Mérkőzések - Leány Serdülő
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 7. 10:00 31 - 74 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston)
2019. szeptember 7. 11:00 120 - 17 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Győri Ferenc, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. szeptember 7. 11:00 78 - 34 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Földi László, Utasi Gábor (Bogárdi János)
2019. szeptember 7. 11:00 80 - 46 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László (Torzsa Csaba Péter)
2019. szeptember 7. 11:00 91 - 43 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Märcz Péter, dr. Szakács Imre Vilmos (Cserkuti András)
2019. szeptember 7. 12:45 130 - 26 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fekete Csaba (Bogárdi János)
2019. szeptember 7. 12:45 98 - 33 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Bács Csaba, Takács Zoltán (Torzsa Csaba Péter)
2019. szeptember 7. 12:45 68 - 52 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Märcz Péter, Farkas Péter Gábor (Cserkuti András)
2019. szeptember 7. 13:30 85 - 29 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Czinder Adrienn (Herczeg Ágoston)
2019. szeptember 7. 13:30 21 - 86 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Steiner Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. szeptember 7. 15:15 78 - 24 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2019. szeptember 7. 16:00 47 - 83 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Csoma Viktor, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. szeptember 7. 17:00 12 - 118 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fekete Csaba (Bogárdi János)
2019. szeptember 7. 17:00 22 - 119 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Bács Csaba, Lónáth László (Torzsa Csaba Péter)
2019. szeptember 7. 17:00 44 - 76 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Farkas Péter Gábor (Cserkuti András)
2019. szeptember 7. 18:45 72 - 63 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Földi László, Utasi Gábor (Bogárdi János)
2019. szeptember 7. 18:45 53 - 25 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2019. szeptember 7. 18:45 56 - 58 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László (Torzsa Csaba Péter)
2019. szeptember 7. 18:45 90 - 56 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Märcz Péter, Farkas Péter Gábor (Cserkuti András)
2019. szeptember 8. 09:30 79 - 15 Bolyai János Gimnázium
2019. szeptember 8. 09:30 102 - 40 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: ifj. Marton Péter, Nagy Zsombor (Torzsa Csaba Péter)
2019. szeptember 8. 09:30 53 - 78 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Keresztes Tamás (Cserkuti András)
2019. szeptember 8. 10:00 56 - 61 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Buzai Patrik, Czinder Adrienn (Herczeg Ágoston)
2019. szeptember 8. 11:15 80 - 32 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Földi László (Bogárdi János)
2019. szeptember 8. 11:15 89 - 66 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: ifj. Marton Péter, Nagy Zsombor (Torzsa Csaba Péter)
2019. szeptember 8. 11:15 74 - 50 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Keresztes Tamás (Cserkuti András)
2019. szeptember 8. 11:45 58 - 41 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)

Megyei szövetségek