Mérkőzések - Leány Serdülő
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 7. 10:00 31 - 74 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston)
2019. szeptember 7. 11:00 91 - 43 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Märcz Péter, dr. Szakács Imre Vilmos
2019. szeptember 7. 11:00 78 - 34 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Utasi Balázs, Utasi Gábor (Bogárdi János)
2019. szeptember 7. 11:00 120 - 17 Tüske csarnok - 1. terem
2019. szeptember 7. 11:00 80 - 46 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László (Torzsa Csaba Péter)
2019. szeptember 7. 12:45 98 - 33 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Bács Csaba, Takács Zoltán (Torzsa Csaba Péter)
2019. szeptember 7. 12:45 68 - 52 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Märcz Péter, Farkas Péter Gábor
2019. szeptember 7. 12:45 130 - 26 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fekete Csaba (Bogárdi János)
2019. szeptember 7. 13:30 85 - 29 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Czinder Adrienn (Herczeg Ágoston)
2019. szeptember 7. 13:30 21 - 86 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Steiner Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. szeptember 7. 15:15 78 - 24 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2019. szeptember 7. 16:00 47 - 83 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Csoma Viktor (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. szeptember 7. 17:00 44 - 76 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Farkas Péter Gábor
2019. szeptember 7. 17:00 12 - 118 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fekete Csaba (Bogárdi János)
2019. szeptember 7. 17:00 22 - 119 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Bács Csaba, Lónáth László (Torzsa Csaba Péter)
2019. szeptember 7. 18:45 56 - 58 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László (Torzsa Csaba Péter)
2019. szeptember 7. 18:45 53 - 25 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2019. szeptember 7. 18:45 90 - 56 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Märcz Péter, Farkas Péter Gábor
2019. szeptember 7. 18:45 72 - 63 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Utasi Balázs, Utasi Gábor (Bogárdi János)
2019. szeptember 8. 09:30 53 - 78 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Keresztes Tamás
2019. szeptember 8. 09:30 79 - 15 Bolyai János Gimnázium
2019. szeptember 8. 09:30 102 - 40 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Marton Péter, Nagy Zsombor (Torzsa Csaba Péter)
2019. szeptember 8. 10:00 56 - 61 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Buzai Patrik, Czinder Adrienn (Herczeg Ágoston)
2019. szeptember 8. 11:15 89 - 66 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Marton Péter, Nagy Zsombor (Torzsa Csaba Péter)
2019. szeptember 8. 11:15 74 - 50 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Keresztes Tamás
2019. szeptember 8. 11:15 80 - 32 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Földi László (Bogárdi János)
2019. szeptember 8. 11:45 58 - 41 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)
2019. szeptember 28. 10:00 115 - 30 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ugróczky Péter, Porkoláb Mercédesz Anett (Nyilas Zoltán)
2019. szeptember 28. 11:00 67 - 52 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Ádám Judit Andrea (Budai Csaba)
2019. szeptember 28. 11:00 86 - 92 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Kovács András (Gyurkovics István János)
2019. szeptember 28. 11:30 59 - 80 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Egri Tibor)
2019. szeptember 28. 12:00 73 - 59 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2019. szeptember 28. 12:45 72 - 67 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Kovács András (Gyurkovics István János)
2019. szeptember 28. 12:45 56 - 57 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Földi László, Csoma Martin (Budai Csaba)
2019. szeptember 28. 13:15 70 - 66 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Egri Tibor)
2019. szeptember 28. 14:00 10 - 96 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2019. szeptember 28. 14:00 71 - 32 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Balogh László György)
2019. szeptember 28. 16:00 55 - 79 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Terjéki András (Balogh László György)
2019. szeptember 28. 17:00 15 - 101 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Arató Balázs (Budai Csaba)
2019. szeptember 28. 17:00 84 - 52 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Szabó Mátyás Andor (Gyurkovics István János)
2019. szeptember 28. 17:30 75 - 37 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Nagy-Pál Petra (Egri Tibor)
2019. szeptember 28. 18:00 62 - 71 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Mezei Tibor (Balogh László György)
2019. szeptember 28. 18:45 54 - 98 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Szabó Mátyás Andor (Gyurkovics István János)
2019. szeptember 28. 18:45 33 - 107 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Földi László (Budai Csaba)
2019. szeptember 28. 19:15 84 - 83 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás (Egri Tibor)
2019. szeptember 29. 09:30 67 - 58 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Egri Tibor)
2019. szeptember 29. 09:30 87 - 15 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Fekete Csaba (Budai Csaba)
2019. szeptember 29. 09:30 111 - 67 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Agócs Gábor Mihály (Gyurkovics István János)
2019. szeptember 29. 11:15 73 - 46 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Agócs Gábor Mihály (Gyurkovics István János)
2019. szeptember 29. 11:15 47 - 70 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, Nagy-Pál Petra (Egri Tibor)
2019. szeptember 29. 11:15 116 - 20 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Fekete Csaba (Budai Csaba)
2019. október
2019. október 26. 10:30 53 - 66 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Rideg László (Hegedűs Mária)
2019. október 26. 10:30 64 - 47 Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Szobonya Erik (Drahos László)
2019. október 26. 12:00 61 - 62 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
2019. október 26. 12:30 97 - 38 Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Molnár Krisztián (Drahos László)
2019. október 26. 12:30 106 - 37 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Terjéki András (Hegedűs Mária)
2019. október 26. 14:00 67 - 28 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
2019. október 26. 15:00 48 - 106 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor (Hegedűs Mária)
2019. október 26. 15:00 95 - 99 Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Marton Péter, Szobonya Erik (Drahos László)
2019. október 26. 16:00 81 - 30 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
2019. október 26. 17:00 80 - 84 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Rideg László (Hegedűs Mária)
2019. október 26. 17:00 38 - 128 Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Marton Péter (Drahos László)
2019. október 26. 18:00 59 - 78 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
2019. október 27. 10:30 72 - 62 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni (Cseh Sándor Attila)
2019. október 27. 12:30 55 - 64 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni (Cseh Sándor Attila)
2019. október 27. 15:00 47 - 93 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila)
2019. október 27. 17:00 89 - 68 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila)
2019. november
2019. november 9. 10:30 62 - 69 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Fanni , Szilágyi Tamás (Cseh Sándor Attila)
2019. november 9. 10:30 79 - 64 Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes (Faidt Mihály)
2019. november 9. 10:30 45 - 86 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Antoni Márk Ágoston (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 9. 10:30 40 - 79 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella (Torzsa Csaba Péter)
2019. november 9. 12:30 44 - 89 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Horváth Emese Kata (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 9. 12:30 55 - 76 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter)
2019. november 9. 12:30 113 - 29 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Németh Fanni (Cseh Sándor Attila)
2019. november 9. 12:30 32 - 94 Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
Játékvezetők: Földi László, Filep Áron Kálmán (Faidt Mihály)
2019. november 9. 15:00 37 - 76 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Kinga, Tompa Gellért (Cseh Sándor Attila)
2019. november 9. 15:00 86 - 81 Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Filep Áron Kálmán (Faidt Mihály)
2019. november 9. 15:00 71 - 52 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Horváth Emese Kata (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 9. 15:00 63 - 71 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter)
2019. november 9. 17:00 60 - 90 Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
Játékvezetők: Földi László, Filep Áron Kálmán (Faidt Mihály)
2019. november 9. 17:00 20 - 113 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Antoni Márk Ágoston (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 9. 17:00 45 - 68 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László (Torzsa Csaba Péter)
2019. november 9. 17:00 100 - 45 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Kinga, Tompa Gellért (Cseh Sándor Attila)
2019. november 23. 10:30 125 - 48 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2019. november 23. 10:30 97 - 101 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Szabó István (Schwarz Mária)
2019. november 23. 10:30 48 - 84 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence (Bacsfay Gyula Péter)
2019. november 23. 10:30 74 - 35 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kapros Roland, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 23. 12:30 63 - 49 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kapros Roland, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 23. 12:30 31 - 65 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Szabó István (Schwarz Mária)
2019. november 23. 12:30 93 - 59 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2019. november 23. 12:30 85 - 40 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Kovács István, Kasza Hunor (Bacsfay Gyula Péter)
2019. november 23. 15:00 90 - 55 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Buzai Patrik, Czinder Adrienn (Szabadvári János László)
2019. november 23. 15:00 52 - 56 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Kovács István, Kasza Hunor (Bacsfay Gyula Péter)
2019. november 23. 15:00 58 - 81 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Tompa Gellért (Schwarz Mária)
2019. november 23. 15:00 118 - 13 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 23. 17:00 71 - 33 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence (Bacsfay Gyula Péter)
2019. november 23. 17:00 84 - 63 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Tompa Gellért (Schwarz Mária)
2019. november 23. 17:00 74 - 66 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 23. 17:00 38 - 124 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Buzai Patrik, Czinder Adrienn (Szabadvári János László)
2019. december
2019. december 14. 10:30 89 - 69 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Erős Zoltán)
2019. december 14. 10:30 101 - 43 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Boros Eszter (Farkas Zoltán)
2019. december 14. 10:30 81 - 76 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. december 14. 12:30 76 - 51 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Boros Eszter (Farkas Zoltán)
2019. december 14. 12:30 36 - 110 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. december 14. 12:30 84 - 63 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Erős Zoltán)
2019. december 14. 15:00 98 - 63 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Molnár Tamás (Erős Zoltán)
2019. december 14. 15:00 121 - 39 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán)
2019. december 14. 15:00 70 - 96 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tahin András, Tompa Gellért (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. december 14. 17:00 75 - 66 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán)
2019. december 14. 17:00 52 - 70 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tahin András, Tompa Gellért (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. december 14. 17:00 88 - 66 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Molnár Tamás (Erős Zoltán)
2019. december 15. 10:30 57 - 79 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László (Téczely Tamás)
2019. december 15. 12:30 67 - 53 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László (Téczely Tamás)
2019. december 15. 15:00 44 - 91 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Marossy Gergely (Téczely Tamás)
2019. december 15. 17:00 76 - 39 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Bence László, Marossy Gergely (Téczely Tamás)
2020. január
2020. január 11. 10:30 126 - 31 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás (Vághy Tamás János)
2020. január 11. 10:30 39 - 70 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Korhetz Szilárd (Bagi Károly Imre)
2020. január 11. 12:30 84 - 45 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Korhetz Szilárd (Bagi Károly Imre)
2020. január 11. 12:30 67 - 52 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás (Vághy Tamás János)
2020. január 11. 15:00 68 - 38 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Matóczay Bálint (Bagi Károly Imre)
2020. január 11. 17:00 56 - 79 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Zádeczki Donát László (Vághy Tamás János)
2020. január 11. 17:00 50 - 101 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Matóczay Bálint (Bagi Károly Imre)
2020. január 11. 19:00 49 - 107 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Vághy Tamás János)
2020. január 12. 10:30 69 - 72 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János (Kis Attila)
2020. január 12. 10:30 32 - 77 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Nagy Bence László (Téczely Tamás)
2020. január 12. 12:30 55 - 50 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán (Téczely Tamás)
2020. január 12. 12:30 74 - 96 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Kis Attila)
2020. január 12. 15:00 85 - 67 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János (Kis Attila)
2020. január 12. 15:00 27 - 96 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nagy Bence László, Kiss Zoltán (Téczely Tamás)
2020. január 12. 17:00 36 - 71 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Nagy Bence László (Téczely Tamás)
2020. január 12. 17:00 84 - 76 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János (Kis Attila)

Megyei szövetségek