Mérkőzések - NB I. B Piros, F U20
2020. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. szeptember 18. 15:45 71 - 97 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István
2020. szeptember 25. 20:00 48 - 91 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2020. október
2020. október 2. 15:30 61 - 63 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2020. október 2. 19:30 78 - 98 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián
2020. október 9. 17:00 90 - 51 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint
2020. október 10. 16:00 102 - 71 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Ntasis Lazaros
2020. október 10. 19:25 66 - 59 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső
2020. október 10. 19:30 72 - 78 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Komlódi Benedek
2020. október 10. 20:00 60 - 90 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc
2020. október 13. 17:00 75 - 68 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos
2020. október 14. 15:45 67 - 78 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla
2020. október 14. 19:30 101 - 78 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
2020. október 14. 20:00 27 - 88 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Goldring Zsuzsanna
2020. október 15. 20:00 62 - 80 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint
2020. október 16. 19:15 103 - 59 Continental Aréna
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András
2020. október 17. 16:00 90 - 67 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István
2020. október 18. 19:00 55 - 107 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Komáromi Péter
2020. október 18. 19:25 61 - 84 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis
2020. október 19. 19:50 97 - 47 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
2020. október 22. 17:00 51 - 70 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gombos Márk Bálint
2020. október 24. 15:30 46 - 79 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2020. október 24. 15:45 181 - 45 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Ntasis Lazaros
2020. október 24. 19:25 77 - 92 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Lovász Balázs
2020. október 25. 20:30 65 - 60 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Novák Bence
2020. október 27. 19:30 61 - 85 Continental Aréna
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Ferenczi Tamás
2020. október 30. 19:30 75 - 70 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2020. október 30. 20:00 50 - 68 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Baukó Ferenc
2020. október 31. 13:00 98 - 21 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Ntasis Lazaros
2020. október 31. 16:00 89 - 78 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szőts Dávid István
2020. október 31. 19:30 73 - 62 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Prieger Mihály
2020. november
2020. november 6. 17:00 64 - 95 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Belák Zoltán, Varga Dániel Géza
2020. november 7. 13:00 70 - 41 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Ntasis Lazaros
2020. november 10. 19:15 84 - 91 Continental Aréna
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Horányi András
2020. november 11. 18:00 78 - 50 Ludovika Aréna
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pál Roland
2020. november 13. 19:30 90 - 122 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor
2020. november 15. 19:30 58 - 112 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Lukácsi Lóránt
2020. november 15. 20:00 66 - 81 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Tatár Domonkos
2020. november 18. 17:30 105 - 64 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Káré Gergő, Balogh Kristóf
2020. november 20. 18:00 80 - 67 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
2020. november 21. 17:30 85 - 52 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János
2020. november 21. 19:30 92 - 91 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Mosonyi József, Prieger Mihály
2020. november 22. 19:15 68 - 133 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Goldring Zsuzsanna
2020. november 25. 16:30 63 - 87 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Oláh Gabriella
2020. november 27. 19:30 87 - 83 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2020. november 27. 20:00 49 - 84 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Goldring Zsuzsanna
2020. november 29. 19:00 48 - 106 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Fajszi Zsombor Levente
2020. december
2020. december 2. 14:30 90 - 48 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Oláh Gabriella
2020. december 4. 16:30 109 - 76 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István
2020. december 5. 15:30 76 - 80 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2020. december 5. 19:30 103 - 66 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Mosonyi József
2020. december 9. 15:00 80 - 94 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János
2020. december 11. 17:00 49 - 67 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Gombos Márk Bálint
2020. december 12. 19:25 67 - 62 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
2020. december 12. 19:30 76 - 96 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt
2020. december 13. 20:00 59 - 72 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Fajszi Zsombor Levente
2020. december 15. 16:30 89 - 49 Ludovika Aréna
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bátovszky Zsolt
2020. december 16. 17:30 49 - 89 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Lukácsi Lóránt
2020. december 18. 19:30 65 - 86 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor
2020. december 19. 15:45 81 - 68 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Makay Dániel József
2020. december 19. 19:00 40 - 51 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Fehér Ádám
2020. december 19. 19:30 87 - 89 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Oláh Gabriella
2020. december 20. 13:00 91 - 79 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Komlódi Benedek
2020. december 20. 19:30 65 - 113 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente
2020. december 22. 19:25 152 - 36 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2021. január
2021. január 6. 16:00 80 - 84 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sancilio Alexis
2021. január 6. 18:00 83 - 50 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jankovics Viktor Zsolt
2021. január 6. 19:15 112 - 59 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János
2021. január 6. 19:25 87 - 82 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
2021. január 6. 19:30 98 - 73 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István
2021. január 7. 20:00 64 - 58 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Czupi Márton
2021. január 9. 15:45 63 - 76 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Pohánka Balázs, NAGY ISTVÁN
2021. január 9. 19:30 62 - 57 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Mosonyi József, Kiss Tamás Sándor
2021. január 10. 15:30 65 - 64 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2021. január 10. 19:30 83 - 100 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Szobonya Erik
2021. január 10. 20:15 51 - 82 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tatár Domonkos, Gombos Márk Bálint
2021. január 12. 17:30 90 - 49 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jankovics Viktor Zsolt
2021. január 12. 17:45 80 - 65 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sancilio Alexis
2021. január 13. 15:30 74 - 104 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2021. január 16. 16:00 93 - 80 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István
2021. január 16. 19:25 124 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2021. január 16. 19:30 80 - 82 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Nagy Joel
2021. január 16. 19:30 114 - 56 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Makay Dániel József, Pál Roland
2021. január 17. 19:15 86 - 64 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András
2021. január 20. 15:30 34 - 101 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2021. január 20. 15:45 62 - 73 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf Kolos
2021. január 22. 17:00 50 - 90 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gombos Márk Bálint
2021. január 23. 15:30 45 - 71 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás
2021. január 23. 19:25 108 - 85 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Nagy Bence László
2021. január 23. 19:30 61 - 124 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István
2021. január 24. 19:00 72 - 118 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Novák Bence
2021. január 26. 19:30 72 - 55 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor
2021. január 27. 16:30 59 - 82 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián
2021. január 27. 17:00 57 - 88 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint
2021. január 27. 19:25 94 - 57 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2021. január 30. 16:00 94 - 76 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Makay Dániel József
2021. január 30. 19:30 88 - 54 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Mosonyi József, Kiss Tamás Sándor
2021. január 30. 19:30 109 - 66 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kovács Máté László
2021. január 30. 19:30 94 - 84 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf
2021. február
2021. február 5. 19:15 64 - 72 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János
2021. február 6. 12:00 25 - 136 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Csallóközi Gábor
2021. február 6. 15:30 40 - 85 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2021. február 6. 19:15 91 - 72 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Gombos Márk Bálint
2021. február 6. 19:25 93 - 39 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter
2021. február 6. 19:30 100 - 103 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István
2021. február 7. 20:00 78 - 59 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán
2021. február 9. 19:20 73 - 57 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis
2021. február 10. 19:30 119 - 51 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor
2021. február 12. 15:45 72 - 79 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Paulus Bence Máté
2021. február 13. 19:25 73 - 52 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nagy Bence László, Keresztes Tamás
2021. február 14. 19:00 74 - 110 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna
2021. február 15. 18:30 85 - 51 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis
2021. február 17. 17:30 64 - 99 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kovács Máté László
2021. február 18. 16:50 74 - 62 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. február 19. 19:30 86 - 63 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor
2021. február 20. 16:00 105 - 81 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf
2021. február 20. 19:30 47 - 93 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Lukácsi Lóránt
2021. február 20. 19:30 86 - 89 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Mosonyi József, Kiss Tamás Sándor
2021. február 21. 18:00 54 - 105 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Szücs Szabolcs
2021. február 24. 15:30 74 - 103 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2021. február 24. 17:00 105 - 54 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. február 24. 18:00 105 - 67 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Pál Roland
2021. február 24. 19:15 54 - 81 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András
2021. február 27. 19:15 71 - 114 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Novák Bence, Fajszi Zsombor Levente
2021. február 28. 16:00 136 - 68 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pál Roland
2021. február 28. 16:30 97 - 61 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály
2021. február 28. 19:30 91 - 86 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor
2021. február 28. 20:00 54 - 98 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Lázár Zsigmond György
2021. március
2021. március 1. 13:00 65 - 63 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István
2021. március 3. 19:30 71 - 74 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
2021. március 5. 15:30 - Ludovika Aréna
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. március 5. 19:15 - Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás Zoltán
2021. március 6. 15:30 - Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2021. március 6. 19:30 - Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián
2021. március 6. 19:30 - Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István
2021. március 6. 19:30 - Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. március 10. 15:00 - Március 15. Sportcsarnok
2021. március 12. 17:00 - Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. március 12. 19:15 - Continental Aréna
2021. március 13. 15:45 - Sport 11 Sportcentrum
2021. március 13. 19:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. március 13. 19:25 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. március 14. 20:00 - MTK Kosárlabda Csarnok
2021. március 17. 17:00 - Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. március 17. 20:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. március 19. 19:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. március 20. 13:00 - Ludovika Aréna
2021. március 20. 15:30 - Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2021. március 20. 16:00 - Sport 11 Sportcentrum
2021. március 20. 19:30 - Március 15. Sportcsarnok
2021. március 21. 19:30 - Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
2021. március 28. 15:30 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. március 28. 15:30 - Continental Aréna
2021. március 28. 15:30 - Sport 11 Sportcentrum
2021. március 28. 20:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. március 28. 20:00 - Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. március 28. 20:00 - Gabányi László Sportcsarnok

Megyei szövetségek