domán István, Vaszi Ádám (Molnár Gábor) | |||||
Vasas Akadémia/B | Kiss Lenke KA/A | 2021. március 14. | 15:30 | 80 - 40 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pál Roland (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
NKA Pécs/A | Atomerőmű SE/A | 2021. március 14. | 16:30 | 81 - 69 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter (Parádi Péter) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2021. március 14. | 17:30 | 66 - 62 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Halász Ernő István) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | MEAFC/A | 2021. március 17. | 12:30 | 49 - 68 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly (Esztergályos Róbert) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Kiss Lenke KA/A | 2021. március 18. | 17:00 | 101 - 66 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Németh Csaba János) | |||||
Óbudai Kosárlabda Akadémia | SZEDEÁK/A | 2021. március 19. | 12:00 | 52 - 53 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István (Budayné Tóth Rozália) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Kecskeméti KA/B | 2021. március 19. | 14:30 | 76 - 72 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András | |||||
Alba Fehérvár/A | Lehel Kosársuli | 2021. március 19. | 15:30 | 65 - 86 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence | |||||
Kecskeméti KA | Vasas Akadémia/A | 2021. március 20. | 11:00 | 53 - 54 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Kónya Levente, Bozóki Bettina (Papp Attila) | |||||
Atomerőmű SE/A | Budapesti Honvéd / B | 2021. március 20. | 11:00 | 81 - 62 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Domokos Bence, Keresztes Tamás (Kovács Gyula Attila) | |||||
Újpest-MT/A | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2021. március 20. | 11:00 | 83 - 95 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | MAFC/A | 2021. március 20. | 14:00 | 75 - 54 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Märcz Péter (Parádi Péter) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Szolnoki KA/A | 2021. március 20. | 16:30 | 78 - 60 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté, Schneider Bertold Antal (Szűcs József) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | Kiss Lenke KA/A | 2021. március 20. | 17:30 | 112 - 63 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Egri VSI KOK | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2021. március 21. | 14:00 | 55 - 67 | Kemény Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor | |||||
Vasas Akadémia/B | Szombathelyi SI KA/A | 2021. március 21. | 15:30 | 74 - 59 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Budapesti Honvéd / A | 2021. március 21. | 17:00 | 70 - 57 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián (Szabadvári János László) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | Szombathelyi SI KA/A | 2021. március 23. | 14:00 | 63 - 57 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Fekete László) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Vasas Akadémia/B | 2021. március 24. | 15:00 | 81 - 63 | |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Esztergályos Róbert) | |||||
Kiss Lenke KA/A | MAFC/A | 2021. március 24. | 18:30 | 68 - 93 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Káré Gergő (Szabari János) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Kaposvári SI | 2021. március 25. | 18:15 | 71 - 55 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Komlódi Benedek (László Zsolt Károly) | |||||
Kecskeméti KA/B | Alba Fehérvár/A | 2021. március 26. | 19:00 | 87 - 58 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Nagy Joel (Budai Csaba) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | Budapesti Honvéd / A | 2021. március 27. | 12:00 | 67 - 55 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Hegedűs Imre) | |||||
Atomerőmű SE/A | MEAFC/A | 2021. március 27. | 12:00 | 63 - 54 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs (Kovács Gyula Attila) | |||||
Kaposvári SI | Vasas Akadémia/A | 2021. március 27. | 12:30 | 47 - 54 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra (Cseh Sándor Attila) | |||||
NKA Pécs/A | SZEDEÁK/A | 2021. március 27. | 12:30 | 88 - 30 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Heiling Csaba) | |||||
Szolnoki KA/A | Dávid Kornél KA Aligators | 2021. március 27. | 14:00 | 85 - 79 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Bernáth András) | |||||
Kiss Lenke KA/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. március 27. | 16:00 | 63 - 111 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti (Kincs Károly) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Vasas Akadémia/B | 2021. március 27. | 16:30 | 20 - 0 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Téczely Tamás) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. március 27. | 17:00 | 73 - 60 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos (Szabadvári János László) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia B | Egri VSI KOK | 2021. március 28. | 12:00 | 71 - 66 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | MAFC/A | 2021. március 28. | 15:00 | 62 - 74 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Németh András, Magyar Gyöngyi (Szoó László Márton) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/A | Újpest-MT/A | 2021. március 28. | 15:00 | 98 - 64 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Barabás Dorina Mónika | |||||
MAFC/A | Szombathelyi SI KA/A | 2021. március 31. | 16:40 | 56 - 62 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gyuris Péter) | |||||
Kecskeméti KA | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. március 31. | 17:00 | 96 - 39 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Lukácsi Lóránt (Budai Csaba) |
Budapesti Honvéd / B | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. április 6. | 13:00 | 67 - 89 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kincs Károly) | |||||
MEAFC/A | OSE Lions/A | 2021. április 6. | 15:30 | 55 - 69 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László (Tolnai János) | |||||
Vasas Akadémia/B | Szolnoki KA/A | 2021. április 8. | 13:00 | 48 - 59 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) | |||||
Budapesti Honvéd / B | SZEDEÁK/A | 2021. április 8. | 13:00 | 72 - 70 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Simon Kristóf Kolos (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
NKA Pécs/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. április 8. | 13:30 | 90 - 54 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Keresztes Tamás (Parádi Péter) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Szombathelyi SI KA/A | 2021. április 8. | 17:30 | 67 - 52 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Csaba János (Szűcs József) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2021. április 8. | 18:15 | 74 - 64 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Horváth Andreasz (Birkás Károly) | |||||
NKA Pécs/A | OSE Lions/A | 2021. április 9. | 18:00 | 90 - 62 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Fleischmann Krisztián (Téczely Tamás) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Kecskeméti KA | 2021. április 9. | 18:00 | 61 - 85 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Káré Gergő (Szabari János) | |||||
Vasas Akadémia/A | DEAC Kosárlabda Akadémia A | 2021. április 10. | 13:15 | 75 - 49 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia B | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. április 10. | 13:30 | 81 - 54 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/A | Alba Fehérvár/A | 2021. április 10. | 15:30 | 49 - 57 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Liszkai Dávid | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. április 10. | 17:00 | 69 - 58 | |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár József) | |||||
Budapesti Honvéd / A | Kaposvári SI | 2021. április 11. | 11:00 | 91 - 72 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Ntasis Lazaros (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Atomerőmű SE/A | NKA Pécs/A | 2021. április 11. | 13:00 | 78 - 75 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kovács Gyula Attila) | |||||
SZEDEÁK/A | MEAFC/A | 2021. április 11. | 13:00 | 68 - 51 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Budapesti Honvéd / B | OSE Lions/A | 2021. április 11. | 13:15 | 55 - 67 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Makay Dániel József (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Szolnoki KA/A | MAFC/A | 2021. április 11. | 14:00 | 46 - 53 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor (Szabó László) | |||||
Kecskeméti KA/B | Újpest-MT/A | 2021. április 11. | 15:00 | 94 - 63 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Nagy Joel, Kovács István (Bogárdi János) | |||||
Lehel Kosársuli | Egri VSI KOK | 2021. április 11. | 15:00 | 66 - 67 | Hűtő Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Szappanos Máté (Balogh László György) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. április 11. | 15:00 | 59 - 63 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Märcz Péter (Téczely Tamás) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Dávid Kornél KA Aligators | 2021. április 11. | 16:00 | 76 - 64 | |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Esztergályos Róbert (Szoó László Márton) | |||||
OSE Lions/A | Budapesti Honvéd / B | 2021. április 13. | 17:45 | 91 - 56 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Bognár Tibor) | |||||
Budapesti Honvéd / A | Kecskeméti KA | 2021. április 14. | 13:00 | 52 - 62 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
SZEDEÁK/A | NKA Pécs/A | 2021. április 14. | 15:00 | 50 - 67 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs (Farkas Zoltán) | |||||
MAFC/A | Kiss Lenke KA/A | 2021. április 14. | 16:40 | 87 - 52 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Zádeczki Donát László (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. április 14. | 17:15 | 59 - 62 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Németh András, Magyar Gyöngyi (Schneider Bertold Antal) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2021. április 14. | 18:30 | 75 - 84 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Páll Vivien Zsanett | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Dávid Kornél KA Aligators | 2021. április 14. | 19:00 | 75 - 69 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Szalóki Bence (Parádi Péter) | |||||
OSE Lions/A | MEAFC/A | 2021. április 16. | 16:30 | 67 - 62 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Kecskeméti KA/B | Egri VSI KOK | 2021. április 16. | 19:00 | 57 - 45 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Nagy Joel, Bozóki Bettina (Papp Attila) | |||||
Újpest-MT/A | Lehel Kosársuli | 2021. április 17. | 11:00 | 75 - 78 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Makay Dániel József (Kincs Károly) | |||||
Kiss Lenke KA/A | Dávid Kornél KA Aligators | 2021. április 17. | 14:00 | 66 - 96 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő (Kincs Károly) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. április 17. | 15:30 | 51 - 75 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc) | |||||
Kecskeméti KA | Budapesti Honvéd / A | 2021. április 18. | 14:00 | 84 - 44 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály (Papp Attila) | |||||
MAFC/A | Szolnoki KA/A | 2021. április 18. | 14:00 | 47 - 50 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Ntasis Lazaros (Gyuris Péter) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Vasas Akadémia/A | 2021. április 18. | 15:00 | 67 - 81 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston) | |||||
Kaposvári SI | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. április 19. | 18:00 | 62 - 73 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Goda László, Gruber Nikolett Lilla (László Zsolt Károly) | |||||
Kaposvári SI | Budapesti Honvéd / A | 2021. április 21. | 17:00 | 61 - 91 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna (Kele János) | |||||
Kiss Lenke KA/A | Vasas Akadémia/B | 2021. április 21. | 18:30 | 75 - 72 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Káré Gergő, Zádeczki Donát László (Kincs Károly) | |||||
Atomerőmű SE/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. április 22. | 18:00 | 94 - 81 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Villányi János) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | NKA Pécs/A | 2021. április 23. | 13:45 | 72 - 93 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Fekete László) | |||||
Kecskeméti KA/B | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. április 23. | 14:00 | 78 - 58 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Nagy Joel, Kovács István (Budai Csaba) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Kaposvári SI | 2021. április 23. | 18:00 | 68 - 61 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia B | Újpest-MT/A | 2021. április 24. | 11:00 | 65 - 63 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Rácz Bence (Szekeres Ferenc) | |||||
Vasas Akadémia/A | Kecskeméti KA | 2021. április 24. | 12:30 | 49 - 61 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | DEAC Kosárlabda Akadémia A | 2021. április 24. | 15:00 | 70 - 62 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Atomerőmű SE/A | 2021. április 25. | 17:00 | 91 - 73 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Csaba János (Szalai Zsolt) | |||||
Kaposvári SI | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. április 26. | 18:00 | 47 - 85 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár Tamás) | |||||
NKA Pécs/A | Dávid Kornél KA Aligators | 2021. április 27. | 15:00 | 97 - 55 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Téczely Tamás) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/A | Egri VSI KOK | 2021. április 27. | 17:00 | 62 - 55 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Bartucz Csaba | |||||
Budapesti Honvéd / A | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. április 28. | 13:00 | 93 - 65 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Alba Fehérvár/A | Kecskeméti KA/B | 2021. április 28. | 15:30 | 69 - 83 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Tóth Bence | |||||
Kecskeméti KA | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. április 28. | 17:00 | 63 - 65 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Lukácsi Lóránt (Bogárdi János) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. április 29. | 17:00 | 84 - 85 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Alba Fehérvár/A | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2021. április 30. | 15:30 | 86 - 57 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz |
NKA Pécs/A | DEAC Kosárlabda Akadémia A | 2021. május 5. | 15:00 | 74 - 69 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Domokos Bence (Parádi Péter) | |||||
Atomerőmű SE/A | Óbudai Kosárlabda Akadémia | 2021. május 6. | 16:00 | 81 - 44 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Villányi János) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Kaposvári SI | 2021. május 6. | 16:30 | 75 - 52 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János (Szűcs József) | |||||
Újpest-MT/A | Vásárhelyi Kosársuli/A | 2021. május 8. | 14:00 | 73 - 61 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti | |||||
Kaposvári SI | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. május 8. | 14:30 | 53 - 59 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kele János) | |||||
Lehel Kosársuli | Alba Fehérvár/A | 2021. május 8. | 15:00 | 67 - 70 | Hűtő Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Egri VSI KOK | DEAC Kosárlabda Akadémia B | 2021. május 9. | 14:00 | 73 - 71 | Kemény Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | NKA Pécs/A | 2021. május 9. | 15:00 | 68 - 71 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Atomerőmű SE/A | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2021. május 11. | 11:00 | 67 - 97 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Paulus Bence Máté (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Kaposvári SI | OSE Lions/A | 2021. május 11. | 13:30 | 84 - 53 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Komlódi Benedek (Buday Zsolt Tamás) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | Szolnoki KA/A | 2021. május 11. | 16:00 | 74 - 77 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Zádeczki Donát László (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Újpest-MT/A | Kecskeméti KA/B | 2021. május 11. | 17:30 | 67 - 84 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bujtor Péter (Kincs Károly) | |||||
Dávid Kornél KA Aligators | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. május 11. | 18:30 | 72 - 57 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gombos Ádám Attila (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. május 12. | 11:00 | 40 - 58 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pohánka Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Kecskeméti KA | NKA Pécs/A | 2021. május 12. | 13:30 | 47 - 56 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Antoni Márk Ágoston, Domokos Bence (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Vasas Akadémia/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. május 12. | 16:00 | 64 - 39 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Farkas Péter Gábor, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Budapesti Honvéd / A | 2021. május 12. | 18:30 | 46 - 68 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Németh Patrik, Földesi Marcell, Nagy Bence László (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Atomerőmű SE/A | OSE Lions/A | 2021. május 13. | 11:00 | 61 - 51 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Paulus Bence Máté (Buday Zsolt Tamás) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. május 13. | 13:30 | 82 - 66 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Zádeczki Donát László (Buday Zsolt Tamás) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Kaposvári SI | 2021. május 13. | 16:00 | 60 - 55 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Novák Bence (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Szolnoki KA/A | Dávid Kornél KA Aligators | 2021. május 13. | 18:30 | 64 - 70 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Gombos Ádám Attila (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Kecskeméti KA | 2021. május 14. | 11:00 | 62 - 57 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. május 14. | 13:30 | 73 - 69 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Németh Patrik, Szőts Dávid István, Domokos Bence (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | NKA Pécs/A | 2021. május 14. | 16:00 | 33 - 56 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pohánka Balázs, Farkas Péter Gábor (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Vasas Akadémia/A | Budapesti Honvéd / A | 2021. május 14. | 18:30 | 76 - 45 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Dr. Danka Péter, Nagy Bence László (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
OSE Lions/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. május 15. | 11:00 | 49 - 54 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Paulus Bence Máté (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Atomerőmű SE/A | DEAC Kosárlabda Akadémia A | 2021. május 15. | 13:30 | 75 - 79 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Novák Bence (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Lehel Kosársuli | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. május 15. | 15:00 | 81 - 62 | Hűtő Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Gyenge Gábor (Bernáth András) | |||||
Kaposvári SI | Szolnoki KA/A | 2021. május 15. | 16:00 | 65 - 61 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Molnár Tamás (Buday Zsolt Tamás) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Dávid Kornél KA Aligators | 2021. május 15. | 18:30 | 86 - 79 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gombos Ádám Attila (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Kecskeméti KA | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. május 16. | 11:00 | 69 - 71 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Domokos Bence, Dr. Popgyákunik Balázs (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. május 16. | 13:30 | 61 - 72 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Nagy Bence László, Antoni Márk Ágoston (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Budapesti Honvéd / A | 2021. május 16. | 16:00 | 63 - 65 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Pohánka Balázs, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
NKA Pécs/A | Vasas Akadémia/A | 2021. május 16. | 18:30 | 34 - 61 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt, Farkas Péter Gábor (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Lehel Kosársuli | 2021. május 21. | 17:00 | 80 - 89 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Óbudai Kosárlabda Akadémia | -0001. november 30. | 2 - 0 | Körmend Városi Sportcsarnok | |
Óbudai Kosárlabda Akadémia | Atomerőmű SE/A | -0001. november 30. | 0 - 2 | Kaszások Sportcsarnok | |
OSE Lions/A | Óbudai Kosárlabda Akadémia | -0001. november 30. | 2 - 0 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | |
Óbudai Kosárlabda Akadémia | AKMÉ Körmendi Törpördögök | -0001. november 30. | 0 - 2 | Kaszások Sportcsarnok |