Mérkőzések - Hepp Kupa, Női
2019. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 8. 18:15 60 - 52 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Németh Patrik, Polonkai Balázs István
2019. október 9. 17:00 85 - 41 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. október 9. 19:15 97 - 80 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2019. október 14. 18:30 64 - 93 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Rózsavölgyi Alexandra
2019. október 16. 19:00 61 - 89 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Bognár Tamás
2019. október 17. 18:00 66 - 84 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik
2019. október 18. 14:00 83 - 52 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2019. október 18. 19:30 85 - 30 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
2019. október 20. 16:30 63 - 74 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, dr. Stánicz Péter
2019. október 20. 17:00 53 - 96 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2019. október 20. 17:00 66 - 57 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Gruber Nikolett Lilla
2019. október 20. 17:00 42 - 108 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Válé Flórián
2019. november
2019. november 7. 18:45 137 - 21 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Rózsavölgyi Alexandra
2019. november 15. 18:20 73 - 51 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy-Pál Petra
2019. november 19. 15:00 71 - 65 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence
2019. november 21. 18:30 55 - 56 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Kruk Melinda, Makrai Márton
2019. november 22. 19:00 72 - 58 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter
2019. november 24. 15:00 57 - 64 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Földesi Marcell
2019. november 24. 18:30 84 - 42 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, dr. Stánicz Péter
2019. december
2019. december 10. 19:45 54 - 83 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fodor Sándor Balázs
2019. december 15. 15:00 75 - 81 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2019. december 17. 19:00 59 - 63 Generali Aréna
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sörlei Attila
2019. december 19. 19:30 77 - 53 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Rózsavölgyi Alexandra
2019. december 22. 16:00 49 - 94 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Kaposi Renátó
2020. január
2020. január 18. 15:00 48 - 72 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Dr. Danka Péter (Páli dr. Kálmán)
2020. január 18. 17:30 82 - 59 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2020. január 19. 15:00 65 - 59 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Földi László, Dr. Oláh Márk, Nagy-Pál Petra (Maár Gábor)
2020. január 19. 17:30 68 - 74 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Kruk Melinda, Rózsavölgyi Alexandra (Dernei Gábor)

Megyei szövetségek