Mérkőzések - Hepp Kupa, Férfi
2020. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. szeptember 16. 19:15 70 - 66 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Hartai Tamás
2020. szeptember 17. 20:40 67 - 63 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Káré Gergő
2020. szeptember 18. 19:00 123 - 83 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2020. szeptember 19. 18:30 46 - 62 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs
2020. szeptember 20. 16:00 74 - 86 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán
2020. szeptember 20. 16:00 109 - 76 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2020. szeptember 20. 16:00 133 - 98 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
2020. szeptember 20. 16:00 103 - 69 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, NAGY ISTVÁN
2020. szeptember 20. 17:00 48 - 81 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Komlódi Benedek
2020. szeptember 20. 17:00 87 - 75 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
2020. szeptember 20. 19:30 71 - 52 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
2020. szeptember 21. 20:00 74 - 79 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2020. szeptember 28. 19:15 64 - 75 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2020. szeptember 29. 18:15 51 - 122 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lázár Zsigmond György
2020. szeptember 30. 18:15 40 - 123 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Polonkai Balázs István
2020. szeptember 30. 19:00 45 - 111 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán
2020. szeptember 30. 20:30 56 - 91 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Pohánka Balázs
2020. október
2020. október 1. 18:30 58 - 65 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel
2020. október 1. 19:00 67 - 112 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Szőcs Péter
2020. október 1. 19:00 58 - 97 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Nagy-Pál Petra
2020. október 1. 20:15 66 - 67 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2020. október 2. 18:00 100 - 90 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2020. október 2. 19:00 85 - 66 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Gruber Nikolett Lilla
2020. október 2. 19:15 65 - 90 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, NAGY ISTVÁN
2020. október 2. 19:30 68 - 76 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence
2020. október 2. 19:30 65 - 94 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Kisházi Béla Kálmán
2020. október 2. 20:00 69 - 112 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Németh Patrik, Káré Gergő
2020. október 2. 20:00 66 - 83 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Simon Kristóf Kolos
2020. október 2. 20:15 54 - 83 TF E-terem
Játékvezetők: Major Ádám, Komlódi Benedek
2020. október 4. 15:30 73 - 118 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Gál János, Szőcs Béla
2020. október 4. 18:00 75 - 88 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Márkus Gábor
2020. október 4. 20:30 51 - 64 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kozma Balázs
2020. október 5. 18:00 80 - 63 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Menyhárt Ferenc Tamás, Zahorán Kitti Mária
2020. október 5. 19:00 68 - 100 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Mintál Csaba, Bálind Attila
2020. október 5. 19:30 69 - 92 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Nyíri Péter Patrik
2020. október 5. 20:00 54 - 59 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR
2020. október 5. 20:30 89 - 83 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2020. október 6. 19:30 64 - 98 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
2020. október 20. 18:00 80 - 69 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Jankovics Viktor Zsolt
2020. október 20. 18:30 81 - 99 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Tóth Kitti
2020. október 20. 19:30 49 - 97 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Dr. Danka Péter
2020. október 20. 20:00 66 - 68 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Simon Kristóf Kolos
2020. október 21. 18:00 70 - 59 Continental Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Domán István
2020. október 26. 17:45 81 - 68 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Lövei László, Németh Patrik
2020. október 27. 19:30 76 - 93 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Varga Zoltán, Drenyovszki Dániel
2020. október 28. 19:30 77 - 49 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sallai István József, Gergely Csaba
2020. október 28. 19:30 61 - 78 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR
2020. október 28. 20:15 77 - 92 TF E-terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy-Pál Petra
2020. november
2020. november 2. 19:30 65 - 57 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Gaál Norbert
2020. november 3. 18:30 83 - 58 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Menyhárt Ferenc Tamás, Vadász Csaba
2020. november 10. 20:30 84 - 90 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Jankovics Viktor Zsolt
2020. november 18. 19:00 90 - 119 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Dr. Oláh Márk, Simon Kristóf Kolos
2020. november 26. 16:30 89 - 45 Continental Aréna
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila
2020. november 30. 18:00 94 - 72 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Horváth Csongor Béla, Kapusi Gábor
2020. december
2020. december 9. 20:00 72 - 90 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Lövei László
2020. december 9. 20:00 93 - 99 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Vadász Csaba, Borgula György
2020. december 11. 19:00 69 - 86 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás
2020. december 14. 17:30 71 - 87 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Bagi Bálint, Nepp László Oszkár
2020. december 15. 19:00 88 - 69 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Varga Zoltán, Földi László
2020. december 30. 19:00 58 - 96 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Major Ádám, Nepp László Oszkár
2021. január
2021. január 13. 19:00 53 - 89 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás
2021. január 19. 17:00 128 - 103 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Gaál István Tamás, Major Ádám
2021. január 19. 18:00 90 - 72 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Szilágyi Bálint, Földi László
2021. február
2021. február 13. 15:30 86 - 98 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Major Ádám, Nepp László Oszkár, Földesi Ádám (Hartyáni Zsolt)
2021. február 13. 18:30 79 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Györfy Rúben, Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt (Vághy Tamás János)
2021. február 14. 15:30 83 - 72 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Drenyovszki Dániel , Makrai Márton (Bogárdi János)
2021. február 14. 18:30 80 - 77 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Horváth Csongor Béla, Marton Péter (Schäffer Béla Róbert)
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Egyeztetés alatt 0 - 2 Ludovika Aréna
Egyeztetés alatt 2 - 0 Sport 11 Sportcentrum
Egyeztetés alatt 2 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola
Egyeztetés alatt 0 - 2 CVSE-Swietelsky Aréna
Egyeztetés alatt 2 - 0 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt 2 - 0 PTE TTK Sportcsarnok
Egyeztetés alatt 0 - 0 1-es számú Általános Iskola

Megyei szövetségek